Da li treba....

Melanija24

Početnik
Poruka
39
Sta mislite, kada ste u vezi da li treba stalno pokazivati voljenoj osobi koliko vam je stalo do nje, koliko vam zaista znaci? Ili je mozda ponekad neophodno foliranje, kao da vam nije zaista stalo bas toliko do te osobe, i kao da vi mozete sasvim lepo da se provedete bez nje/njega?
 
Ma da,sada kao ono "necu da ti kazem da te volim" i slicne gluposti.
Cemu taj strah od totalnog otkrivanja prema partneru?
Hajde malo iskrenosti,ako ga volis i ne mozes da se lepo provedes bez voljenog partnera reci onda to naglas.
Ne razumem cemu foliranje i sve te gluposti koje idu uz to.
 
ako neko voli, treba da voli u potpunosti i celosti...
Ne osecam se lepo kada moram da se foliram, jer to onda nisam ja...
Pravu osobu kada nadjes, volece te i cenice te sto si takva kakva si i sto se dajes u potpunosti...
 
Treba pokazati koliko ti je stalo,ali ne stalno-to onda pocinje da bude smaranje druge strane i obicno ide uz ocekivanje da i ta druga strana radi to isto.A trebalo bi da mozes lepo se provedes i sa njim/njom kao i solo-pitanje individualnosti i uzivanja u zezanju,a ne da li je neko u vezi ili ne :!:
 
Možda u početku veze nije na odmet da se malo foliraš, što se osećanja tiče, mada tada osećanja i ne mogu biti bog zna kolika...a kasnije nikako foliranje,baš treba da zna koliko ga voliš!
 
Pikosso:
ako neko voli, treba da voli u potpunosti i celosti...
Ne osecam se lepo kada moram da se foliram, jer to onda nisam ja...
Pravu osobu kada nadjes, volece te i cenice te sto si takva kakva si i sto se dajes u potpunosti...

E tacno tako. Sve je receno.

Ako mi je stalo do nekog i ako mi toliko znaci, ma na sva usta cu to pricam i na sve nacine da pokazem.
Igrali smo se kad smo bili mali, zar ne. Kao ja sam riba, nije mi stalo a ovamo se kidas, pa se on okrene i ode.. a ti neeeeeneeeneneee :razz: cekaj stani... To je bas bilo davno!
 
Dont_Break_The_Oath:
Ma da,sada kao ono "necu da ti kazem da te volim" i slicne gluposti.
Cemu taj strah od totalnog otkrivanja prema partneru?
Hajde malo iskrenosti,ako ga volis i ne mozes da se lepo provedes bez voljenog partnera reci onda to naglas.
Ne razumem cemu foliranje i sve te gluposti koje idu uz to.

Ja sam bila totalno iskrena prema partneru i rekla mu kako ga zaista volim i kako ne mogu u potpunosti da se lepo provedem kada izadjem bez njega (bude mi lepo, ali ipak mislim kako bi bilo lepse da je i on tu pored mene). Medjutim on to nije shvatio, rekao mi je kako nam je lepo kada smo zajedno, ali kako takodje njemu prija kada ponekad izadje bez mene, u smislu pa ne mozemo stalno da budemo zajedno.
Mislim da sam mozda pogresila sto sam mu pricala kako ga volim. Otud i moje pitanje, da li je ponekad bolje ipak precutati?
 
Tvoja greska je u tome sto ne prihvatas da je on jedinka, nezavisno od toga, da li ste zajedno ili ne...
Daj covjeku slobodu da katkad izadje bez tebe...
To uopste ne znaci da te on ne voli...
Naprotiv, ako je kod nekoga od vas dvoje greska, onda je kod tebe, a ne kod njega...!
 
Jes' bwe. Daj coveku da dise. Ne moze on 24h/7d da bude sa tobom.
Kad te ozeni, onda nema da vrda. Onda mu jebi kevu!
:D
Cek', cek'.... Pa ti rece da ti nije lepo kad IZADJES bez njega, tj, da bi ti lepo bilo kad bi bila sa njim... Pa ti IZLAZIS sama, a ovamo, glupo ti je sto od njega cujes da bi i on voleo... Jadan on, pa ti si bwe rospija! Ti izlazis sama, a svoje izlaske, da bi ti savest bila mirnija, pravdas 'pa lepse bi mi bilo da smo zajedno'... A glupo ti sto bi, jadan, i on malo... Hmmmmmmmmmmmm?
Mozda sam, opet, ja sve ovo pogresno shvatio, 'bem li ga.
 
Ma neee prijatelji moji.
Jer vi niste u stanju da podnosite sve sto je bezuslovno?
Pa ovde je rec bas o tome...kako neko moze da se lepo oseca kada izadje negde bez svoje voljenje polovine?
Meni to nije nikako jasno kako neko moze to da radi.
Provesti 24 sata dnevno sa osobom koju volis jeste nesto najnormalnije.
A ovde vidim samo one koji ne umeju da podnose svog partnera,tacnije ne predaju se celi,,,,,nesto kao u fazonu "i deo mene treba da dise slobodno".
To je opet prigodna volja za glupost.
 
Bezuslovno je kada nekoga pustas da sam po svojoj volji odlucuje...
Tjerati nekoga da 24/7 bude s tobom, jeste uslovljavanje, sebicnost, posesivnost i krajnji odraz nesigurnosti, ma cime vi to sebi zamaskirali u nesto drugo...
Ono sto sebi predstavljate kao ideal ljubavi, nije nista drugo do nesposobnost da u vezi funkcionisete, kao cjelina sastavljena od dvije ravnopravne i zrele JEDINKE, koje su tu zato sto to zaista zele, a koje isto tako, umiju savrseno i same da funkcionisu...
A, ako cemo pricati o bezuslovnoj ljubavi, ona ne zavisi od toga koliko paznje nam poklanja nas subjekat/objekat ljubavi... Ona ne zavisi od toga, koliko vremena sa tom osobom provodimo...
Ona ne trazi nista zauzvrat, ona jednostavno postoji, nezavisno od icega... Najbliza tome, jeste ljubav prema djetetu...
 
Nema to veze sa nepodnošenjem partnera, dajte, ljudi, molim Vas. Ima stvari koje ne možete raditi zajedno. Jednostavno takav stav je pogrešan. Naravno da se treba predati svom partneru u celosti, ali zašto vi mislite da kad taj partner nije sa vama, odmah trči i daje jedan deo sebe nekoj/nekom drugom?
Malo poverenja, majku mu!
I, može da se oseća lepo, jer postoje stvari kojih ona/on nije ni bila deo dok nije postala deo mog života. Voljena osoba NE TREBA da ubija one delove tebe koji su tvoji, nego da uđe u tvoj život! Pa, šta sad, znači, kad vi devojke/ribe/žene idete da tračarite, onako, skupite se u kafiću na kafici, pelinkovcu, ***** li ga čemu, čaju, šta znam, ovaj njen treba da se prilepi k'o kreten i da je drži za onu stvar?
Isti slučaj je i sa tipovima, pivom, fudbalom, pojma nemam čime već... Da joj tip uvali pivčugu i da očekuje da ona tu psuje kad golman ne odbrani nešto? I ... i još da očekuje da se to njoj svidi?
Hahahahahahahahahahaha!
...oće...
 

Back
Top