Šta vam to ruši samopouzdanje

Što se ženskog pola tiče - ništa. Tj u muško-ženskim odnosima ne gubim samopouzdanje. Mada, Džordže, to dođe sa godinama, ne pitaj kakav sam bio u 18-toj ! A što se tiče muškaraca, to se dešava ako sam u društvu ljudi koji su u nečemu znatno bolji od mene.
 
Milojko Vasic:
Što se ženskog pola tiče - ništa. Tj u muško-ženskim odnosima ne gubim samopouzdanje. Mada, Džordže, to dođe sa godinama, ne pitaj kakav sam bio u 18-toj ! A što se tiče muškaraca, to se dešava ako sam u društvu ljudi koji su u nečemu znatno bolji od mene.
he, he....bash je -nishta-...odatle je proistekao i tvoj podpis...he, heeeee

iskreno, iskreno.....
(iz ovoga proistice da se to deshava...kada je zena u necemu bolja.....da da...ima toga..);-)
 
Milojko Vasic:
Ma jok, moj potpis je jedna Gazdaričina izjava. A sa druge strane, naravno da ima mnogo žena koje su u nečemu bolje, nije mi jasno šta si 'tela da kažeš.

ma samo si me asocirao (sa situacijom izm.muskaraca-kod tebe navodno)...na temu...tj.nesigurnost u zenskom prisustvu....
Nikada necu zaboraviti kada sam jednom momku zavrsila i krecenje i farbanje drvenarije.....a on jadan.....nije smeo ni da me pogleda posle...a kamoli neshto......
Ali..ok....zavisi po meni i od muskarca..tj. negove unutrasnje snage, samokontrole,samopouzdanja....
Naravno da ima i slabica...i pravih mushkarcina....tako da je to..cini mi se...previse individualno....ima onih kojima se samopouzdanje nikada nece poljuljati jer zaista vrede...i sigurni su u sebe...
naspram pravih kukavica...koji ...ako i samo osete ikakvu -njenu- superiornost pocinju da mucaju..i da se gube....I...bar ono sto ja znam...mnogo je vise ovih drugih..Cast izuzecima...ima vas i -jakih-....koji i vole i cene i traze bash -jake- zene....(ali, ponavljam-na zalost su u manjini..)
Samo....ima , cini mi se, situacija u kojima svaki...ali bas svaki muskarac gubi samopouzdanje......
ali to cu ostaviti vama da razradjujete.....Bash se raspisah.....a...-mushka- tema.....(valjda vam , narocito dragom Dzordzu to nece zasmetati.....;-)...on je dzentlmen...;-)..)
 
Masna kosa, zato uvek koristim
was83f.jpg


:lol:
 
E tu dolazi onaj cuveni muski strah od odbijanja,pogotov od temeperamentih devojaka koje odmah zapene.
Zato ja u Beogradu ne prilazim nijednoj.
Drugacija stvar je bila dok sam ziveo u Norveskoj i Finskoj,gde maltene postoji pravilo ljubaznosti odbijanja "navalentih" tipova.
Iskreno,,,ne zelim da me icije odbijanje na impulsivan nacin boli. Nesto sam preosetljiv.
__________________
ovo je napisao danas Oath...
npr...
mozda moze da se uvrsti u -jednu od- stavki koje su u pitanju....;-)

(ja licno-ljubazno odbijam....ali mislim da je za gubitak samopouzdanja ovde dovoljno i cisto -odbiljanje...)
Ovo mi je cisto sada zapalo u oko...sigurno ih je jos dosta ...i vecih..razloga....
 
Suzy,ali to nije poenta ovde na ovoj temi.
Mada ova tema je bas ko stvorena za mene.
Gubitak samopuzdanja sam ja doziveo u poslednjoj godini svog braka kada sam bio pripitomljena zivotinja tako da je gospodarica mogla da me gazi do mile volje,a ja sam bio ubedjen da je to bila ljubav.
E posle razvoda kada sam bio zivcano slomljen lepo i jasno sam osetio sta znaci zivot bez samopuzdanja.
Znaci,nijedno tlo nije vise sigurno,svaka stvar koju bi trebao da uradim postaje sumnjicava,zato sam se i vratio za SCG napustivsi sve i dalje sa uverenjem da ce moj zivot da se promeni.
Mada,toliko sam siguran u ono sto hocu i sta zelim da to prosto mora da se ostvari.
 
Muski kutak se, moram priznati, nesto poboljsao sa ovakvim temama.:-)
Samo neznanje moze da mi smanji samopouzdanje. Obicno znam sta ne znam, medjutim i kad nesto ne znam nije me blam da pitam i ucim od boljeg. Ili kad stvari uopste ne zavise od mene, nego od neke budale. U stvari, u ovom drugom slucaju to i nije samopouzdanje, nego entuzijazam. Mada mislim da su te dve stvari povezane.
 
Auuu, ja promasila temu!
Tek sad vidim! :lol:


Dobro, jeste pitanje za muskarce, ali odgovoricu kao da je postavljeno za zene. Sto se tice pojedinacnih medjuljudskih odnosa, ne gubim samopouzdanje nikad. Pretpostavljam da je to zbog toga sto nikad u startu nemam neki pritisak da moram da ostavljam utisak, niti da nekog procenjujem na prvu loptu. Kasnije sam bas zbog toga u psiholoskoj prednosti. Za vreme emotivnih krahova, samopouzdanje mi cak ojaca.
 
