R.I.P


 
Matijaševiću, prestani da mi diraš drugaricu Laki.:mrgreen:
Ohladite glave jer vam je prepucavanje ispod svakog nivoa.

Skoro pa si me rasplakao ovim predivnim potezom :D:heart:

- - - - - - - - - -


Kako su lepi :)

- - - - - - - - - -

Inace kad smo kod njega,eto sta znaci slava nakon smrti,na Fejsbuku je u roku od dan dobio dodatnih 3 000 000 fanova,sto mi je malo smesno,jer ako nekog niste nesto voleli dok je bio ziv,koja je fora voleti ga kad umre?!
 
Skoro pa si me rasplakao ovim predivnim potezom :D:heart:

- - - - - - - - - -



Kako su lepi :)

- - - - - - - - - -

Inace kad smo kod njega,eto sta znaci slava nakon smrti,na Fejsbuku je u roku od dan dobio dodatnih 3 000 000 fanova,sto mi je malo smesno,jer ako nekog niste nesto voleli dok je bio ziv,koja je fora voleti ga kad umre?!

Ne znam,ni meni to nije jasno....Ako im se nije svidjao kao glumac,dok je bio ziv,ne verujem da se to moze promeniti samo zato sto je umro,ali ljudi su cudni.Imas onih,koji nikada nisu pogledali njegove filmove,a sad se gube i gledaju sve redom....Svi smo mi,na neki nacin optereceni smrcu..samo neko vise,neko manje.
 
Ne znam,ni meni to nije jasno....Ako im se nije svidjao kao glumac,dok je bio ziv,ne verujem da se to moze promeniti samo zato sto je umro,ali ljudi su cudni.Imas onih,koji nikada nisu pogledali njegove filmove,a sad se gube i gledaju sve redom....Svi smo mi,na neki nacin optereceni smrcu..samo neko vise,neko manje.

To ti je čisto preseravanje u kombinaciji sa egzibicionizmom koji sa sobom nosi bilo kakva reakcija na smrt nekog poznatog. To su ti nuspojave 21. veka. 3D i zombi generacija, bezlična masa koja se oseća važnom kada se priljuči nekoj fejsbuk grupi, naročito ako je grupa vezana za umrlog VIP-a.
 
To ti je čisto preseravanje u kombinaciji sa egzibicionizmom koji sa sobom nosi bilo kakva reakcija na smrt nekog poznatog. To su ti nuspojave 21. veka. 3D i zombi generacija, bezlična masa koja se oseća važnom kada se priljuči nekoj fejsbuk grupi, naročito ako je grupa vezana za umrlog VIP-a.

Pa,bas tako...bolest,poremecen sistem vrednosti....ili obrnuti sistem vrednosti...bolje da su ga pratili dok je bio ziv.....a vec vidimo da i Holivud najavljuje Fast i Furious 7 "u njegovu cast",iako je snimio nesto malo....Trebalo je da zaustave snimanje u njegovu cast,a ne da pune sebi dzep....
 
Sve je roba, pa tako i život nesrećnog glumca. Sada će lepo Vorner Bros ili sličan studio snimiti neku budalaštinu i na ime pokojnika uzeti lepu lovu, jer će u bioskope pohrliti svakakva bolumenta, kako bi za vreme reklama pustila uzdah za nesrećno nastradalim...
 
Nazalost,bas tako....kao sto se posle smrti pevaca uvek izdaje The best of....Ja bih jako volela da je ispao negde,da lezi,ima potres mozga ili amneziju i nema pojma da su ga proglasili mrtvim..... :( Da ga je nasla neka luda obozavateljka i ne da mu da izadje :( Pa,da bude kao u Running scared-u...
 
Istina, toga ima dosta sa pevacima. Pogotovo oni iz "club 27". Neki tvrde da je "Nirvana" bila pred raspadom, ali Kobejnova smrt, i ode u legendu. Tako to ide.

Ali stvarno ne razumem ove sto sad lajkuju Facebook stranicu, kao da su odjednom postali fanovi samo zato sto je umro.
 
Razumem da se neki zainteresuju sad da odgledaju neki njegov film, jer ono, nisu obraćali pažnju na čoveka do sad. Ali da ga VOLE odjednom?! :dontunderstand:
Ja nemam loše mišljenje o njemu uopšte, ali sad treba da ga obožavam odjednom?! :dash: imbecili...

Mogu da zamislim kad izađe ovaj sedmi deo serijala koliko će da zgrnu lovu...
 
Razumem da se neki zainteresuju sad da odgledaju neki njegov film, jer ono, nisu obraćali pažnju na čoveka do sad. Ali da ga VOLE odjednom?! :dontunderstand:
Ja nemam loše mišljenje o njemu uopšte, ali sad treba da ga obožavam odjednom?! :dash: imbecili...

Mogu da zamislim kad izađe ovaj sedmi deo serijala koliko će da zgrnu lovu...

Da li su snimili to? Koliko ja razumem, snimanje nije zavrseno.

Ja o njemu ne znam gotovo nista. Nisam uopste gledala taj serijal. Imam neki osecaj da ce Paul Walker biti jedan od onih koji ce postati popularniji nakon smrti, nego za zivota.
 
11,112,776 likes · 2,863,004 talking about this :eek: koliko su morbidni i bolesni... :eek:

ok,dakle popelo se na 4 miliona....izopaceno zaista

- - - - - - - - - -

Ne znam,ni meni to nije jasno....Ako im se nije svidjao kao glumac,dok je bio ziv,ne verujem da se to moze promeniti samo zato sto je umro,ali ljudi su cudni.Imas onih,koji nikada nisu pogledali njegove filmove,a sad se gube i gledaju sve redom....Svi smo mi,na neki nacin optereceni smrcu..samo neko vise,neko manje.

Sad su svi u fazonu jadannn,aj da se uclanim u znak ne znam cega,zaljenja ili cega vec?glupost totalna...Meni je licno bio simpatican i volela sam par filmova u kojima je glumio,ali to sto je umro me nece naterati sigurno da ga volim vise nego sto sam pre,niti da ga smatram boljim glumcem...Smesno zaista
 
Мени је увек било декдентно ,,оплакивати" смрт неке јавне личности путем интернета. Мислим, не треба се сад ни смејати, ни радовати, наравно, али ми је и као неки, ,,велики интернет жал" некако неприродан. Мислим да је одговарајућа информација о смрти, без вредносних ставова и емоција сасвим адекватна.
Bas tako,smorili su vise sa ovim likom...
 

Back
Top