R.I.P

Otisao u stilu Fast and Furious. :sad2:

- - - - - - - - - -

A što je jadan?

To je ta tendencija da svi poznati koji završe život pre vremena ispadnu jadni, mučenici, itd...

Čoek se slupao sa poršeom i treba da žalim budalu koja nije cenila život. Čuj, umre toliko dece svakodnevno i niko glasa ne diže. A ovi smradovi koji se nadrogiraju, nakoktelišu, sva sreća nije pokupio nekog na putu.

Danas su svi kao tužni, nedostajaće nam, i te fore. Iskreno od pomenutog ništa osim tih paklenjaka sa 12 godina nisam ni gledao, i svašta se danas naziva glumcem. Pre bih rekao da je maneken, al' ajde, uvrediće se neki.

Mislim, o mrtvima sve najlepše, ali nisam licemeran, i priznajem da me za ovakve trivjalne vesti zabole patka.

Cisto da znas da nije on vozio. Mislim, sad je to manje bitno ali fakti ostaju fakti.
 
A što je jadan?

To je ta tendencija da svi poznati koji završe život pre vremena ispadnu jadni, mučenici, itd...

Čoek se slupao sa poršeom i treba da žalim budalu koja nije cenila život. Čuj, umre toliko dece svakodnevno i niko glasa ne diže. A ovi smradovi koji se nadrogiraju, nakoktelišu, sva sreća nije pokupio nekog na putu.

Danas su svi kao tužni, nedostajaće nam, i te fore. Iskreno od pomenutog ništa osim tih paklenjaka sa 12 godina nisam ni gledao, i svašta se danas naziva glumcem. Pre bih rekao da je maneken, al' ajde, uvrediće se neki.

Mislim, o mrtvima sve najlepše, ali nisam licemeran, i priznajem da me za ovakve trivjalne vesti zabole patka.

Nije vozio on nego drug.Pa nije kao da sam ja u depresiji zbog njega,ali mi jeste krivo,jer je delovao fino,plus na takav nacin da ode,jeste tuzno.
 
Ne menja stvar.

A kako ne menja stvar?

Mislim, kapiram ja tvoju poentu: oplakivanje poznatih licnosti (cak i nekih koji nisu toliko poznati... Nije bas sad da je Paul Walker bio, sta znam, Michael Jackson pa da ceo svet zna za njega) kao pojava zna da ode i u patos i u preterivanje, pa cak da ti se i smuci. Ali ako vec govorimo o nacinu na koji je izginuo (sto si ti potegnuo), pa ima veze da li je on vozio (pijan, bahato) ili je izginuo na suvozackom mestu. Ja nisam prva od onih sto vicu: "neka, sam je kriv sto je tako vozio", ali ako nije vozio, ta prica "slupao se porseom i zasto ceniti budalu koja nije cenila zivot" nema smisla, tj. ne moze se odnositi na njega. Kao i za Toseta Proeskog.
 
Ne menja stvar.
Baš na takav način na koji je poginuo, meni nije tužno, ali dobro. :) Svako ima pravo da žali koga želi, i to je okej.:hvala:

Dobro, bre, Bato, pa nije se ubio :mrgreen: :lol:

Ja ne mogu da kažem da mi ŽAO, gledala sam jedan film iz tog serijala i jedan van (koji čak nije akcija i nije ni tako loš), a nije ni moj tip (dobro, ne kažem da nije lepuškast, ono)
ali ne volim kad me probude takve vesti. Sve i da nemam pojma ko je, opet bi mi bilo skenj takvo buđenje... Šteta za njega kao za bilo kog čoveka. Ima svoje obožavatelje kojima nije svejedno, da ne govorim o familiji i to.

Meni je lažna vest o Dilanovoj smrti pokvarila doček Nove, nisam mogla da držim šolju koliko sam se tresla. I ova prava za Rida, koja je morala da dođe da mi upropasti rođendan. Tu mi je stvarno bilo žao.
I za Elmora Lenarda, jer sam mislila da će on večno da živi :lol: Itd... Poenta- znam da ima onih kojima je stvarno žao.

ali evo pobednice:
1457724_544138252330764_521837609_n.jpg
 
Okej, kriv sam, nisam znao da je bio na mestu suvozača, mada opet ne znamo ni sve pojedinosti, u kakavom su stanju bili.

