Osecam se kao Oliva izmedju dva Popaja

Ruth

Obećava
Poruka
59
Borac:divan, nezan, zna kako se voli, svojim zivotom pravi romanticni junak. Muzevan u svakom smislu reci, neverovatno potentan, sa njim je vodjenje ljubavi mmmmm, on ume da uziva. Hrabar i velikodusan.

Lovac: energican, zna sta hoce i dolazi do onog sto hoce. Uspesan, sam je stvorio svoje milione, i on ume da uziva. Vest. Hrabar i velikodusan.

Prvi upravo ostavlja svoj dosadasnji zivot, i svoju zemlju da bi bio samnom. Pronasao je galeristu u mom gradu, da bi mogao ovde da zivi od svoje umetnosti, kao sto je to dosad radio u svojoj zemlji. Misli ono sto kaze.
Pored njega se osecam kao najlepse bice na svetu. Samo sedeci pored njega kamenje se kotrlja i izlazi iz mene, i ja postajem laksa. Kaze mi, i pokazuje:"I'll do everything for you, to be near you." Dolazi za nekoliko dana. Vrti mi se u stomaku i u glavi od toga. Nocu me bude orgazmi.

Drugi mi poklanja divne stvari, pogadja sta volim, vodi me po gradovima, po Hilton hotelima za vikend, i hoce da me vodi na Tibet, iako zna za prvog, iako mu nisam ljubavnica. Kaze mi:"Just give me space to try to win you a bitt for myself. I understand that you are in love with him. But I am addicted to spending time with you, and I don't want to let that. I except everything. I want to take care of you, no matter what." Sjajan je provod. Sve sto mi padne na pamet, on ostvaruje, i raduje se tome. Pored njega se osecam kao princeza.

Moje drugarice kazu - Obojica su mnogo dobri frajeri. Ne znamo kako da ti pomognemo.

A ja se pitam, da li stvarno moram da se odreknem ovog drugog? Tako je tesko naci pravog muskarca, mislila sam. Moja dosadasnja iskustva su uglavnom - kilavci, pasivci, mucitelji, emocionalne ubice, emotivne stipse, plasljivci, cak i zenomrzitelji... Kad se samo prisetim svog poslednjeg ljubavnog iskustva, najezim se od strave i tuge.
Tada sam nekako odustala.
A onda sam se dvaput u dva meseca bukvalno saplela na jednog drugacijeg, hrabrog i velikodusnog.

Molim vas, devojke, nemojte da mi saljete maliciozne komentare.
Sa svakim od njih dvojice imam Nesto. Ne bih htela da povredim nijednog, nicim. Ni da ovom drugom dajem neku nadu. Rekla sam mu:"I am not hard to get. Look at me as impossible to get. I like you and we can be friends." A on mi odgovara:"I heard that, but i didn't hear that. Do as you like, but I am here for you, and I stay."
Na to bih trebalo da se povucem. Ali i ja volim da provodim vreme sa njim.

I sad, ne znam ni da li da ih upoznam jednog sa drugim. Ne zelim da ova prica postane ruzna. Ne zelim da pocnu da se premeravaju.
A meni se ne odrice ni jedne radosti koju delim sa njima. Vise bih volela da ih podelim sa drugaricama.
Ali njih dvojica su zaljubljeni u mene i ne vide nikog drugog.
Ne znam sta da radim.
 
I ja sam dosad mislila tako - sedenje na dve stolice. Sebi to nisam dozvoljavala. Isto tako, mislila sam kao i ti - ako se to desi, znaci ne volis ni jednog.
Sad ucim da nije tako jednostavno. Ja znam da volim prvog.
Ali mi se svidja i drugi. Da se i ja njemu samo svidjam, bilo bi lako. Drugovi, druzenje. Tako je i pocelo. Ali sad vise nije tako, sa njegove strane.
 
Drugi zna za prvog, a uskoro ce prvi saznati za drugog, jer ja necu da krijem od njega nista. Nema sanse za ljubav bez iskrenosti, to makar znam.
Ali se bojim reakcije, iako dosad ni jedna njegova reakcija nije bila pogresna. On je vec video kako neki muskarci reaguju na mene i bio je sasvim miran. Mislim cak da mu je to negde godilo. Ali ti muskarci nisu bili ovoliko ukljuceni, bilo je jasno da me ne interesuju uopste. Da li ce se sad osetiti ugrozen?
 
Iz iskustva znam da je užasno teško izabrati, šta god da odlučiš jedan od njih dvojice će ti nedostajati - trebati.

Sa obojicom, gledano ponaosob, ti si srećna, samo mi se malo čini da kod tebe, vezano za ovog drugog malkice preovlađuje materijalno. Možda bi ti i onaj prvi skidao zvezde sa neba da ima dovoljno novca kao i br.2.....

