Iznajmljivanje vencanice

milikica

Početnik
Poruka
5
Zdravo svima,

Ovih dana krecem u potragu za vencanicom, a koliko vidim nema mnogo diskusija na tu temu, te sam resila da pokrenem novu.
Odlucila sam ze za izjanmljivanje iz prakticnih razloga - novac, cuvanje /odrzavanje ( a i realno, sta ce mi posle vencanja?)

Ako je neko od vas do sada iznajmljivao vencanicu, bilo bi sjajno ako bi podelili iskustva - bez obzira na lokaciju u Srbiji.
Sa obzirom da su mi iz familije svi u pokretu sirom srbije (tako profesija nalaze), planiram da to iskoristim za svoj lov na haljinu iz snova :)

Pozdrav!!!:bye:
 
Zdravo Milikice,

Prvo da ti cestitam :D
Evo par sajtova koje sam sakupila tokom svoje potrage:

moji favoriti:

www.bella.rs (generalno najpoznatiji salon, sigurna sam da si ga vec nasla)
www.morango.rs - meni deluje najbolje, pocevsi od enterijera koji je jako lepo odradjen i topao. Znam da ti mozda sada nije bitno, ali neverovatno je koliko los ambijent moze da upropasti utisak o vencanici. Zaposleni su jako usluzni i prijatni. Sto je najvaznije - vencanice izgeldaju kvalitetno i dobro ocuvano.

Ovo su jos neki od salona koje sam pokupila, mada nisam sve obisla:

www.matrimonia.co.rs
www.anabellavencanice.com
www.jeanmillar.com
www.sreca.co.rs

Ja jos uvek nisam uzela vencanicu, ali cu morati uskoro da donesem konacnu odluku.
Javi nam kako napreduje tvoja potraga :ok:
srecno
D
 
WOW @dokonna Jako koristan post. Hvala ti do neba!

Cula sam za salon Bella, vidim da ih dosta hvale po internetu.
Morango mi deluje zanimljivo, mada vidim da ih ima samo u Kragujevcu.

U Svakom slucaju, trebace mi malo vise vremena da svarim ove informacije. Uskoro krecem u akciju pa se javljam sa novim informacijama :)
 
Bitno je da ne izgubis energiju i ne klones duhom, jer ce ti nakon dugog trazenja sve vencanice izgledati isto, a one koje su ostavile jak utisak ce izvetreti iz glave.
Iskreno mislim da ti je sasvim dovoljno da pogledas i izaberes modele iz salona koje sam ti preporucila - Morango ili Bella, mada bi ti preporucila da posetis sajam vencanica u Beogradu (to je ovih dana nadam se da ces stici). Tamo mozes da pogledas materijale i modele.

Koliko sam shvatila manji saloni retko izlazu na sajmu jer im je preskupo - to moze da bude dobro za nas, jer to znaci da su i haljine manje nosene (ako model nosi i prezentuje haljinu, to bi se racunalo i kao nosenje... a tu je i transport i naknadno ciscenje transportovanje)

P.S Ako bude svracala do sajma, i kojim slucajem pronadjes(mo) haljinu, mozda mozemo zajedno da pridjemo salonu i ostvarimo neki popust (ko zna, mozda nam i uspe) :manikir:
 
Ja sam probala dosta vencanica.
Vratila sam se na onu koju sam prvu probala.
U njoj sam se udala, ostavila je najjaci utisak.
Imas radnju u BG u bulevaru. Prosle godine u ovo vreme imali su akciju sve za 110e. Mislila sam da su krs vencanice zbog cene, i velicine radnje ali ima finih modela da se nadju.
Ja sam moju iznajmila u Smederevu, Danubiusu. Radnja se zvala Bella vencanice. Ostavicu link kad dodjem do kompa.
Iznajmljivanje sam platila 220e + prateca oprema izaslo me oko 300e.
 
Ćao, devojke!

Baš lepe vesti i divna nova tema!

Čestitke budućim mladama!

