!!!NAJLEPSE BIH ZAMOLIO SVE LJUDE DOBRE VOLJE!!!

steva99

Zainteresovan član
Poruka
170
Pozdrv svima, Najlepse bih zamolio sve ljude dobre volje, koji se se bave ili profesonalno rade sa
Photoshop-om, da mi pomognu , to jest zelim da mi urade to jest iseku jednu slku u Dva fajla U : PSD formatu i PNG interlaced Formatu jer ovu jednu sliku koju zelim da mi uradite Zelim da je Printujem na , samolepljivom papiru A0 formata > 84.1 x 118.4cm, pa da tu sliku Okacim na vrata ;)
evo o cemu se radi > Zelim da mi isecete ovu sliku: 1.

scourgecrest2.jpg

http://www.dodaj.rs/f/w/13h/3LktIff4/3/scourgecrest2.jpg
Da uopste nepostoji pozadina, i da bude isecena da se nevidi ovo plavetnilo Oko te slike, to jest da se samo vide te lobanje, mach i ti cekici vide bez tog plavetnila-leda ili te plave vatrice-energije :)
a evo poslacu vam jednu losiju slku manjeg formata da vidite sta tacno zelim >>>
2.

scourgecrest1.jpg

http://www.dodaj.rs/f/1U/Ur/2TFKP5Y9/3/scourgecrest1.png
A posto je Prva slika 800x600 Zelim da mi nju isecete jer je Jasnija, tamnija, ostrija i bolje se vidi od ovde druge

!!!! HVALA VAM UNAPRED NAJISKRENIJE I OD SVEG :heart::heart::heart:DOBRI LJUDI !!!!
MOJ NAKLON SVIMA VAMA KOJI MU URADITE SLKU KAKO TREBA!!!:worth::worth::worth::worth::worth:
 
Poslednja izmena:
Za ovo treba malo više vremena. Našao sam ti ovo u većoj rezoluciji (ali i dalje ne dovoljno veliko za A0, daleko od toga). Ako pokušaš da štampaš i okačiš na vrata, nećeš da dobiješ zadovoljavajući kvalitet zbog male rezolucije ilustracije. To nije bilbord da se gleda sa desetak metara, već ćeš ga gledati sa pola metra na vratima. Ovako sa neta, možeš da štampaš na papiru A5, čak bi se i na A4 videlo da ja mali fajl.
 
Bakonja je lepo objasnio .

Decko je bas fino , sto se kaze ..prijateljski zamolio . Zasto bas sve mora da bude u parama , teoretski mislim da ovo ne bi trebalo biti bas neki ekstremno veliki izazov za nekog ko se malo bolje razume u 2D Photshop tehnike. Mada opet ne smem mnogo da "mislim" :lol: Ako neko ume da mu iskropuje to , nek mu pomogne.


p.s.


Reefer je u pravu vrlo je moguce da ce zbog malih dimenzija nakon stampanja doci do izrazaja ova pikselizacija .
 
Evo naso sam ja sliku dobru koju mozete dami isecete i mislim da nema veca od ove >>> 1600x1200 >>> http://www.dodaj.rs/f/3y/2C/4Eo0asxp/784480539.jpg|

784480539.jpg



evo molim vas polusate ovu da mi lepo isecete kao sto sam naveo u prvom postu ovde teme.
@Reefer mislim da cu sa ovom velicinoinom slike da bude ko bombonda:D ako mi ovu sliku lepo isecete
i doterate je da bude das detaljno perfektna Bice milim bogovski!

@BLANKED , najopustenije mogu da kazem pred svima ! >>> HVALAAAA CARE Moje postovanje prema tebi... i za ono sto smo smo pricali bicu ti zaista beskonacno zahvalan.
Al bih vise voleo sad da uzmes ipak ovu sliku jer je bolja , veca i zbog pixela :) >>> http://www.dodaj.rs/f/3y/2C/4Eo0asxp/784480539.jpg
784480539.jpg


moj nakon svim dobrim ljudima dobre volje :worth::worth::worth: od :heart: > :heart: hehe:rumenko:

elem @ bakonja, mozda izgleda neznaci...nisam doso ja u prodavnicu ili u radnju ili pijacu da platim:);)
razumem da e sajber..al sto bi ovako nesto placao:) ??
@ hypnotoad se uhatio odmah za novce:mrgreen::D
 
Poslednja izmena:
Stevo99, taj fajl imam i ja, to je 1600 piksela u rezoluciji 72 dpi. Takav fajl možeš da štampaš na formatu 15-20cm. Preko toga se vidi pikselizacija i biće ružno. Čak i da idemo na A4 format, daleko je to od ogromnog A0. :(

Care pojasni mi ovo malkice bolje >>> daleko je to od ogromnog A0
A kako bi to izgledalo u Formatu >> A 2 42cm x 59,4cm sta mislis o tome , kako bih u tom formatu izgledalo? Dali bih se tu videle tu kockice to jest pikselaza na tom formatu papira?
 
