R.I.P

A što je jadan?

To je ta tendencija da svi poznati koji završe život pre vremena ispadnu jadni, mučenici, itd...

Čoek se slupao sa poršeom i treba da žalim budalu koja nije cenila život. Čuj, umre toliko dece svakodnevno i niko glasa ne diže. A ovi smradovi koji se nadrogiraju, nakoktelišu, sva sreća nije pokupio nekog na putu.

Danas su svi kao tužni, nedostajaće nam, i te fore. Iskreno od pomenutog ništa osim tih paklenjaka sa 12 godina nisam ni gledao, i svašta se danas naziva glumcem. Pre bih rekao da je maneken, al' ajde, uvrediće se neki.

Mislim, o mrtvima sve najlepše, ali nisam licemeran, i priznajem da me za ovakve trivjalne vesti zabole patka.

Jesi ti retardiran?Ako jesi,sve ovo sto pises ti se oprasta.....Ova "budala,koja nije cenila zivot" vracala se sa humanitarne veceri,gde je davao svoj zaradjen novac nekoj deci,dok ti se*res.....

"Maneken,a ne glumac"?.....Znaci u tom grmu lezi zec...Lep muskarac uvek,ali uvek,vama ostalima-mora da bode oci.....
 
Ja volim ovaj..gledala sam ga 100x.........

186628.1020.A.jpg


A evo jos nekih,koji su meni bili super..

Into the Blue (2005)
Eight Below (2006)
Noel (2004)
Takers (2010)
The Lazarus Project (2008)
Hours (2013)..itd..........
 
Poslednja izmena:
Ljudi čovek je mrtav šta se raspravljate jaci je i poznatiji od svih u temi ne treba da gà pljujete. Neko ga voli neko ne, zasto vredjati mrtve?

Sent from my iPhone 5
 
Pozitivan i uvek nasmejan lik,i ja cu ga pamtiti po filmovima koje je $q navela .
Nekako mi je odudarao od onog nalickanog Holivuda ...
Prosecan glumac ili ne ,bio je ok .

Neka mu je vecna slava !
 
Ćao Pole, bio si netalentovan ali nisi bio bahat. Nesudjeni Kianu. Posedovao si i spremno rasipao žustrinu kojom si plenio u mladosti. Bio si lepša polovina Vina Dizela. Mogao si manje glupo da pogineš. Ali ******* sad. Obećavam, neću skinuti F&F7 preko torrenta ili ikako drugačije dok ga ne odgledam u bioskopu.
 
Oprostite Matijasu, decko nema ni 20 godina.

Polu laka zemlja.

Pa ok,ali to nema veze s godinama,vec licnoscu.Nije kao da ima 12

- - - - - - - - - -

Meni je Eight Below (2006) jako dobar njegov film.


A ti balkanski špijun upropastio si temu stvarno neznam zašto se javljaš kad nemaš ništa pametno da kažeš,redjaš postove koji nemaju veze sa naslovom i nikako da ućutiš...

sjajan film :)
 
Pa ok,ali to nema veze s godinama,vec licnoscu.Nije kao da ima 12

- - - - - - - - - -



sjajan film :)

Evo izbrisao sam komentare, ali ti pošto si glupa kao tocilo nastavljaš. Sestro slatka ako nešto ne kontaš, ne znači da ja ne pišem kako treba, već da si poludebilna. Amin. Ne spominji me više, počeću opet sa komentarima, i uništiti ovu dragu temu koja je namenjena oplakivanju nekog glumca.
 
Мени је увек било декдентно ,,оплакивати" смрт неке јавне личности путем интернета. Мислим, не треба се сад ни смејати, ни радовати, наравно, али ми је и као неки, ,,велики интернет жал" некако неприродан. Мислим да је одговарајућа информација о смрти, без вредносних ставова и емоција сасвим адекватна.
 
Evo izbrisao sam komentare, ali ti pošto si glupa kao tocilo nastavljaš. Sestro slatka ako nešto ne kontaš, ne znači da ja ne pišem kako treba, već da si poludebilna. Amin. Ne spominji me više, počeću opet sa komentarima, i uništiti ovu dragu temu koja je namenjena oplakivanju nekog glumca.

Deriste,slusaj ovako,mozes ti mene da " vredjas " ( mislim to sto ti pises zvuci krajnje imbecilno,pa cak ne mogu ni da kazem da su uvrede,jer kad ti se neko ko ide u predskolsko ovako obraca,mozes samo da se nasmejes ) ,ali cinjenica je da iako sam ja " glupa kao tocilo ",ne kapiram itd,da si ti taj koga su ovde iznapusavali.Ali ne brini,evo ako umres pre mene ( sumnjam,posto imas tek 5 godina ) otvoricu ti temu,samo se potrudi da u medjuvremenu spasis svet,cisto da bi bio vredan oplakivanja.Za sada si vredan samo zaljenja :*
 
Što se živciraš?
Mene ne mogu da iznapušavaju imbecili poput tebe i tebi sličnih živih bića sa pavijanskom inteligencijom.

