Ljubav i sex putem PIK-a.

DON je veoma svestan kolko godinica ima i koji mu je koeficijent inteligencije(nesto manji ispod minimuma)bio nekad dechko,mada mu i sad daju manje,sto zbog izgleda sto zbog ponasanja:)))))))
DON nije odbio nijedan susret,pa nece ni tvoj La bambola:))))))))
 

Da Done........sreli smo se na PIK-u, ali ne znam zashto smatrash da se nismo prepoznali ......nije valjda kashnjenje moga kompjutera ili ruchkanje pizze doprinijelo tvojem razocharenju?
Jako mi je zao..........ali smatram da je to bio jedan veliki nesporazum.:)))))))
Ti si jako fina osoba.....to tvrdim i dalje.....
Pa sad , ako se opet sretnemo nadam se da ce mo se razjasniti.....
Jel' dajesh drugu priliku???????
:)))))))

 
Ja ne bih bila tako definitivna u kategorisanju ljudi koji su opusteniji na netu vise nego u svom zivotu, bez monitora i interneta. Govorim iz svog licnog iskustva i iskustva mojih prijatelja od kojih neki jesu nasli ljubav/i preko interneta a neki nisu. Moje iskustvo nije bilo da sam pronasla ljubav preko interneta, jer sam je vec imala u svom zivotu; ali sam na internet otisla jer sam se osetila usamljenom, i ostavljenom, na neki nacin, i zelela sam da ne budem vise u takvom raspolozenju i najjednostavnije mi je bilo da se konektujem...i tu je zabava pocinjala. Neko vreme sam se pitala gde se zavrsavala, i sve u svemu meni se komunikacija sa ljudima svela na taj net. I jesam se trgla iz nekog loseg raspolozenja, i upoznala par interesantnih ljudi ali ono sto mi je najvaznije sto sam dobila sa internetom, pricaonicom na Krstarici je da sam upoznala sebe, svoje granice i svoje potrebe. Kada kazem upoznala sebe mislim na onaj deo sebe koji sam znala da postoji, koji mi se mozda manje dopadao nego drugi delovi sebe, prosto neke stvari nisam zelela da prihvatim i samim tim da razvijam kod sebe. Mislim da sam sada postala svesnija sebe, i imam jasniji uvid u neke svoje potrebe i fantazije. Vise ne idem tako cesto na Krstaricu, jer sam shvatila da je sve to moguce i u zivotu van neta, a da li sam se ja promenila u tom zivotu, i da li ja sada ispunjavam te svoje potrebe to je vec stvar mog izbora. Sada svesnije biram sta zelim, i znam zasto to zelim.
 
Milica:
Ja ne bih bila tako definitivna u kategorisanju ljudi koji su opusteniji na netu vise nego u svom zivotu, bez monitora i interneta. Govorim iz svog licnog iskustva i iskustva mojih prijatelja od kojih neki jesu nasli ljubav/i preko interneta a neki nisu. Moje iskustvo nije bilo da sam pronasla ljubav preko interneta, jer sam je vec imala u svom zivotu; ali sam na internet otisla jer sam se osetila usamljenom, i ostavljenom, na neki nacin, i zelela sam da ne budem vise u takvom raspolozenju i najjednostavnije mi je bilo da se konektujem...i tu je zabava pocinjala. Neko vreme sam se pitala gde se zavrsavala, i sve u svemu meni se komunikacija sa ljudima svela na taj net. I jesam se trgla iz nekog loseg raspolozenja, i upoznala par interesantnih ljudi ali ono sto mi je najvaznije sto sam dobila sa internetom, pricaonicom na Krstarici je da sam upoznala sebe, svoje granice i svoje potrebe. Kada kazem upoznala sebe mislim na onaj deo sebe koji sam znala da postoji, koji mi se mozda manje dopadao nego drugi delovi sebe, prosto neke stvari nisam zelela da prihvatim i samim tim da razvijam kod sebe. Mislim da sam sada postala svesnija sebe, i imam jasniji uvid u neke svoje potrebe i fantazije. Vise ne idem tako cesto na Krstaricu, jer sam shvatila da je sve to moguce i u zivotu van neta, a da li sam se ja promenila u tom zivotu, i da li ja sada ispunjavam te svoje potrebe to je vec stvar mog izbora. Sada svesnije biram sta zelim, i znam zasto to zelim.
 
