Resenje za nasu situLaciju

Vagina-Explorer-Jezikom

Obećava
Banovan
Poruka
88
Dosadili su mi radikali,DS,DSS,SLobe,Mire,Tijanic-Mitrovic,Dinkic,Mile Dragic,Prvoslav,Crnogorci koji se otcepljuju 10 god. a nemaju m*da da to urade jer bi jeli peceno kamenje,Karic posteni 063 biznisman,TV dueli,Hag,Ratko Mladic & Karadzic...
Predlazem da postanemo protektorat EU ili G-7;da se napravi komisija u kojoj sedi jedan predstavnik Skandinavije-zima ali standard,jedan Japanac-sljakanje,jedan Nemac-sljakanje,jedan Amerikanac-moc,jedan Kinez-sljakanje,jedan Slovenac-od svih slovensih zemalja oni su medju uspesnijima i jedna neukaljana i uspesna domaca javna licnost,iz bilo koje branse,tipa Aleksandar Djordjevic,koji bi bio njihov PR.
Ta komisija bi upravljala nasom zemljom,ekonomski bi nas oporavili,uveli bi red,smanjili bi korupciju,jer je ocigledno da mi kao narod ne mozemo da imamo vlast koja ce nesto da promeni na bolje,koja ce narodu da pruzi 24 casa bez politike,ubistva vojnika,zlostavljane dece,zemlje ucesnika Lige Sampiona,bez opljackane menjacnice,pobedu nad Francuskom u basketu,narod koji ujutru ne smrdi u autobusu,pismene i obrazovane ljude;ocigledno je da na vlast dolaze nesposobni ljudi,zeljni suvog kesha,samoreklame,pozeraja i putovanja po belom svetu,koji ostvaruju veze kako bi decu upisali u skupe privatne skole po svetu.
Komisija sastavljena od stranaca bi trebalo da otvori fabrike u ovoj nasoj crnoj rupi,da nas vrati ispred svih nasih suseda,i uvede u EU...
Koliko potpisa bi trebalo skupiti?100.000?milion?
Mislite o tome,dok vas neciji zadah ili pazuh tera da sidjete stanicu ranije...
 
Vagina-Explorer-Jezikom:
Dosadili su mi radikali,DS,DSS,SLobe,Mire,Tijanic-Mitrovic,Dinkic,Mile Dragic,Prvoslav,Crnogorci koji se otcepljuju 10 god. a nemaju m*da da to urade jer bi jeli peceno kamenje,Karic posteni 063 biznisman,TV dueli,Hag,Ratko Mladic & Karadzic...
Predlazem da postanemo protektorat EU ili G-7;da se napravi komisija u kojoj sedi jedan predstavnik Skandinavije-zima ali standard,jedan Japanac-sljakanje,jedan Nemac-sljakanje,jedan Amerikanac-moc,jedan Kinez-sljakanje,jedan Slovenac-od svih slovensih zemalja oni su medju uspesnijima i jedna neukaljana i uspesna domaca javna licnost,iz bilo koje branse,tipa Aleksandar Djordjevic,koji bi bio njihov PR.
Ta komisija bi upravljala nasom zemljom,ekonomski bi nas oporavili,uveli bi red,smanjili bi korupciju,jer je ocigledno da mi kao narod ne mozemo da imamo vlast koja ce nesto da promeni na bolje,koja ce narodu da pruzi 24 casa bez politike,ubistva vojnika,zlostavljane dece,zemlje ucesnika Lige Sampiona,bez opljackane menjacnice,pobedu nad Francuskom u basketu,narod koji ujutru ne smrdi u autobusu,pismene i obrazovane ljude;ocigledno je da na vlast dolaze nesposobni ljudi,zeljni suvog kesha,samoreklame,pozeraja i putovanja po belom svetu,koji ostvaruju veze kako bi decu upisali u skupe privatne skole po svetu.
Komisija sastavljena od stranaca bi trebalo da otvori fabrike u ovoj nasoj crnoj rupi,da nas vrati ispred svih nasih suseda,i uvede u EU...
Koliko potpisa bi trebalo skupiti?100.000?milion?
Mislite o tome,dok vas neciji zadah ili pazuh tera da sidjete stanicu ranije...
22.gif
20.gif
 
Vagina-Explorer-Jezikom:
Dosadili su mi radikali,DS,DSS,SLobe,Mire,Tijanic-Mitrovic,Dinkic,Mile Dragic,Prvoslav,Crnogorci koji se otcepljuju 10 god. a nemaju m*da da to urade jer bi jeli peceno kamenje,Karic posteni 063 biznisman,TV dueli,Hag,Ratko Mladic & Karadzic...
Predlazem da postanemo protektorat EU ili G-7;da se napravi komisija u kojoj sedi jedan predstavnik Skandinavije-zima ali standard,jedan Japanac-sljakanje,jedan Nemac-sljakanje,jedan Amerikanac-moc,jedan Kinez-sljakanje,jedan Slovenac-od svih slovensih zemalja oni su medju uspesnijima i jedna neukaljana i uspesna domaca javna licnost,iz bilo koje branse,tipa Aleksandar Djordjevic,koji bi bio njihov PR.
Ta komisija bi upravljala nasom zemljom,ekonomski bi nas oporavili,uveli bi red,smanjili bi korupciju,jer je ocigledno da mi kao narod ne mozemo da imamo vlast koja ce nesto da promeni na bolje,koja ce narodu da pruzi 24 casa bez politike,ubistva vojnika,zlostavljane dece,zemlje ucesnika Lige Sampiona,bez opljackane menjacnice,pobedu nad Francuskom u basketu,narod koji ujutru ne smrdi u autobusu,pismene i obrazovane ljude;ocigledno je da na vlast dolaze nesposobni ljudi,zeljni suvog kesha,samoreklame,pozeraja i putovanja po belom svetu,koji ostvaruju veze kako bi decu upisali u skupe privatne skole po svetu.
Komisija sastavljena od stranaca bi trebalo da otvori fabrike u ovoj nasoj crnoj rupi,da nas vrati ispred svih nasih suseda,i uvede u EU...
Koliko potpisa bi trebalo skupiti?100.000?milion?
Mislite o tome,dok vas neciji zadah ili pazuh tera da sidjete stanicu ranije...

 
zox:
Auuuuuu,koliki defetizam!Ja sam protiv stavljanja Srbije pod protektorat EU ili koga vec,pa to bre prosto nije normalno da gradjanin jedne zemlje prizeljkuje da bude okupiran!

