ženski pol i sanjanje

Devojke, koliko često sanjate?

  • Svaki dan

  • svaki drugi dan

  • jedanput, dvaput nedeljno

  • jedanput mesečno

  • do deset puta godišnje


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

GlasNick

Zainteresovan član
Poruka
218
Nedavno sam shvatio da se oko mene, sad i u prošlosti, nalaze devojke koje su mi pričale kako ne sanjaju redovno. Ne da ne sanjaju svaku noć, nego ne sanjaju nedeljama, pa i mesecima. Znam da muškarci sa kojima sa pričao sanjaju često ili bukvalno svaku noć.
Pa me zanima, koliko često vi sanjate?

Mislim, znam tu celu strejt psihološku priču oko REM faze i sećanju sna samo ukoliko se probudite u toj fazi, ali sam mislio da preskočimo to pametnovanje. Ne zanima me da me neko ubedjuje da svi ljudi sanjaju svaku noć, znam dobro tu priču. Interesuje me lično iskustvo – devojke, žene, koliko često sanjate?

Napraviću i anketu, da bi rezultati bili pregledniji. Momci, nemam ništa protiv da odgovarate na temu i učestvujete u njoj ali vas najiskrenije molim da ne učestvujete u anketi, radi preglednosti. Stvarno me jako zanimaju samo i isključivo ženska iskustva.

Devojke, vas molim da odgovorite na anketu, čak i ukoliko vas mrzi da odgovorite na temu.
 
prica sa psiholoskog aspekta je naucno dokazana. ali kako si rekao da ne tupimo o tome. sanjam svako vece, veoma upecatljive, lude snove. neki su mi otkrili skriveno, neki su cak bili kao neka vrsta ukaza na buduce dogadjaje. sto se tice zensko-muskih snova, moj slucaj je obrnut od navedenog. ja sam ta koja svako vece sanja, a moj decko kaze da se seti tek po nekada da je nesto sanjao. e sad on se bavi kreativnim, umetnickim radom, pa mozda svoju energiju utrosi na to pa mu za snove ne ostane mnogo.jedino kad sam mrtva umorna desi mi se da se ne setim sna. inace, umem da kazem da ja zapravo zivim kroz moje snovima, a da na javi spavam.interesantna tema. ovo je prva kojoj cu dati ocenu.
 
kad sam bila mala sanjala sam da sam u proslom zivotu bila francuskinja,da li je to predvidelo moj dolazak u fr?ne znam ali se secam i frizure i kaputica koji sam nosila tako da bih rekla da su 20-e godine proslog veka u pitanju
to sam sanjala pre 6-e godine svog zivota i jos se secam
a i snom sam na neki nacin predvidela smrt oca,samo sto to tada nisam razumela,bila sam isuvise egoista i mislila da je vezano samo za mene
 
Ja sanjam svaku noć ... i to po nekoliko puta. Nekad mi se čini da živim dupli život. Snovi su mi strašno realni i uglavnom sanjam neke situacije koje su samo produžetak onog što dnevno doživljavam. To me opterećuje, jer se nikada ne probudim odmorna.
Volela bih da se svojih snova ne sećam, bar bih imala osećaj da sam spavala.
 
naravno... sanjam svake noci
i ne samo sto sanjam svake noci, nego nekad sanjam u roku od 20 min vise zanimljivih prica
zavisi... dok sam bila u kucnom zatvoru, sanjala sam neverovatno uzbudljive price... mislim, mogao se film i to neki blockbuster snimiti

sanjam jako punoooooooooooo

idem sada u setnju, jeste da pada kisa i hladno je, ali necemo biti previse izbirljivi
SLOBODNA SAM!!!
 
hanibal77:
aha,kao nas dve smo one dve policajke iz lets go outside pa smo uhapsile glasnika i provalile da ima laznu lk koja je na ime ... :shock:
pa smo ga pritvorile u celiju samog :lol:

:shock: ******, sanjali smo isti san! Samo ti si se izgleda probudila pre nastavka. Bio ja sam u ćeliji, bedačio se, kad ono vrata tamnice se uz škripu otvaraju, ulaziš ti obnaženog poprsja. Prilaziš mi dok me gledaš vatrenim pogledom i... I onda se mi tu malo... Kad ono, ne lezi haže, dolazi Peach da proveri šta mi tu... I onda i ona... Skine gornji deo policijske uniforme i onda... Pa smo onda... A onda je Peach... Pa sam ja... A ti...

Eh, te trojke :D

Uglavnom, kad sam se probudio bilo mi je jako žao.
 
etotako:
naravno... sanjam svake noci
i ne samo sto sanjam svake noci, nego nekad sanjam u roku od 20 min vise zanimljivih prica
zavisi... dok sam bila u kucnom zatvoru, sanjala sam neverovatno uzbudljive price... mislim, mogao se film i to neki blockbuster snimiti

sanjam jako punoooooooooooo

idem sada u setnju, jeste da pada kisa i hladno je, ali necemo biti previse izbirljivi
SLOBODNA SAM!!!


Itekako? Kućni zatvor :shock: Skrivala si nešto od nas? Bivši terorista koju su sklonili sa ulica u vreme trajanja nekog važnog medjunarodnog dogadjaja?
 
GlasNick:
:shock: ******, sanjali smo isti san! Samo ti si se izgleda probudila pre nastavka. Bio ja sam u ćeliji, bedačio se, kad ono vrata tamnice se uz škripu otvaraju, ulaziš ti obnaženog poprsja. Prilaziš mi dok me gledaš vatrenim pogledom i... I onda se mi tu malo... Kad ono, ne lezi haže, dolazi Peach da proveri šta mi tu... I onda i ona... Skine gornji deo policijske uniforme i onda... Pa smo onda... A onda je Peach... Pa sam ja... A ti...

Eh, te trojke :D

Uglavnom, kad sam se probudio bilo mi je jako žao.
cekaj bre to sto ti pricas to je vec bilo kad smo se probudili :?
 

Back
Top