Znaš kako - vidi bez koga baš ne bi mogla, ko bi ti više nedostajao, sa kim manje misliš o onom drugom......kome je više stalo do tebe (ne mislim na slatkorečivost).....pa javi da znamo šta si rešila...kad rešiš...i ako rešiš !
 
Ako mozes uzivaj u situaciji takvoj kakva je. Nekako se vec mora zaavrsiti. Do tada koristi blagodeti i jednog i drugog. Mada mi je malo cudno da ne osetis koji ti se vise svidja, sa kojim imas vise zivotnih interesovanja, ciji planovi se uklapaju u tvoje, a na kraju treba reci i jednom i drugom za ovog drugog pa ako se jedan digne i ode, problem resen. Jesu li mladji ili stariji? Znas ako su stariji oni znaju da pricaju , da se udvaraju, da obrlate devojku( SAD PRICAM KO DA SAM TI MAMA), ne kazem da nisu iskreni, ali spremni su na sve.
prekidam jer necu da glumim veliku pamet
 
:) Nije materijalno, nikad nisam birala muskarce po tome koliko novca imaju, da jesam, sad bih bila puna para :). Moja majka je cak umela da mi kaze:"Dete, nisu bogati muskarci losi, znas...". Tek kad smo poceli da se druzimo, to njegovo materijalno je doslo spontano, jer on tako zivi. Kao sto sam ja njega vodila u 4 ujutro da jedemo soarmu na ulici, tako on mene vodi da jedemo ostrige u rano jutro.
Baki 75, mozda imas pravo, i ti i xpajamacax, mozda treba da pustim da se resi samo.
Obojica su skoro istih godina, zreli muskarci :) (nisam ni ja mala, stariji su od mene 5 i 7 godina) i sa obojicom delim interesovanja, i za obojicu ima mesta u mojim i inace vrlo nestabilnim planovima. Ja ne planiram nista u zivotu, zivim od danas do sutra, i dobro mi je tako. Obojica mi otvaraju mogucnosti, ali to je kod mene tako sa svima oko mene.
 
Ruth , opet sam pročitala njihove opise, pa njih dvojica su skroz različiti sem što si im ti jedino što ih veže. Prvi je neki umetnik, a drugi biznismen. Prvi je verovatno satkan od emocija, ne juri materijalne stvari, dok je kod drugog sigurno sve obrnuto. Izanaliziraj ih malo više, čiji način života ti više odgovara. Pozdrav
 
Ma da, to ti je najbolja teorija - kažeš svima istinu i onda te iznapušavaju i skrate ti muke - onda više nemaš između čega da biraš i slobodna si kao ptica... Ili ih oslobodiš za neku ptičicu koja ti posle preleti preko glave i osetiš se u sran o :lol:

Ćuti bre devojko... Ko traži istinu? Bitno da si je sama svesna a drugi nek se pomuče da dođu do nje... ako im stvarno znači
 
:) Nisu toliko razliciti, biznis ovog drugog je umetnost, ali ni to nije bitno.

Mene licno od istine koju imam da kazem ne boli glava. Nisam nista uradila da bi ta istina mogla da mi se olupa o glavu. Nisam bila neverna ili nelojalna.
I ja sama trazim istinu uvek. I mislim da imam pravo na istinu. To je pitanje postovanja i poverenja.

Ono sto mene muci je da sad mogu da dodjem u poziciju da moram "da biram" jer on ne moze da hendluje to. Ja znam da meni ne bi bilo prijatno da moja ljubav provodi vreme sa zenom koja je zaljubljena u njega. Ne znam ni kako bih se ponasala. Nemam to iskustvo.
Ali valjda ce i to samo da se resi.

Hvala vam na savetima i vremenu koje ste mi posvetile, devojke. Pozdravcic svima.
 
Ruth:
A ja se pitam, da li stvarno moram da se odreknem ovog drugog? Tako je tesko naci pravog muskarca, mislila sam. Moja dosadasnja iskustva su uglavnom - kilavci, pasivci, mucitelji, emocionalne ubice, emotivne stipse, plasljivci, cak i zenomrzitelji... Kad se samo prisetim svog poslednjeg ljubavnog iskustva, najezim se od strave i tuge.
Tada sam nekako odustala.
A onda sam se dvaput u dva meseca bukvalno saplela na jednog drugacijeg, hrabrog i velikodusnog.

priznaj da si ovo svkai put mislila, kad se s jednim opecehs, pa naidje drugi
:twisted:

Ali njih dvojica su zaljubljeni u mene i ne vide nikog drugog.
Ne znam sta da radim.

e bas ti znas st aoni vide...mozda su u dogovoru i rade za belo roblje...

