R.I.P

gty_hugh_hefner_02_kb_141010_1x1_1600.jpg
 
Хју Хефнер:"Живот је кратак да живите туђе снове!" :cool:;)
Него стварно интересантан лик,ђасви ми се његов блажени осмијех... :lol:
Life and Times of Hugh Hefner
http://www.nbcconnecticut.com/multimedia/Life-and-Time-of-Hugh-Hefner-192498061.html
Valjda zasluzuje postovanje kao izdavac, ali ovo fotkanje sa silnim golim zenama je bas infantilno... Nikad mi nije bio interesantan, valjda njegov san nije moj san... Zamisli, napravim pare i placam muskarcima koji su sve mladji od mene da zive sa mnom :roll:
 
Valjda zasluzuje postovanje kao izdavac, ali ovo fotkanje sa silnim golim zenama je bas infantilno... Nikad mi nije bio interesantan, valjda njegov san nije moj san... Zamisli, napravim pare i placam muskarcima koji su sve mladji od mene da zive sa mnom :roll:

Али нико не каже да је он морална громада.Те голе жене су зарађивале новац заједно сњим.Новац је моћ.
Продао је слике голих жена,сликање за Плејбој постала добра реклама.
Данас наравно Плејбој нема више ту моћ нити драж јер данас бити го и није нека фора. :D
 
Али нико не каже да је он морална громада.Те голе жене су зарађивале новац заједно сњим.Новац је моћ.
Продао је слике голих жена,сликање за Плејбој постала добра реклама.
Данас наравно Плејбој нема више ту моћ нити драж јер данас бити го и није нека фора. :D

Ne pricam o moralu. Postovanje za kintu, naravno, ali slikanje sa pet golih plavusa mi je bedno. Ne nemoralno, nego nekako neizivljeno.
Meni je moc kad dobijes seks za dzabe, zato sto ga volis i zato sto te vole. A ne ove jadnice sto zive sa cilagerom za kintu, i cilager koji placa lepoticama da zive sa njim... valjda se lozim na drugaciju vrstu moci :)

 
Ма све то стоји али и тај Плејбој је имао своје купце као што и спонзоруше нађу своје спонзоре.Ја га рецимо први никада нисам купио.Менрлин Монро је направила највећу рекламу за Плејбој,зато и не чуди што је тражио да је сахране крај ње.
 
Ма све то стоји али и тај Плејбој је имао своје купце као што и спонзоруше нађу своје спонзоре.Ја га рецимо први никада нисам купио.Менрлин Монро је направила највећу рекламу за Плејбој,зато и не чуди што је тражио да је сахране крај ње.

:ok: Da, ja nisam citala, ali znam da je Plejboj vazio za odlican casopis za koji su pisali dobri pisci.
 
Ne pricam o moralu. Postovanje za kintu, naravno, ali slikanje sa pet golih plavusa mi je bedno. Ne nemoralno, nego nekako neizivljeno.
Meni je moc kad dobijes seks za dzabe, zato sto ga volis i zato sto te vole. A ne ove jadnice sto zive sa cilagerom za kintu, i cilager koji placa lepoticama da zive sa njim... valjda se lozim na drugaciju vrstu moci :)
]

sto da ne? imam i nisam stipsa za jedne cizmice
 
Након што су приказивали Клопку (2007),налетим на Глоговца у Македонској негдје око 23 сата,моје друштво већ увелико пијано,његово поприлично.
"О гјде си легендо"-на брзину му похвалимо нови филм,ово оно,а он сав луд гаси пола цигаре и већ пали нову,изгрли се с нама,на лицу се видјело да му је драго што нам се свиђа филм (иако се не знамо) и као највећи јарани се раздвојили и свако својим путем.Глоговац је био заиста добар глумац и ок лик.Контам да је живео неуредно као и велика већина наших глумаца...

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena:
Након што су приказивали Клопку (2007),налетим на Глоговца у Македонској негдје око 23 сата,моје друштво већ увелико пијано,његово поприлично.
"О гјде си легендо"-на брзину му похвалимо нови филм,ово оно,а он сав луд гаси пола цигаре и већ пали нову,изгрли се с нама,на лицу се видјело да му је драго што нам се свиђа филм (иако се не знамо) и као највећи јарани се раздвојили и свако својим путем.Глоговац је био заиста добар глумац и ок лик.Контам да је живео неуредно као и велика већина наших глумаца...

- - - - - - - - - -



Шта има Проћко каки си ко чоек?!

Jbt. : ((( Kakvi se sve bolokeri ne oglasavaju ovdje. Bljak!

Mnogo mi je zao Nebojse, mnogo. Bas sam ga volila.
 
Glogovca sam video pre par godina u blizina JDP-a.
Bio je prilično skromno obučen, sa nekom bradom, ličio je više na nekog prosjaka ili beskućnika nego na poznatog glumca.
Deluje mi da je bio skroman čovek, koji je voleo svoj posao.

Kao glumac, imao je nekoliko sjajnih uloga u Klopci, Hadersfildu, Državi mrtvih, Krugovima...
Velika šteta što je otišao ovako rano u 48. godini...
 
glumio drazu, steta sto nije snimljeno sve do drazinog kraja, nisam simpatizer, ali to je nasa istorija (licno imam neke porodicne reference ka drazi, ne negativne)

ima svestenicko poreklo. samim tim nosio je neki unutrasnju sukob sa socijalistickim, kasnije ds okruzenjem. nije mu bilo lako
 
Након што су приказивали Клопку (2007),налетим на Глоговца у Македонској негдје око 23 сата,моје друштво већ увелико пијано,његово поприлично.
"О гјде си легендо"-на брзину му похвалимо нови филм,ово оно,а он сав луд гаси пола цигаре и већ пали нову,изгрли се с нама,на лицу се видјело да му је драго што нам се свиђа филм (иако се не знамо) и као највећи јарани се раздвојили и свако својим путем.Глоговац је био заиста добар глумац и ок лик.Контам да је живео неуредно као и велика већина наших глумаца...

- - - - - - - - - -
isto prosto kad se setim gage nikolica prvo pomislim da nije gasio pljugu pa tek onda uloge,greota obozavao sam ga
 

Back
Top