A jel' može da Putinovi naprave invaziju na crnogorsko primorje i da se udomaće u SCG za narednih 50-ak godina, i tako nemaju više drugih pravaca za pomoć pružiti Srbima....
 
A kako bi bilo da lepo sve rasprodamo strancima,svaku fabriku i svako postrojenje?Zasto zastati tu,hajde da prodamo i autoputeve onako lepo na tenderu,demokratski i transparentno,onako dobrovoljno,jer zaboga ko ovde govori o okupaciji,sve je to savremeni trend tranzicije.Pa kada sa tim zavrsimo da donesemo zakon kojim ce zemljiste da bude u slobodnom prometu,pa da onda Banat prodamo Englezima,Backu Amerima,a Srem Italiji.Koncesije damo za Sumadiju,a sandzacku oblast na dugorocni zakup Grcima!Vojska nam ne treba,rasformiracemo je,pa onda BRZO u Partnerstvo za mir i cuvace nas brizno NATO!Divote li demokratske!Sta ti je bre trend severnoatlantskih integracija,neme da nema!Ostajemo slobodni,suvereni,transparentni i integrisani!
 
Pročitao sam vaš tekst.

Bio sam zaintrigiran u vezi sa vašim stavom do predloga o protektoratu. Kada je došao predlog o komisiji, počeo sam da se pitam kako vi to zamišljate da ispadne kako treba. Kod pretpostavke da će oni rešiti problem, počeo sam da se mislim kako vi procenjujete sve to. Pretpostavka da će oni držati pod kontrolom 24 sata na dan, shvatio sam da vi imate neverovatnu maštu; ali je ovo bio neverovatan plod za tu maštu. Kada ste pitali za potpise, nisam mogao da verujem da mislite da će vas neko podržati. Kod komentara da razmišljamo dok silazimo sa autobusa zbog smrada sam prestao da vas shvatam ozbiljno.

Eto, toliko o tome.
 
Vagina-Explorer-Jezikom:
Данас, 01:16 #12
Vagina-Explorer-Jezikom
Registrovan korisnik


Учлањен:: 09.10.2004.
Локација: Vagina
Поруке: 36



Commodore i Eremita,vama dvojici cu da izdam gajbu,pa da se zajedno lizhete i kazhete jedan drugom GayRadikal je OK,i da dok vodite ljubav pustate cetnicke pesme i vristite "Vidi nas Vucicu!Sloboda za Karica!"

С обзиром на Твоју горе поменуту болдирану локацију на којој се налази Твоја гајба примећујем да Ти из ње само уши вире... а осим тога омеђена је размишљањима људи са периферије велеграда... па се зато захваљујем на понуди за издавање и остављам те да у њој уживаш у складу са својим ником... :roll:

п.с. ако верујеш да ниси проваљен као клон, вараш се...
 
Psihologue:
Pazi,da ne pises 37.56 poruka dnevno na Krstarici,vrlo dobro bi znao gde se izlazi.Medjutim,ti nisi odabrao taj stil zhivota.Cmok.-VAGINA

Ljudima kazesh da su ****** a meni pishesh na mojoj temi sa CMOK .


Ti si lud coveche,ovaj forum si poceo da shvatas previse licno,jednom sam ti odgovorio pa si brze bolje potrazio topic gde bi mi odgovorio,stvarno si PSIHO,neka vrsta virtuelnog Hanibala Lektora.Potrazi svoj smisao za humor i shvati da se ovo sve virtuelno,ili iskljuchi komp i idi zakolji nesto,PSIHO!!!!I sta kad ti avatar trazi CMOK!Tako deluje,kao matori pedofil sa kakvim se sprdaju u South Park-u.CMOK CMOK CMOK CMOK-ovo je cmok bez ikakve seksualne konotacije,to je cmok za srecu,putuj igumane...ccc...ja sam skroz str8 lik,sta si se ponadao bolesniku!?
 
eremita:
С обзиром на Твоју горе поменуту болдирану локацију на којој се налази Твоја гајба примећујем да Ти из ње само уши вире... а осим тога омеђена је размишљањима људи са периферије велеграда... па се зато захваљујем на понуди за издавање и остављам те да у њој уживаш у складу са својим ником... :roll:

п.с. ако верујеш да ниси проваљен као клон, вараш се...

"Размишљањима људи са периферије велеграда"-mozes da se sam pohvalis takvim razmisljanjima,cudi me da znas da citas latinicu,vidim furas cirilicu,jako lepo,pojacaj taj grand,i da,napravi topic da deca u osnovnim skolama treba da uce gusle.
I kakav klon????To ne razumem!
I jel si ti isfrustriran sto nemas kablovsku???Priznaj!
 
Hehehe, napokon da se pojavi nekoga koga boli uvo (a i nesto drugo) za komentare sa ovog foruma....i koji ovaj forum uopste ne uzima za ozbiljno.....hahahahaha.....svaka cast!

Sto je najgore, matora ekipa se opasno primila hehehehehehe

Imas pivo od mene!
 

Back
Top