the end

kety

Zainteresovan član
Poruka
319
...nisam mogla vise, ne sa njim...jos uvek se borim sa tim, ali pokusavam da neposrnem pred svojim strahovima da ostanem sama...znam da ga boli, znam da je tuzan, znam da ne zasluzuje ali on ne zasluzuje ni moj hladan dodir, moju oholost, moj prezir sto je tako slab na mene...nije mogao da me zadrzi, nikad nismo bili par...nisam trebala da mu dajem laznu nadu da moze da me ima, i sada ispastam gledajuci ga i slusajuci ga kako se savija predamnom i pokusava da me vrati...volela bi da mogu ali ne mogu vise sa nim....

zasto jednostavno ne mogu da mu okrenem ledja i odem? povredjujm ga u svakom slucaju...
 
Zasto ne mozes da se okrenes i odes...?
Upravo zbog straha od samoce... Mozemo mi sad i da pricamo o sazaljenju i ovom i onom, ali u sustini, prije svega gledamo na to kako cemo se mi osjecati...
Da sad imas nekog drugog, koga zelis, ko te privlaci, ovog bi bez problema u sekundi ostavila...
 
ma Gaz, svesna sam ja toga, zato sam i prekinula jer sam shvatila da sam zadnjih nedelja sa njim bas iz straha da ne budem sama... i znam da sve to nema smisla, ali nikako mi ne uspeva da ostanem ravnodusna... sve mislim da ja negde gresim, da sam sama sebi postavila neku barijeru preko koje ne mogu da predjem... a otezava mi to sto je on u stanju da predje preko svega da bi se vratili na staro...
sto se tice ostalih, ne znam sta mi bi da postavim ovu temu, jednostavno sam izbacila to iz sebe, nekome je ljigavo, neko ce me mozda razumeti, sto se mene tice, moze slobodneo da se obrise, jer ja to sad ne mogu da uradim...
mada malo ozbiljnijih tema na ovom forumu nije na odmet...
poz
 
Kety, draga, ne vrijedi sebe prisiljavati da budes s nekim, s kim ne zelis... Pogotovo ne vrijedi traziti gresku u sebi...
To je jednostavno tako kako jeste...
Otezanjem samo dodatno mucis sebe...
Otkaci se s tog lanca i bjezi...
 
Gazdarica:
To je jednostavno tako kako jeste...

kako to njemu da objasnim....covek ne zeli to da prihvati...znas, da imam konkretan razlog, mozda bi i bilo lakse, ali ovako...
u pravu si, samo sto nekad sami sebe ovako priteramo uza zid...procice me, znam..
 
smao jedno kratko gotovo je i ne javljaj mu se vise....jeste da zvuci okrutno ali to je najbrzi nacin da stigne informacija iz dupeeta u mozak (i iz mozga u srce) :roll:
 
cuj, molim te, ne zeli da prihvati...pa onda treba ti da trpis sve to...u ime cega??? Ako je nekad nesto postojalo, sad ga treba unistiti do temelja nagrdjivanjem uspomena kojekakvom kuknjavom, preklinjanjima, moljakanjima i sl. Kao sto smo Staljinu rekli istorijsko NE, tako, brate i ti. Neka su tenkovi na granicama, preseci u korenu da ne bi bilo jos gore...a ka tome ide...
 
samo nemoj da se razmisljas.... ili hoces ili neces... nema ne znam.... ako bude ne znam, onda ste u stanju ocaja i ti i on.... sve do trenutka dok jedno od vas ne vidi ovog drugog u zagrljaju tudjina... ufff :roll:
 
kety:
...nisam mogla vise, ne sa njim...jos uvek se borim sa tim, ali pokusavam da neposrnem pred svojim strahovima da ostanem sama...znam da ga boli, znam da je tuzan, znam da ne zasluzuje ali on ne zasluzuje ni moj hladan dodir, moju oholost, moj prezir sto je tako slab na mene...nije mogao da me zadrzi, nikad nismo bili par...nisam trebala da mu dajem laznu nadu da moze da me ima, i sada ispastam gledajuci ga i slusajuci ga kako se savija predamnom i pokusava da me vrati...volela bi da mogu ali ne mogu vise sa nim....

zasto jednostavno ne mogu da mu okrenem ledja i odem? povredjujm ga u svakom slucaju...

kety bez zamere ali ovo je čisti čin egoizma...

meni je mene tako žao... come On !!! ...

