Glasajte za mene........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZILOT IZ CACKA

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.421
Posle mnogo molbi isuza uzeo sam u razmatranje predlog vaseg insistiranja!!!"Zelimo da kazemo koliko te volimo" sad konacno u vasem malom kutku.......nemogu da odolim zenskoj suzi.........iskrenoj
7.gif
 
pa ljudi svi ste tako ozbiljni .........nezelim ni sakim da se muvam HOCU DA SE OPUSTIM....ali mrka kapa sa ekipom a la klan ......bas porazavajuce.ako nisam vulgaran i ako nisam navalentan i ako nesipam komplimente iz rukava.....nema dobre price..........ili ja lutam......razmisljam da ucinim uslugu i vama i meni i odem sa ovog foruma.........
 
Ma nema sanse,folira,toliko mu je dosadno da jedva ceka da dodje na forum.
Ti bi da ti mi sad ovde placemo i kazemo NE IDI najbolji siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.Ha,ha,ha,ha,
Stvarno je glupo ako ides,bar si ti jedan od normalnijih osim kad...........znas one price o veri i .........mada to je tvoj vid zezanja ovde.Nema veze,simpa si :D ;)
 
POKAJ TE SE!!!!!!!! jel to? pa bilo bi divno da ako smo vec srbi budemo i pravoslavci..a Gojko tj.Paja i ekipa radi na tome da nas utope u sve vere ......to ti je kao sataras ,ali sa secerom .Probaj ukus i vidices da je odvratno......aj sad malo ono.....neeeeemoj ici...oooostani.....ti si naj ,,,,naj,,,man,,,,,,,
 
ZILOT IZ CACKA:
POKAJ TE SE!!!!!!!! jel to? pa bilo bi divno da ako smo vec srbi budemo i pravoslavci..a Gojko tj.Paja i ekipa radi na tome da nas utope u sve vere ......to ti je kao sataras ,ali sa secerom .Probaj ukus i vidices da je odvratno......aj sad malo ono.....neeeeemoj ici...oooostani.....ti si naj ,,,,naj,,,man,,,,,,,

Pa nisam Madžarica da mešam slatko i slano.Jesam Sosa,ali to je za moj ukus bljak.
nemooooooooooooooooooooooooooj da ideššššššššššššššššššššš
jer dosta ili treba još :lol: :lol:
 
He he ovo Gazdarici nece biti drago,pobedicu i bicu naj omiljeniji na forumu i urednik Zenskog kutka i preuzecu krstaricu,zatim Google,Yahooo........JU HU HU UU BICU BOGAT SVE CE BITI MOJE SAMO MOJE..izvinjavam se malo sam se zaneo.........
 
antihrista:
ja predlazem unosniji posao i u skladu sa zilotovim religijskim stavom. da pravimo samolepljive slicice za uskrsnja jaja sa njegovim likom. lol Boze oprosti mi salim se. kriza je. i tako

... Jel' to ona kampanja 'Kasandra...ovaj...Zilot za na jaja...?!'...:p :D...U mom ulazu se lako da organizovati pretplata, zainteresovanih kol'ko 'oces...8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top