Milice,PIK i te kako moze da bude velika skola.Mozes prepoznati sve osobine ljudi,jer nas ima svakakvih.Drago mi je da si potpuno spoznala sebe i sta ti treba a sta ne u zivotu,a jos draze sto ti je PIK donekle to omogucio.Mi smo svi tamo radi zezanja(neko i radi posla ovog il onog)...e sad od zezanja moz svasta da ispadne.To bar jako dobro znam.Jedno me odusevljava,skoro ko ljubav tamo na PIK-u,sto sam steko fantsaticne drugare.Naravno,imao sam ih i pre PIK-a sirom zemlje pa i duze,sad ih imam jos i vise i to je neprocenjivo blago.
 
Done,
drago mi je da sto prepoznajem razumevanje kod tebe, i ono sto mi se dopada su uvidi koje vidim da pravis u vezi svog bica. A u vezi razlike u otvorenosti preko chata i u stvarnosti, smatram da je tu vazna sigurnost a na kraju krajeva to je izbor koji donosi svako od nas postujuci svoje granice, i granice koje druga osoba pravi, naravno pod uslovom da su glavni akteri u toj prici svesni svega toga. I onda, verujem da nema nikakvih problema da tu nastane jedan iskren susret dva bica.
 
DON:
Milice,kad se bavis poslom kojim se ja bavim,ta rec VOLIM je toliko cesta da ti nemas pojma:))Neko te VOLI jer te voli,a neko te VOLI jer nece da plati pesmu! Ja sam najsrecniji kad mi deca kazu :tata,volimo te i kad ja njima to kaze.Zeni bas ne verujem:)))))))))
A i ja sam ko Dyn,on ima dve cerke,ja imam cerku i devojcicu:))))))))

Procitala sam gotovo sve sto si napisao na forumu,ali ova recenica mi je jako cudna(zeni bas ne vjerujem).Zasto ne vjerujes,ja sam misljenja da svi zaslizujemo povjerenje,ako se nama moze vjerovati.
 
Gost od sinoc:
DON:
Milice,kad se bavis poslom kojim se ja bavim,ta rec VOLIM je toliko cesta da ti nemas pojma:))Neko te VOLI jer te voli,a neko te VOLI jer nece da plati pesmu! Ja sam najsrecniji kad mi deca kazu :tata,volimo te i kad ja njima to kaze.Zeni bas ne verujem:)))))))))
A i ja sam ko Dyn,on ima dve cerke,ja imam cerku i devojcicu:))))))))

Procitala sam gotovo sve sto si napisao na forumu,ali ova recenica mi je jako cudna(zeni bas ne vjerujem).Zasto ne vjerujes,ja sam misljenja da svi zaslizujemo povjerenje,ako se nama moze vjerovati.
 
Nemam bas obicaj da odgovaram gostima,ali aj...
Elem,ako si pazljivo procitala videces da se na kraju te recenice:ZENI BAS NE VERUJEM,nalazi oznaka smeha!Prema tome to je bila sala.Stvar poverenja je za opstu diskusiju i mislim da je vec otvorena ta tema na ovom forumu.Ja licno to gledam ovako:Ako zena hoce da "prevari"( pitanje je sta znaci "prevara") muza,ona ce to svakako uciniti.Verovao ja u nju ili ne.Znaci mogu samo da razbijam glavu i da ulazim u neku sferu ljubomore a to mi zaista nije potrebno pored svakodnevnih zivotnih trzavica.Znas goste,nedavno,razgovaramo u kaficu.Prolazi jedna dobra zenska i normalno ja se okrenem.Supruga mog druga me napade.Te kako mozes tako javno da gledas pred zenom,te ovo te ono...
Ok,ja je prekinem i pitam je tu pred suprugom njenim:Je li,aj mi kazi da se ti nikad nisi zagledala u nekog zgodnog frajera i skidam kapu.Najpre je ostala bez texta,a onda mrtva hladna rekla NE NISAM,da bi se sledeceg trenutka prebacila na temu:jao sto su dobra ova kolca(treba li da kazem da ih je vozio dobar dasa,bas dobar).Da li je samo kola gledala ili ne,tek ona osta u ubedjenju da me je ubedila da ne gleda druge muskarce osim muza svog,a valjda je ubedila i njega.Mene nije,jer to jednostavno nije prirodno.Poverenje sa ljubavlju ne treba nikako mesati.Najopasnije je varati svoja osecanja.
 
Gazdarica:
Sve vise ljudi, bar u mojoj okolini, u vezama je sa osobama koje su sreli na netu... Neki su i djecu dobili... I lijepo ih je vidjeti...
Nije bitno gdje ces ljubav naci... Bitno je da je nadjes...

Gazdarice,o tome i govorim,hvala na razumevanju:))))
Usput,zaista lepo izgledas.Moji komplimenti i zahvalnost moja roditeljima tvojim:))))))
 

Back
Top