Milojko Vasic:
Što se ženskog pola tiče - ništa. Tj u muško-ženskim odnosima ne gubim samopouzdanje. Mada, Džordže, to dođe sa godinama, ne pitaj kakav sam bio u 18-toj ! A što se tiče muškaraca, to se dešava ako sam u društvu ljudi koji su u nečemu znatno bolji od mene.
Da li to znači da si savršen za žene u svakom smislu? A u čemu su bolji pojedinci, ustvari šta misliš da bi neki muškarac imao više i bolje od tebe, ili šta oni imaju a ti ne?
 
dzordzV76:
Da li to znači da si savršen za žene u svakom smislu? A u čemu su bolji pojedinci, ustvari šta misliš da bi neki muškarac imao više i bolje od tebe, ili šta oni imaju a ti ne?
Ma gde, savršen, jel si lud ? Takvi ne postoje ! Samo kažem ne gubim samopouzdanje u kontaktu sa ženskim polom. (Odaću ti jednu tajnu: one su mnogo, mnogo više nesigurnije u sebe nego mi )

A ovaj drugi deo pitanja ništa nisam razumeo ! Daj, budi malo manje konfuzan.
 
Suzy:
E tu dolazi onaj cuveni muski strah od odbijanja,pogotov od temeperamentih devojaka koje odmah zapene.
Zato ja u Beogradu ne prilazim nijednoj.
Drugacija stvar je bila dok sam ziveo u Norveskoj i Finskoj,gde maltene postoji pravilo ljubaznosti odbijanja "navalentih" tipova.
Iskreno,,,ne zelim da me icije odbijanje na impulsivan nacin boli. Nesto sam preosetljiv.
__________________
ovo je napisao danas Oath...
npr...
mozda moze da se uvrsti u -jednu od- stavki koje su u pitanju....;-)

(ja licno-ljubazno odbijam....ali mislim da je za gubitak samopouzdanja ovde dovoljno i cisto -odbiljanje...)
Ovo mi je cisto sada zapalo u oko...sigurno ih je jos dosta ...i vecih..razloga....
To je problem svih živih bića koji do sebe drže na pogrešan način.
Što se tiče otvorenih prohteva, jednostavno mi se gadi jer dovoljno cenim ljubav i ne mogu da pristanem na kres varijantu ili neko vaćarenje, to nije problem onima koji se često i žale da ne mogu da nađu pravu osobu, jer im je jeftinog sexa preko glave.
 
Dont_Break_The_Oath:
Suzy,ali to nije poenta ovde na ovoj temi.
Mada ova tema je bas ko stvorena za mene.
Gubitak samopuzdanja sam ja doziveo u poslednjoj godini svog braka kada sam bio pripitomljena zivotinja tako da je gospodarica mogla da me gazi do mile volje,a ja sam bio ubedjen da je to bila ljubav.
E posle razvoda kada sam bio zivcano slomljen lepo i jasno sam osetio sta znaci zivot bez samopuzdanja.
Znaci,nijedno tlo nije vise sigurno,svaka stvar koju bi trebao da uradim postaje sumnjicava,zato sam se i vratio za SCG napustivsi sve i dalje sa uverenjem da ce moj zivot da se promeni.
Mada,toliko sam siguran u ono sto hocu i sta zelim da to prosto mora da se ostvari.
SorY, ali ti si postao maca u svojoj za to tesnoj koži. Naučio si lekciju, ali ako se ne pomiriš sa tim da je nešto bilo i prošlo, postaćeš samo osvetnik i čija ljubav i poverenje postaju skupi. Ako tako ostane, nema sreće za tebe. Budućoj partnerki nemoj prenositi svoju jad i sumljičavost, već voli kao da nikada nisi ali sa novom spoznajom gde su granice tolerancije koje te neće ugrožavati kao ličnost. Puno sreće i pameti. I da ti kažem, strah je uvek poticao od nemanja dovoljno ljubavi i vere. Razmisli i izađi iz sranja kao pobednik i uživaj opušteno.
 
divlja u srcu:
Muski kutak se, moram priznati, nesto poboljsao sa ovakvim temama.:-)
Samo neznanje moze da mi smanji samopouzdanje. Obicno znam sta ne znam, medjutim i kad nesto ne znam nije me blam da pitam i ucim od boljeg. Ili kad stvari uopste ne zavise od mene, nego od neke budale. U stvari, u ovom drugom slucaju to i nije samopouzdanje, nego entuzijazam. Mada mislim da su te dve stvari povezane.
Ti si retkost. Čestitam, i treba ti odati priznanje, ako ti stvarno ne znači da neka ima bolje grudi, noge, dupe isl, dobar auto, šarm, pamet, obrazovanje, plemenitost, isl. ČESTITAM JER SI NA PRAVOM PUTU DA BUDEŠ SASVIM ZADOVOLJNA SVOJIM POSTOJANJEM I ŽIVOTOM. I KAPIRAŠ LIFE NA PRAVI NAČIN I SHVATAŠ DA SE CEO ŽIVOT UČI I DA BAŠ NIKO NEMA SVE KVALITETE.
 
ja sam pre par sati bas gadno izgubila samopouzdanje dok sam mokra do gaca gurala skuter kroz kisu, sa sve slepljenom kosom, blatnjavim farmerkama i potpuno upropastenim patikama kroz bogati kraj grada i nadjem u onom cudu neku nadstresnicu, pritom parkiram skuter na mestu za invalide a kad ono nije nadstresnica nego grozno bogat restoran...i tojim tako ko budala pored mesta za invalide (jedino slobodno) na kisi a izlaze cetiri ribe iz dzipa, totalno savrsene i ostavljaju me u oblaku parfema...

jel dovoljno za gubitak samopouzdanja????? :)
 

Back
Top