Sta ste slusali jutros?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost118

Elita
Poruka
22.445
Zakljuca rasta temu "Kad ste ustali jutros?"... Kaze, ne otvarajte istu dva puta... A meni bas fali neka jutarnja...
Pa, eto, moze li ova...?
Sta slusate ujutro kad se probudite...? Ili dok putujete na posao/faks...?
Imate li neke omiljene izvodjace...ili omiljenu vrstu muzike za budjenje...ili upalite radio pa sta bude na njemu...ili slusate tisinu...???
 
Ja slusam muziku 24/7 ... Sve svoje CD-ove prebacio u .mp3, kupio dobru zvucnu i jos bolji 5.1 zvucni sistem, i sada mi se non-stop vrti nekih 1000 pesama koje mogu uvek da slusam... Evo, recimo, ovako bi izgledalo jutro da sam se sad probudio:

DLM - Ubise Pabla
Sarah Brightman & Plasido Domingo - Just Show Me How To Love You
Orthodox Celts - Rocky road to Dublin
Sarah Brightman - Il mio cuore va (Vama poznatije kao My Heart Will Go On, ali je ovo originalna italijanska verzija)
Guns n' Roses - Knockin' On Heaven's door
Galija - Da li si spavala
Eric Clapton - Tears in heaven
Babe - Noc bez sna
Bajaga - Pada Vlada (Profesionalac soundtrack)
Sunshine - Misli mene gone

... a moglo je da bude i nekih drugih 10... Jednostavno, to su odabrane pesme koje mi prijaju u svakoj prilici...
 
Ja ujutro volim da cujem nesto zesce... Onako da me izbaci iz kreveta, kao da me je neko nogom udario u pozadinu... Razmrda me i razbudi...
Ako bih slusala balade, ne bih nikako mogla da se odlijepim od kreveta...
Jutros sam pocela sa brejkersima... Taman se uklopilo i sa ritmom, koji smo imali u sobi... :oops: :oops:
 
uh, ja svako jutro slusam nesto drugo...
nekad je to muzika...bilo sta (malo je komercijalnije od ovog Incovog ;))) ), samo upalim radio i trazim, samo da nije puno tuzno jel ne zelim tako jutro da mi pocne....ili slusam svoju mamu i sestru koje su ocito zaboravile da ja spavam...ili mi jednostavno prija tisina kako bi mi u mislima sto duze opstali lepi snovi koje sam morala da prekinem tog jutra...ehhhh
 
JOVANA77:
ma neeeeeeeeeeeeeee. evo ja spavam. doduse ne bas redovno, i ne dovoljno ali ipak vise od tebe, pa opet obozavam tu pesmu.

Ma i ja obozavam tu pesmu... obozavam ja sve one koje mi se vrte (evo sad idu Osvajaci - Mozda nebo zna) po comp-u... Nego eto, svaka pesma ima neku simboliku u mom zivotu, pa ume da bude depresivno...

No, danas sam isuvise lepo raspolozen da bih pao u depresiju ;)
 
Gazdarica:
Zakljuca rasta temu "Kad ste ustali jutros?"... Kaze, ne otvarajte istu dva puta... A meni bas fali neka jutarnja...
Pa, eto, moze li ova...?
Sta slusate ujutro kad se probudite...? Ili dok putujete na posao/faks...?
Imate li neke omiljene izvodjace...ili omiljenu vrstu muzike za budjenje...ili upalite radio pa sta bude na njemu...ili slusate tisinu...???


Ja slušala moju omiljenu Goricu na B92 i "Kokošinjac" (emisija)......Novost - sutra i prekosutra će biti javno šminkanje R. Hrustanović, na međunarodnom kongresu koymetičara!!!!
 
Princeza:
Vec pet dana se ne skidam sa radija.Tri meseca sam provela u tisini i sad uzivam... Sluske na usi (kolegicama smeta muzika dok rade) i radio "S"... Divota!
To sam radila godinama, onda sam pochela tiho da pushtam radio(poshto nije u redu da slusham diskman dok klijenti dolaze) i na kraju sam ih navikla toliko da se vishe ne bune ni kad slushaju SKC...
adaptacija je dug proces ali uspeshan :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top