Firefox 1.04

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

gogo

Gost
Vec neko vreme koristim ovaj browser i prilicno sam zadovoljan. Jedina stvar koja me stvarno izludjuje je vrlo sporo otvaranje samog programa. Kakva su vasa iskustva i ima li pomoci ??
 
gogo:
Vec neko vreme koristim ovaj browser i prilicno sam zadovoljan. Jedina stvar koja me stvarno izludjuje je vrlo sporo otvaranje samog programa. Kakva su vasa iskustva i ima li pomoci ??

Da li koristiš ekstenzije? Možda neka nestabilna ekstenzija usporava rad ff-a. Ja sam nekad davno natrpao FF sa gomilom ekstenzija... Pokretao se izuzetno sporo... Sada koristim samo probrane i male ekstenzije (isključujući 2-3 veće) i nemam više problema sa time.

Inače, aktuelna verzija je 1.7... Ja trenutno koristim 1.6, ali planiram skori prelazak na 1.7...
 
Samo da iznesem jedan podatak..

DO septembra ove godine Symantec i Sophos su objavili da je pronadjeno 26 kriticnih propusta u Firefoxu od ove godine dok za isti taj period IE je imao 14..

Pored svega ja i dalje tvrdim da je Firefox veoma dobra stvar i da je razlika sto Firefox izdaje mnogo brze zakrpe nego Microsoft..

S toga zakljucite sami..

Poz.
 
po mom misljenju problem sa IE-om je u tome sto je on microsoftow proizvod i kao takav na udaru raznoraznih hakera i slicno.
Secam se pre godinu ili dve kad se pojavio jedan razoran virus na win platformi SUnMicrosistem se reklamirao sa reklamom "uzmite sistem u kome nema virusa"
U roku od dve nedelje je bila napravljena verzija virusa za sunovu platformu. Fora je u tome sto jednostavno drugi programi nisu interesantni za napadanje i samim tim mnogo manje su podlozni virusima i propustima (kao i zakrpama) jer jednostavno to ne znaci da su bolji vec jedino da se ne prave programi specijalizovani za napad nja njih
 
opera je mnoooogo brza na starim centralama.
Kad sam svojevremeno presao na digitalnu centralu (a i sada na kablu) nema razlike u brzini izmedju IE i Opere.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top