Šta je to vođenje ljubavi ?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: Šta je to vođenje ljubavi ?

Početnik Magog (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Šta je to vođenje ljubavi ?

Šta je 'vođenje ljubavi'? Dvoje se ljube obučeni, dvoje se ljube svučeni, dvoje se dodiruju od glave do pete, dvoje se maze u krevetu, svučeni, dvoje se ..bu ... Da li vođenje ljubavi podrazumeva "penetraciju"? Da li vođenje ljubavi podrazumeva da oboje (obe, obojica - kako se uzme ) treba da dožive orgazam, ili ne mora jedno,ili ne mora ni jedno... Koliko vremena treba da protekne u ... pa da se to nazove vođenje ljubavi'? Mislite o tome ... Mislim, svako od nas ima neku svoju definiciju, ali čini mi se da neka preciznija opšta predstava ne postoji.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Šta je to vođenje ljubavi ?

E a de je to vode...

Početnik Magog (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Pa danas se ljubav mnogo voda... te je navozana i ona i mi.

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano orgasmo

Citat Original postavio Magog
    pa da se to nazove vođenje ljubavi'? Mislite o tome ... Mislim, svako od nas ima neku svoju definiciju, ali čini mi se da neka preciznija opšta predstava ne postoji.
    Kako ne postoji?! ko te to pogre$no uchio.. Znachi.. 'ljubav se vodi'.. Gde se to vodi ljubav? Ka chemu se vodi? $ta je cilj svakog vodjenja ljubavi? ?

O R G A Z A M .. .. .. prosto

p.s. da ne obja$njavam dalje..

Obećava
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Reputaciona moć
    45

samo ti vodi ljubav, ostalo nije ni bitno :-)

Poznat
    Učlanjen
    01.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ljubav moze da se vodi i bez dodira. Pogledom ili recima, npr! :-)
    Ja bas istrazujem sve moguce nacine. Doduse, ne moras ni da je vodis sa nekom osobom, mozes i sam sa sobom, a mozes npr. i sa muzikom, knjigom, filmom, prirodom...!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Reputaciona moć
    47

Šta je 'vođenje ljubavi'? Dvoje se ljube obučeni, dvoje se ljube svučeni, dvoje se dodiruju od glave do pete, dvoje se maze u krevetu, svučeni, dvoje se ..bu ... Da li vođenje ljubavi podrazumeva "penetraciju"? Da li vođenje ljubavi podrazumeva da oboje (obe, obojica - kako se uzme ) treba da dožive orgazam, ili ne mora jedno,ili ne mora ni jedno... Koliko vremena treba da protekne u ... pa da se to nazove vođenje ljubavi'? Mislite o tome ... Mislim, svako od nas ima neku svoju definiciju, ali čini mi se da neka preciznija opšta predstava ne postoji.

E, moram na ovo... Vodjenje ljubavi nije penetracija. Ili barem, nije samo to. Vodjenje ljubavi nije orgazam. Ili barem, ne mora da bude.
    Vodjenje ljubavi je sve, od pogleda i razgovora, pa sve do zajedničkog leženja u krevetu. Vodjenje ljubavi je uživanje jedno u drugome i osećaju koji jedno u drugom izazivate. Vodjenje ljubavi je kontakt ćelija, svih ćelija, od nožnih prstiju do vlati kose. Vodjenje ljubavi je osećaj da se gubiš u osobi pored tebe jer znaš i osećaš da te ona prihvata u sebe kao što i ti nju prihvataš. Vodjenje ljubavi je gubljenje tela kroz telo. Vodjenje ljubavi je vrhunsko stapanje. Spajanje sa kosmosom kroz jednu osobu.
    Sve ostalo je *******, kresanje, udaranje, *******, *******, tucanje... Ko je imao sreću da doživi vodjenje ljubavi, imao se rašta i roditi.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio GlasNick
    E, moram na ovo... Vodjenje ljubavi nije penetracija. Ili barem, nije samo to. Vodjenje ljubavi nije orgazam. Ili barem, ne mora da bude.
    Vodjenje ljubavi je sve, od pogleda i razgovora, pa sve do zajedničkog leženja u krevetu. Vodjenje ljubavi je uživanje jedno u drugome i osećaju koji jedno u drugom izazivate. Vodjenje ljubavi je kontakt ćelija, svih ćelija, od nožnih prstiju do vlati kose. Vodjenje ljubavi je osećaj da se gubiš u osobi pored tebe jer znaš i osećaš da te ona prihvata u sebe kao što i ti nju prihvataš. Vodjenje ljubavi je gubljenje tela kroz telo. Vodjenje ljubavi je vrhunsko stapanje. Spajanje sa kosmosom kroz jednu osobu.
    Sve ostalo je *******, kresanje, udaranje, *******, *******, tucanje... Ko je imao sreću da doživi vodjenje ljubavi, imao se rašta i roditi.
    Ja se izvinjavam jel ovo neko doziveo posle dvadesete....