Koliko nervozno pisanišeš, kao da pokušavaš da me uvrediš, a ne kontaš izgleda, da mene neko "preko žice" ne može da uvredi. Pogotovo likovi poput tebe sa kojima imam zadovoljstvo da zborim o ovako nebitnim stvarima oko kojih se ti toliko cimaš pa ne možeš verovatno noću da spavaš koliko kiptiš od besa.

I od kada su to godine merilo nečijieg kvaliteta. Ti nisi bila pametna ni sa 12, a nisi ni sada sa 20 i kusur, nećeš ni biti (mada bih lično voleo, bar bi diskusije bile zanimljivije)

Inače, ovaj komentar nek se izbriše, nema veze sa temom. Samo dok dragi forumašca vidi. uzdravlje.

Ahahahaha jao bre deriste,jel ti zaista mislis to sto pises??? ahahaha....pa ti si taj koji je meni prvi izvredjao,jer si se tako mali i nebitan osetio uplaseno i ugrozeno kad si video kolika si budala ispao...pa ne mogu mene deca da uvrede,morao bi prvo da porastes,sazris i zapravo da se unormalis da bi mogao da pariras bilo kome ko ima iznad 5 godina....i rekao si da vise neces pisati,a eto opet se vracas,eeeehhhh sta dokonost radi :) ovde si 0-24h jer ocigledno nemas ni sa kim drugim da komuniciras u pravom zivotu,jer svi pobegnu cim otvoris usta...i zao mi je sto sam mnogo glupa za tebe ( sto me inace uzasno potrise,pogotovo jer se obicno kaze da su deca najiskrenija ),samo mi onda nemoj vise nista kaciti po zidu,jer tako ispadas jos nenormalniji,jer forsiras kontakt sa " losijima od sebe ". Aj sad,otvori bukvar i citanku,uci malo za promenu,a nas pusti ovde,jer nisi svestan koliko svima delujes poremeceno i frustrirano.
 
Poslednja izmena:
Ahahahaha jao bre deriste,jel ti zaista mislis to sto pises??? ahahaha....pa ti si taj koji je meni prvi izvredjao,jer si se tako mali i nebitan osetio uplaseno i ugrozeno kad si video kolika si budala ispao...pa ne mogu mene deca da uvrede,morao bi prvo da porastes,sazris i zapravo da se unormalis da bi mogao da pariras bilo kome ko ima iznad 5 godina....i rekao si da vise neces pisati,a eto opet se vracas,eeeehhhh sta dokonost radi :) ovde si 0-24h jer ocigledno nemas ni sa kim drugim da komuniciras u pravom zivotu,jer svi pobegnu cim otvoris usta...i zao mi je sto sam mnogo glupa za tebe ( sto me inace uzasno potrise,pogotovo jer se obicno kaze da su deca najiskrenija ),samo mi onda nemoj vise nista kaciti po zidu,jer tako ispadas jos nenormalniji,jer forsiras kontakt sa " losijima od sebe ". Aj sad,otvori bukvar i citanku,uci malo za promenu,a nas pusti ovde,jer nisi svestan koliko svima delujes poremeceno i frustrirano.

Ček, nisi uvređena a sve ovo napišeš? Ondak si umnobolna. :p Jesi izbacila sve iz sebe, najbolje je pustiti glupake poput tebe da se izlaju, ne treba ih prekidati dok ispadaju tupani.
Inače bukvarčić je potrebniji tebi, tako zakrvavljenih očiju ne znaš ni šta pišeš.

Pravom životu? A ovo nije pravi život? Ko piše iza tvog nika? Čovek ili robot? Ako je čovek, znači da je i ovo prava konverzacija, samo što tvoj mozak ne može da skapira toliko. Imam samo sa tobom da komuniciram, i da pravim idiota od tebe, jer za bolje i nisi, pokazujem samo ono što ti jesi.
 
Poslednja izmena:
Ček, nisi uvređena a sve ovo napišeš? Ondak si umnobolna. :p

Lepo sam ti rekla da otvoris bukvar,vidis da ne znas pises,pise se UMOBOLAN ;) I prvi si poceo sa napadom,tako da se zapitaj ko je ovde uvredjen,ko ne,ja samo odgovaram na bezobrazluk.A sad pali sa teme,idi pricaj sam sa sobom ( ionako nemas s kim ),tek ces onda skapirati zasto svi ovde misle da si nenormalan.:heart::zag:
 
Gluposti, kol'ko iznapisaste a nista ustvari nema veze s temom. :lol:
Pozdravite se i ne komentarisite se medjusobno. :mrgreen: Niste ni prvi ni poslednji koji se ne podnose na forumu.
Izigravam posrednika malo. Kako mi ide? :ceka:
 

Back
Top