(jako je teško reči nekome da je KRAJ zbog osečaja krivice, kao nikad mi ništa loše nije uradio a ja ču sada da ga povredim, čisti egoistički čin... najpre nekoga povredim onda je i meni mene žao što ču ispasti pokvaren, bla bla ufff)

ne očekuješ valjda da te on teši jer si se ti ohladila i da te razume što ga ne voliš...

prekini agoniju bar njemu kad več kažeš kako ti ga je žao

sorry na iskrenosti
 
Ma ako ga nisi do sada zavolela ,sigurno nikada i neces!!!Bolje da sada prekines to obostrano mucenje nego da opet budes sa njim,nakljukas ga novim laznim nadama i onda te jednog dana opet uhvati ista stvar pa :"Ajde Jovo nanovo"
 
evo ti moja priča iz topica lažem sam/a sebe...

to jutro sam ga ostavila... deluje pokvareno ali danas mi je sigurno zahvalan...

blondi:
Primetio si, da opet drhtim. Zato jer sam stobom. Mešanica uspomena i novog uzbuđenja pored tebe me truje. Znam, da nisam zaljubljena. Možda si ti. Nisam zaljubljena, a svejedno se topim u tvojoj bližini. Naši su poljupci fatalni. Otvaramo svoje duse drug drugome u dar...sa potpunim poverenjem. Ovako te osečam!

Tvoji prsti me imaju u oblasti sa neustavljivom strašču. Gledaš me sa ljubavlju i strahom, jer ne veruješ, da ču sutra biti još kod tebe. Bojiš se, jer znaš, da to nije istina. Pa kako bi ovaka blaženost bila istinita ... flešovi večnosti, prekrasna noč, zvezde, koje padajo po nama? Tvoje vruče telo, i ja sva tvoja...

ko šamar me otrezne tvoje reči: "Voliš li me?"

... i napokon shvatim da lažem i sebe :?
 
blondy, hvala na iskerenosti, u potpunosti razumem sta si htela da mi kazes. ne, ne sazaljevam sebe, sazaljevala sam se dok sam bila sa njim, jer sam to radila zbog njega, a cekala da se meni desi nesto, nesto sto ce mi pokazati da tom vezom ne zavaravam samu sebe da nasa veza ima svrhu. Prelomila sam jer sa shvatila da to nije to. Samo mi je bilo krivo sto to nisam uradila ranije, jer ne bi imalo bas ovakve posledice, ni po mene ni po njega. Cilj je bilo pitanje, da li je sve to moglo da se izbegne, kao i teskoca raskida samog po sebi, povredjivanje onog drugog...?
 
NISI TREBALA TAKO NESTO NI DA RADIS!!!!!!Ne znam iz kog motiva si i bila sa njim(da bi prebolela nekog decka?!!!!,ili........cisto zezanje!),bilo kako bilo nisi smela da se igras tudjim osecanjima an takav nacin,razmisli samo:sta ako ti se on kasnije svidi jako,sta ako se ti nalozis na njega istom onom jacinom kao on na tebe,mozda jos vise?Kazes NEMA SANSE,ali tako se na kraju desi!!!RAZMISLI MALO!!kazem ti iz licnog iskustva,da se kasnije ne bi kajala!!!!!!!!!!!!!!
 
kety:
blondy, Cilj je bilo pitanje, da li je sve to moglo da se izbegne, kao i teskoca raskida samog po sebi, povredjivanje onog drugog...?

svaka frka mozhe da se zavrshi i gadno pa nekad slushaj i instikte tj zavrsi, to gnjavljenje mozhe da se zavrsi i bash ruzno. a sto ne ostanete drugari
 
Pa jednostavno mu prepricaj ovo:

kety:
...nisam mogla vise, ne sa njim...ali on ne zasluzuje ni moj hladan dodir, moju oholost, moj prezir sto je tako slab na mene...nije mogao da me zadrzi, nikad nismo bili par...nisam trebala da mu dajem laznu nadu da moze da me ima, ...ali ne mogu vise sa nim....


(I ovdje sam poceo da ti pisem zestoku kritiku, ali sam se predomislio kad sam opet sve procitao)

Ti si u ovoj prici jednostavno (bila???) prevelik romantik i idealista, a premalo surovi i proracunati realista.


Ova prica me zapalila, jel davno jednom sam se i ja uvalio u vrlo slicno "sranje" kao i taj tvoj.
I naucio puno iz toga.
Ali ovakve situacije su tako ekstremne da je nemoguce povlaciti paralele.
 

Back
Top