iluzionista
    Guest

Citat Original postavio ketis
    Naravno. Nekoliko puta... I šta s tim?

Aleksej_BASO
    Guest

Imam video klip na kompjuteru od nekih 10-15 min, neka riba i neki naspram nje ogromni crnja!

Lik je rastura maximalno!!!!!

Prvo u macu a onda i u guzu!!!!

Znaci, brutalno, brutalno, brutalno...

Mozda si na to vodjenje ljubavi mislio...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Ma samo mi to zvuci nekako, kao iluzija prirode, neznam ....ja sam mnogo zaljubljiva ...ali to nekako ...dodje nerealno

iluzionista
    Guest

Ma samo mi to zvuci nekako, kao iluzija prirode, neznam ....ja sam mnogo zaljubljiva ...ali to nekako ...dodje nerealno
    Pa, dobro... Nekada davno sam se i ja zaljubljivao često i bez izbora (prvenstveno u osnovnoj školi )... Ali kasnije to ide malo drugačije... Već u srednjoj sam imao drugačije kriterijume.... Ali tek nakon 20te počinješ i emocionalno da sazrevaš i shvataš neke stvari koje ti pre toga deluju totalno nerealno... Naravno, ako želiš da sazreš... Ima i onih koji beže od toga.

Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano plodjenje ljubavi

Stoji sve $to ste napisali.. slazhem se sa vama i za to da su ostavljanje ajvara i seckanje luka vodjenje ljubavi..

.. i mogu da vam chukam pola strane kako vi koji se karate, prcate, tovarite, udarate.. kako to nije vodjenje ljubavi.. Da morate da osetite sile vasione, da dozhivite partnera do nivoa celije, da otkrijete i upijete ispravno svaku njegovu emociju... kako bi to $to radite napokon moglo da se nazove 'vodjenje ljubavi'. Ali.. ******.. pustite jednom tu poltronsku forumsku demagogiju (pazi kad govorim ko Djindjic ) Zna se $ta je mazhenje, milovanje, zhvalavljenje, vacarenje i pipkanje.. a zna se $ta je vodjenje ljubavi!

Ljubav se ne vodi da bi mleko pokipelo, vec je krajnji cilj tog china da osoba dozhivi orgazam, a sve ono $to se desi i $to se radi izmedju je vodjenje ljubavi! Vodjenje ljubavi je oduvek imalo isti cilj - O R G A Z A M !! jer je to vrhunac vodjenja ljubavi! Bez dozhivljavanja orgazma vodjenje ljubavi nema smisla, vec je najobichniji pucanj u prazno!
    Naravno.. da bi to bilo TO, partneri moraju da se potrude da sve 'ono izmedju' bude ba$ kako oni to vole

iluzionista
    Guest

Podrazumevano Re: plodjenje ljubavi

Citat Original postavio cLick - OR - Die
    Stoji sve $to ste napisali.. slazhem se sa vama i za to da su ostavljanje ajvara i seckanje luka vodjenje ljubavi..