Čemu oplakivanje? Čemu toliko spominjanje?

Pa nije ovde oplakivanje neko sad da se cupaju kose i da to bude nesto na sta treba da fokusiramo svu svoju energiju i zaboravimo na sve drugo. Kao sto rekoh, te fame oko smrti poznatih licnosti cesto znaju da se smuce, pa jos odjednom ga svi voleli i obozavali, ma daj. Ali niko to na ovoj temi nije radio. Jbg, desilo se, tema je o tome da je poginuo, pa nece valjda tema da bude: "Kazite dragicka, izginuo Paul Walker". Meni je ok sve dok god ne predje u neko paterisanje i maln'e ga svi oplakuju kao najmilijeg.

Mada, da mi je bio omiljeni glumac bih se smorila, priznajem.
 
Meni je lažna vest o Dilanovoj smrti pokvarila doček Nove, nisam mogla da držim šolju koliko sam se tresla. I ova prava za Rida, koja je morala da dođe da mi upropasti rođendan. Tu mi je stvarno bilo žao.
I za Elmora Lenarda, jer sam mislila da će on večno da živi :lol: Itd... Poenta- znam da ima onih kojima je stvarno žao.

Upravo to. Moja mama se seca, 1969... Par dana pre njenog rodjendana, drug joj pogine u saobracajnoj nesreci. Ona se potresla i nisu joj dali da ide na sahranu, posto je sahrana bila na njen rodjendan. Ostane tako ona kod kuce, gleda TV, kad stize vest, poginuo Radivoj Korac. I naravno da joj je bilo zalije druga, ali nekako ti se smuci kad procitas ovako nesto.

ali evo pobednice:
1457724_544138252330764_521837609_n.jpg

Ovakve stvari su tek posebna prica. :neutral::dash:
 
Okej, kriv sam, nisam znao da je bio na mestu suvozača, mada opet ne znamo ni sve pojedinosti, u kakavom su stanju bili.

Čemu oplakivanje? Čemu toliko spominjanje?

Ne znam u kakvom su stanju bili, znam samo da su isli na neku dobrotvornu priredbu( ili su se bese sa nje vracali), da stvar bude idiotskija..

Elem, nisam gledala nijedan film sa covekom, nit me interesuje preterano kao glumac.
Znam di je glumio i to je to.
Zao mi ga doduse, ko sto mi je uglavnom zao svih ljudi koji prerano zavrse zivot a nisu se za zivota ispostavili kao stoka.

Al mi zato recimo bas bilo zao za Britani Marfi i Hita Ledzera svojevremeno posto su mi bili vako dragi i simpaticni i kao likovi i kao glumci.
 
Poslednja izmena:
Čemu oplakivanje? Čemu toliko spominjanje?

Sad si ti ono baja, sav tako cinican uz malo doze sarkazma? Sto pokusavas postici tvojim komentarima? Da dokazes kako si cool, i da si nepojmljivo mudar, jer si zakljucio da cemo svi jednog dana umreti? Cool si i sjajan si, macak; tvoja percepcija i filozofija zivota je revolucionarna i hvala ti sto si nam svima otvorio oci. Sad nastavi blejati za kompom i igrati igrice, ili sta god da je vec tvoja surova realnost.
 
Ne menja stvar.
Baš na takav način na koji je poginuo, meni nije tužno, ali dobro. :) Svako ima pravo da žali koga želi, i to je okej.:hvala:

- - - - - - - - - -

Kao sto rekoh nije ON vozio.....A sto onda komentarises na temi vezano za njegovu smrt,ako ti je to skroz nebitno?SLazem se da ljudi svaki dan ginu na ovaj nacin i da se o tome tada ne prica,ali jbga,to je to kad si poznat,prosto javnost zna za tebe i to ce se objaviti.Niko tu nije Bogom dan,vec to dolazi sa slavom,kao sto se objavljuje ko je s kim sta radio,tako i ovo i za to nije kriv on jadan koji je poginuo,vec mediji koji su to brze bolje objavili,ali to opet ne znaci da zato sto je nekome krivo jer je on umro,da je njegov zivot vredniji od bilo cijeg.
 
Kako god, i samo spominjanje mi je glupo, ali šta da se radi, nismo svi isti.