Ja sam se krajem ovog leta venčala u venčanici iz snova, slobodno me pitajte sve što vas zanima, to je bila druga venčanica koju sam, verovale ili ne, probala.

Od srca preporučujem Morango iz Kragujevca jer su dame koje rade u njemu po meni najbolje u svom poslu.
 
Ćao, devojke!

Baš lepe vesti i divna nova tema!

Čestitke budućim mladama!

Ja sam se krajem ovog leta venčala u venčanici iz snova, slobodno me pitajte sve što vas zanima, to je bila druga venčanica koju sam, verovale ili ne, probala.

Od srca preporučujem Morango iz Kragujevca jer su dame koje rade u njemu po meni najbolje u svom poslu.

@Bambina, zvuci sjajsno. Da li mozes da das malo vise informacija? Koju si vencanicu na kraju iznajmila i koliko si je platila? Mozes li malo da opises proces probe i korekcije? Meni je u nekim salonima prosto bilo neprijatno da pitam bilo sta - jer su me gledali kao da cu da im ostetim haljine..... :evil:

p.s. nadam se da cu imati buduca iskustva slicnija tojim i da konacno uskocim u pravu vencanicu, jer vise ne smem da odugovlacim da ne bi ostala bez haljine :)
 
Hej hej!

Pre svega Sracan Bozic svima :)

Ja konacno da se javim sa updejtom.
Hvala sivima na predlozima, bili ste mi od velike koristi i podrske.

Obisla sam vise salona - Piramida, zatim Pepeljugu, Caroliju i Odivu ali sam shvatila da se sve svodi oko Belle i Morango. Mislim da Morango nije dovoljno pomovisan te zato i mnogo ljudi ne zna za njih.
Ja svoju srecu nadjoh u njoj iz kolekcije Mori Li u salonu Morango i moram da potvrdim sto je @Bambina vec pomenula, zaista sam odusevljena osobljem koje mi je izaslo u susret sa toliko ljubaznosti, interesovanja i predloga. Posete ovom salonu uvek bile prijatne, a dolazila sam u vise navrata (drugarice oce da vide, te jedna majka itd).

Ja sam zaista presrecna svojim izborom i generalno celim procesom, mada moram da priznam da mi je drago da se cela potraga uspesno zavrsila i nije razvukla suvise.
Ako nekome trebaju informacije, slobodno neka mi se obrati ............ za mene jos nije kraj, tek mi predstojie cipele, frizura, sminka.....i za mog novog muza odelo (bez njega mi ne vredi vencanica mnogo) :)


Saljem vam sliku do moje haljine ako nekoga interesuje da vidi:
http://www.morango.rs/assets/images...ljina-roses-mori-lee/big/roses-1417095132.jpg
 
prelepa je!
ja sam sokirana,da iznajmis na jedno vece 300 e:(
a secam se svog biranja vencanice.isla sa svekrom i svekrvom u jednu radnju,tu pitala jel imate broj za mene jer sam krupna,prvu koju su mi dali sam obukla i rekla moze.nisam razmisljala ni jedan minut.al takva sam u svemu.i cipele kad kupujem,probaj jednu,drugu ne,pa bez razmisljanja uzmem
 
Sve venčanice iz pomenutog salona "Bella" izgledaju kao da su oprane jedno 20-ak puta u vešmašini podešenoj na centrifugu 1200 obrtaja! Venčanice su im oko 400 e a izgledaju upravo tako kako sam opisala.Za devojke koje se žive u Beogradu predlažem odlazak u tržni centar Piramida, II sprat, i zateći ćete more venčanica u većem broju salona (jedan do drugog). Saloni se prosto utrkuju ko će imati bolju ponudu pa samim tim imate u ponudi venčanice koje izgledaju kao da je prvo nošenje. Ne reklamiram nikoga, ne poznajem nikoga iz tih salona niti bilo šta slično, već samo nudim opciju devojkama koje su u frci, pa možda tamo nađu svoju venčanicu. E da, da ne zaboravim, cene su i više nego pristojne!
 

Back
Top