mislis ad si mnogo dobra riba ha... ha ha ha ha

pa zavisi sta hoces u zivotu...da li ce ovaj prvi da ti polomi koske ako sazna za drugog. da li hoces decu u zivotu. ako hoces, s kim bi pre. ako neces, sta te briga. da li da ih upoznajes? pa sto da ne, mozete da igrate pref, ako se ti tako lepo slazes s njima sto ne bi i oni medjusobno!
a mozete i lastish da igrate
 
Ruth:
On je vec video kako neki muskarci reaguju na mene i bio je sasvim miran. Mislim cak da mu je to negde godilo.

woooooow kako reaguju na tebe??? ti idesh a ono shpalir erektivnih penisa a

pa kako od tih erekcija tebi zapadnu oni ..... kako beshe

lazovi, manijaci...hmmmm ona lista

kao pozeljna si a ne mozes da nadjes nikog...ebiga postani kurtizana to ti ide izgleda
 
?, kao "ribi" nista mi ne fali. I ne vidim zasto bih ja tebi morala da se pravdam da li jesam ili nisam "dobra riba".
Napisala sam "neki muskarci", ne svi muskarci redom. Ne znam zasto tebe to toliko nervira da moras da prokomentarises, i na takav nacin, "spalir erekcija". Da li si se nekad dopala nekome? Ili ne mozes da zamislis da se i to desava u zivotu? Da se neka zena dopadne nekom muskarcu?

I nisam imala taj osecaj - "ovaj je pravi, posto sam se opekla sa nekim drugim".. Zapravo, samo jednom pre ovoga sam imala osecaj - ovaj je nesto posebno, neko sa kim bih mogla da zivim. Kad bih se opekla, onda bih se zatvorila za svakog, dok me ne prodje.
Nisam ni rekla da ne mogu da nadjem nekog, nego da sam dosad nailazila na uglavnom one, koji nisu bili dobri za mene. Ovo "lazovi i manijaci", cak ni to nisam pomenula. Mada je i takvih bilo :).
A Kurtizane su po nekoj skali najbolje zene. Da mi to ide, bila bih kurtizana, vrlo rado, zasto da ne. Ali ne ide mi. Zaljubljujem se.

Odgovaram ti samo posto si izgleda parcijalno procitala moj post, citiras me u tri posta, a nisi videla moju molbu da mi ne odgovarate maliciozno. Pakost i malicioznost ne volim, i ne tolerisem. Ima toliko boljih stvari kojima misli mogu da se okupiraju. Ako smem da te savetujem - savetovala bih ti da izbacis to djubre iz glave.


Sa druge strane, imas mozda pravo - mozda se njih dvojica i pored toga sto su u takvoj poziciji kakvoj su, dopadnu jedan drugom. Pozdrav i tebi - ?.
 
meni nije jasno kako mozes da kazes da volis ovog prvog a da i dalje imas ovakve dileme....
ajd ok da ti se svidjaju obojica pa ne mozes da se odlucis....a i argumenti tipa "rekao je da ce da me vodi na Tibet" su mi totalno bezveze....

i sto se bre zene prvo ne presaberete sta vi osecate? sve nesto sta je on rekao, koliko se svidjam prvom ili drugom, sta bi ovaj ili onaj uradio za mene....valjda licni osecaj treba da je merodavan tu a ne sad da se vaga ko daje vise i kome se mozda vise svidjas....ne kapiram....
 
Jao, pa treba da slusas sebe, svoje srce, da SRCE i svoje osjecaje...
Razumjem ja tebe, i shvatam sta te muci, i shvatam da moze da se desi....ali....nemoj da razmisljs previse, samo ces da poblesavis....osjecaj....osjecaj...i ono sto osjetis to i uradi...po tvojim rjecima i prici mislim da onog prvog volis...ovaj drugi ti imponuje....ti sama izaberi
 
Anakin, nemam ja dileme po pitanju koga volim, i cija sam zena. Nego po tome da li zaista moram ovog drugog, koji se ne povlaci sam, da izbacim iz zivota. To se negde od mene ocekuje. A ja to nikako ne bih volela.

Za Tibet: Uvek sam zelela da odem na Tibet. Nisam to ni pomenula, cak nisam ni pomenula Tibet, ili nesto u tom smislu, a ovaj, koji je proputovao pola sveta, i iz Amerike je, znaci mogao je i da kaze da bi me odveo i tamo, kaze: "Znas, ti bi trebalo da vidis Tibet. Odvescu te tamo." Pogadja. To nije bio argument, nego sam to nejasno napisala.

Znas, sta bi ovaj ili onaj uradio za mene je vrlo bitna stvar. Muskarac koji nista ne bi uradio za zenu, ili bi uradio samo ono sto u prvoj instanci njemu odgovara, i nije muskarac. Zene su me vrlo dobro razumele. Ali ti si musko.
 

Back
Top