Da,da..:)

Moja poenta je drugačija, ali dobro. Ako je neko poznat, ne znači da mi je blizak. Samo njegovo nestajanje sa lica zemlje na osnovu nepostojanja bliskosti, u meni ne može da probudi emociju i da mi nešto znači. Samim tim ne može da mi bude žao, jer sam za takve slučajeve uginuća poznatih nem. To ti je kao kada bi žalio svaku pogibiju u svetu. :) nakaradna filozofija..

Znaci ti si u sustini dosao na ovu temu da bi se iscudjavao sto je otvorena i sto postoje ljudi kojima je zao ( koji opet ovde ne drame,ne cupaju se za kosu itd ) i da bi konstatovao kako te boli uvo,jer ga eto nisi poznavao?! Ok....sta god
 
Ovaj glumac mi je došao na nišan ni kriv ni dužan, isto bi napisao za bilo koju "poznatu" protuvu.

Malo postovanja molim te. Nije da pricamo o Kim Kardasijan ili Jeleni Karleusi. To sto je bio lep i zgodan ne znaci ni da je bio protuva ni da je na osnovu toga dobijao uloge. Od malih nogu je glumio u boga oca reklama i serija, trudio se i radio, prakticno nije imao detinjstvo kao svi. Uz uspesnu karijeru je uspeo i da zavrsi fakultet. Nije da su ga nasli u restoranu brze hrane gde je radio jer nije mogao da zavrsi ni srednju i rekli "decko lep si, bices glumac".
 
American dream.



Daj bre, ne pričam turski, nije hejt samo na njega, nego na sve te što završe pre roka, a malograđanština udara na sva zvona ko će više utučenosti da iskaže. Promiče vam poenta konstantno. Da li je njegov doprinos društvu veći od deteta koje sa 12 godina izgubi život u Indiji od rada u rudniku gde mu prah zapuši pluća?

O cemu ti pricas?Pa cekaj,ako tebi umre mama/tata/brat/sestra/prijatelj,ko god,jel treba konstatacija drugih ljude da bude " Zasto bismo ga zalili,koji je njegov doprinos drustvu ? " Pobogu! Dosao si ovde samo da bi kontrirao,negativisao i sta god,potpuno nevezano za samu temu.Ok,slazem se ( kao sto sam vec i napisala ) da njegov zivot nije vredniji od bilo cijeg,ali dozvoli da ljudi koji znaju ko je,da iskazu ako nista drugo najobicnije zaljenje sto je umro na taj nacin,prerano.Niko ovde nece padati u depresiju ili bilo sta,samo eto,pomen za njega,kao i za bilo koju drugu poznatu licnost,koja eto sem sto je radila svoj posao,nije spasila svet,kao sto nece niko,pa opet ne znaci da nekome ne treba da bude krivo.I ok,tebe ovde niko ne kapira,ali zato ti sve nas razumes :roll:
 
: ‘It is with a truly heavy heart that we must confirm that Paul Walker passed away today in a tragic car accident while attending a charity event for his organisation Reach Out Worldwide.[/COLOR]
‘He was a passenger in a friend’s car, in which both lost their lives. We… are stunned and saddened beyond belief by this news.’
Video: Reportedly taken at the scene:
Walker was the star of the Fast & Furious franchise alongside Vin Diesel and appeared in all but one of the six action blockbusters, beginning with the first film in 2001.
1000x680.jpg
The car was said to have been engulfed in flames when officers arrived (Picture: AP)Released in May, the sixth instalment in the series was the most lucrative of them all, grossing more than $788million (£480million) worldwide.
The seventh film began shooting in September, with a release planned for July 2014.
Diesel posted on Instagram at the weekend: ‘Brother I will miss you very much. I am absolutely speechless. Heaven has gained a new Angel. Rest in Peace.’
1000x710.jpg
Walker was being driven to a charity event by a friend (Picture: AP)Universal Pictures also released a statement declaring: ‘Paul was truly one of the most beloved and respected members of our studio family for 14 years, and this loss is devastating to us, to everyone involved with the Fast and Furious films, and to countless fans.
‘We send our deepest and most sincere condolences to Paul’s family.’
Walker is survived by his 15-year-old daughter.
 
Meni je Eight Below (2006) jako dobar njegov film.


A ti balkanski špijun upropastio si temu stvarno neznam zašto se javljaš kad nemaš ništa pametno da kažeš,redjaš postove koji nemaju veze sa naslovom i nikako da ućutiš...
 

Back
Top