.. i mogu da vam chukam pola strane kako vi koji se karate, prcate, tovarite, udarate.. kako to nije vodjenje ljubavi.. Da morate da osetite sile vasione, da dozhivite partnera do nivoa celije, da otkrijete i upijete ispravno svaku njegovu emociju... kako bi to $to radite napokon moglo da se nazove 'vodjenje ljubavi'. Ali.. ******.. pustite jednom tu poltronsku forumsku demagogiju (pazi kad govorim ko Djindjic ) Zna se $ta je mazhenje, milovanje, zhvalavljenje, vacarenje i pipkanje.. a zna se $ta je vodjenje ljubavi!

Ljubav se ne vodi da bi mleko pokipelo, vec je krajnji cilj tog china da osoba dozhivi orgazam, a sve ono $to se desi i $to se radi izmedju je vodjenje ljubavi! Vodjenje ljubavi je oduvek imalo isti cilj - O R G A Z A M !! jer je to vrhunac vodjenja ljubavi! Bez dozhivljavanja orgazma vodjenje ljubavi nema smisla, vec je najobichniji pucanj u prazno!
    Naravno.. da bi to bilo TO, partneri moraju da se potrude da sve 'ono izmedju' bude ba$ kako oni to vole
    hehe Bitka za orgazam. Pa i jeste... Nema ljubavi bez seksa (odnosno ima, ali nastaju neke vrlo gadne frustracije u tom slučaju)... Ali ima seksa bez ljubavi... Nego da pomerimo ovu temu na filozofiju? Možda će tamo znati šta da rade s njom...

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

hm,bas cudno od clicka :-(
    ti ne uzivas u ostatku,vec samo u orgazmu?!?!?!

ma,vodjenje ljubavi je sve breeee...to nije radnja,to je nacin zivota...lepo vam je divlja objasnila 8)

a orgazam kad volis nekog ne moze biti cilj,on je samo jedna od onih stvari koje se podrazumevaju :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Vodjenje ljubavi - dvoje koji se vole imaju sex (kakav god, cak i da se bicuju, tuku, za kosu vuku....)
    A ako nema osecanja mogu da su i najnezniji na svetu - tu.caju se !

Primećen član dzordzV76 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Vođenje ljubavi se razlikuje od sexa samo u onome šta osećaš prema partneru. Čak i dok si hormonlija se ipak da uvideti razlika. Vođenje ljubavi je sa mnogo više emocija i osećaja za drugo i njenih i li njegovih potreba u svakom trenutku sexa. To podrazumeva potpuno opušteno stanje dveju individua koja žele istom žestinom da imaju odnos. I u vođenju ljubavi ti je stalo da uživa partner, ali iskreno, a ne da ispadneš muškarčina. "Sem" ovoga, ništa drugo neće obeležiti vođenje ljubavi od sexa!!!!!!!!!!!!
    Dzordze

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Reputaciona moć
    47

:? Ne bih znao, ja imam devetnaest, ali se nadam da ću to moći da doživim i posle te dvadesete.

@ Iluzionista, ovim si potvrdio lepo mišljenje koje imam o tebi. Ti si definitivno jedan od najzanimljivijih muškaraca na forumu, ako ne i baš prvi.

Skromno mišljenje devetnaestogodišnjaka je da ljubav može da se vodi i pogledom i dodirom i da to bude samo to.
    Orgazam je bitan i neophodan uslov i cilj pri tucanju, karanju; za vodjenje ljubavi – nije.

Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ljubavi vodjenje

Citat Original postavio peach
    hm,bas cudno od clicka :-(
    ti ne uzivas u ostatku,vec samo u orgazmu?!?!?!
    haha kako sme$ to da tvrdi$.. mama ti rekla!? znam da nije.. hehe

samo hocu da izbegnem jeftinu forumsku demagogiju i predstavim sebe kao Budu koji dok **** prolazi kroz 7 stanja svesti i putuje 15 milijardi godina unazad do nastanka vasione, dok u istom trenutku oseca fine vibracije elektrona negde oko svog super-romantichnog srca

extra bullshit $ta se sve ne prodaje ovde..

a orgazam kad volis nekog ne moze biti cilj,on je samo jedna od onih stvari koje se podrazumevaju :wink:
    to ti pricham jo$ od prapochetka.. ako vodim ljubav sa nekim do koga mi je stalo najnormalnije je da oboje zhelimo da dozhivimo orgazam. Ko je taj koji zheli da vodi ljubav dva sata, a da na kraju ne explodira!?

