Šta znamo o ovcama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mladi Čoban

Aktivan član
Poruka
1.602
O ovcama znamo samo da su glupe, plašljive, da im je meso ukusno mada malo smrducka, od mleka se pravi dobar sir, na sebi nose prirodno kudravu vunu...

Interesuje me da li neko zna nešto o ovcama iz sopstvenog iskustva ili je pročitao, što bi pomoglo u ophođenju i izlaženju na kraj s istim. Mene ovo profesionalno interesuje, mada sam za ovce i emotivno vezan. Nikako da im prodrem u dušu i shvatim njihov pogled na svet.
 
Pa ovce imaju i par svojih dobrih osobina - dok im pricas one te samo gledaju i slusaju. One su bas verne - kuda ides ti idu i one. Ovcice su miroljubive i nikad ne traze pravo glasa. Potpuno je u redu sto si za njih emotivno vezan.
Mislim, koliko para toliko muzike :)
 
he, he...koja tema....
ali posto si -emotivno- vezan....nadam se da ce ta -veza- da se razvija...pa ...sa srecom...
he, heeeeeeeee
elem.....cula sam jednom jednu ovcu.....koja umesto be-e-e-e-e-e mekece bo-o-o-o-o-o-j...
i vristala sam od smeha.....sto smo ja i drugarica duze slusale ..onako zapanjene....ona je sve jasnije meketala - bo-o-o-o-o-j.....E sada koji je boy bio u pitanju ne znam....

E da....za ovnove...(poshto sam to u horoskopu, pa procitam koje-gde)..da su lideri....strasno vode brigu o stadu....znaci- lideri,brizni, odgovorni, sposobni.....
eto.....
ali...ne verujem da su ovnovi deo tvog interesovanja.....he, heeeee....;-)

hmmmm
sta jos....da pasu travu...narocito detelinu...vole i vocke.....piju vodu.....i tako to.....;-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top