Niko zdrav i normalan naravno, ali je eto lepo ostavljati crap po forumu xexe

Početnik Magog (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio divlja u srcu
    Ljubav moze da se vodi i bez dodira. Pogledom ili recima, npr!
    Ja bas istrazujem sve moguce nacine. Doduse, ne moras ni da je vodis sa nekom osobom, mozes i sam sa sobom, a mozes npr. i sa muzikom, knjigom, filmom, prirodom...!

Baš mi se dopada ovo i dešavalo mi se da se odreknem "vođenja ljubavi" s nekom osobom zarad malo muzike (pošto pomalo muziciram).

Ali, ako vam partner(-ka) kaže da je s drugim(-om) vodio(-la) ljubav, šta mislite da su radili ?! I šta je on(-a) stvarno radio(-la) s tim(-om) drugim(-om) pa to naziva "vodjenjem ljubavi"?

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

jooooj,click! toliko ima ovde bulls*hita da malo bezazlene romantike koja ne koketira s patetikom ne moze da skodi! :-)
    ali,dobro-ti si neki mnogo praktican lik...i bar si bio iskren :wink:

btw.keva mi kaze da te se neseca...ne znam sta bi to moglo da znaci

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Baš mi se dopada ovo i dešavalo mi se da se odreknem "vođenja ljubavi" s nekom osobom zarad malo muzike (pošto pomalo muziciram).

Ali, ako vam partner(-ka) kaže da je s drugim(-om) vodio(-la) ljubav, šta mislite da su radili ?! I šta je on(-a) stvarno radio(-la) s tim(-om) drugim(-om) pa to naziva "vodjenjem ljubavi"?
    Cekaj malo,,,ako si dovoljno umetnik,onda znas da je muzika najbolji afrodizijak,
    Kao sto sam vec rekao,,gitara je napravaljena po modelu zenskog tela,i svaka tacka donosi odredjeni ton.
    Lokk dine øya å tænk, sommeren fall så fort, det virka så laingt oinna, eller va det i går, da tida itt betydd nokka.
    Og da du møtt din vinter, dansandes me hænnes døtra, te du trøitt og kaild vi e mytti smartar einn modi, du vente te imorra me å ring.

Poznat McMillan (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

Zapitajte se kada jedan partner pita drugoga (mada se to retko pita)... "Hajde da vodimo ljubav" na šta je on mislio.
    Na seks, ali ovaj izraz se koristi kada ne želiš da to zvuči prljavo...
    Bolje znati mnogo i često, nego malo i nikad, kojekude...

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

dal je shija il je vrat...dakle shija je ako je kokosh a vrat ako je chovek...ja sam uvek bio za kokosh....vodjenje ljubavi je penetracija bato....bez penetracije nema elevacije....ala sam shovinizacija....odoshe emocije daun d drejn....negoooo....reci ti meni de ima da se qpi kavurma....to mene zanima
    Voistinu.

Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

jooooj,click! toliko ima ovde bulls*hita da malo bezazlene romantike koja ne koketira s patetikom ne moze da skodi! :-)
    ali,dobro-ti si neki mnogo praktican lik...i bar si bio iskren :wink:
    vaistinu iskren!
    btw.keva mi kaze da te se neseca...ne znam sta bi to moglo da znaci
    hehe.. bolje da ne odgovorim.. hehe

Slične teme

1. Program za vođenje Magacina
    Autor zmah u forumu Softver
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 08.10.2014., 09:40
  2. 1.seks iz ljubavi 2. nezaboravan sex, bez ljubavi
    Autor Violetna u forumu Ljubav i seks