Ovako, format ove ilustracije je 1600x1200 piksela u rezoluciji od 72 dpi. To je u centimetrima - 56x42cmu rezoluciji od 72 dpi. Tebi za štampu treba fajl od 300 dpi, što je u cm, kad ovaj fajl prebacim - 13,5x10cm u 300 dpi. Može da prođe i sa 150 dpi za tvoje potrebe, recimo. I to je onda 27x20cm u 150 dpi. Ti odnosi cm i dpi su direktno vezani i povećavanjem jednog, smanjuje se drugo.
Zaključak je da bi mogli da idemo do A4 formata, a da ima neki kvalitet u štampi. Preko toga... videla bi se ta pikselizacija prilično.
 
Ovako, format ove ilustracije je 1600x1200 piksela u rezoluciji od 72 dpi. To je u centimetrima - 56x42cmu rezoluciji od 72 dpi. Tebi za štampu treba fajl od 300 dpi, što je u cm, kad ovaj fajl prebacim - 13,5x10cm u 300 dpi. Može da prođe i sa 150 dpi za tvoje potrebe, recimo. I to je onda 27x20cm u 150 dpi. Ti odnosi cm i dpi su direktno vezani i povećavanjem jednog, smanjuje se drugo.
Zaključak je da bi mogli da idemo do A4 formata, a da ima neki kvalitet u štampi. Preko toga... videla bi se ta pikselizacija prilično.

Kralju ajde da te zaista drugarski,pijateljski zamolim i generalno sve vas Photoshop-ere koji se profesionalno bavite time da mi Ovo isecete lepo Kako vi to najbolje znate , zaista vas preeeeklinjem ko bogove.
hocu bas ovu sliku >>> http://www.dodaj.rs/f/3y/2C/4Eo0asxp/784480539.jpg da mi lepo isecete u dva formata >>> Dva fajla U : PSD formatu i PNG interlaced Formatu , zelim da bude zaista perfektno molim vas samo mi lepo isecite i doterajte tu slku > Dva fajla U : PSD formatu i PNG interlaced Formatu do perfekcije , a kad se bude printovalo nek ispadne kako ispadne :):cool:
molim vas ,preklinjem zaista ,srcano :) :heart: ko bogove :pop::pop3:
 
Pozdrav ,

Evo i ja sam probao nesto :p , skini fajl pa vidi . Nisam nazalost toliko vest sa Photoshop-om , pa postoje ostre ivice zaista sam kratak sa vremenom pa nisam stigao da nasminkam i te detalje , ali cu videti ako stignem i to da odradim . Ne znam da li si to trazio? Kao sto rekoh oni koji se dosta bave ps-om verujem da bi bilo perfektno :lol:

Mozda budes imao vise srece sa Reefer-om :lol:


Imas 4 fajla 2x *.png i 2x *.psd Kompresovane u *.rar arhivi.

2 su originalne rezolucije od 1600 x 1200 piksela 72 dpi , dok su 2 vestacki rezamplovane i povecane na 6666x5000 300 dpi . Metodom bicubic smooth i smart blur-a Koliko je to korisno s obzirom da su "na silu" nabudzene stvarno ne znam ali mozda bude imalo nekog efekta ( bar nekih 20 - 30%) s obzirom da sam time teoretski sabio piksele .

Link:

http://www.megafileupload.com/en/file/582200/export-rar.html

ps .

Tek sad videh da neces ni led :dash:
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ,

Evo i ja sam probao nesto :p , skini fajl pa vidi . Nisam nazalost toliko vest sa Photoshop-om , pa postoje ostre ivice zaista sam kratak sa vremenom pa nisam stigao da nasminkam i te detalje , ali cu videti ako stignem i to da odradim . Ne znam da li si to trazio? Kao sto rekoh oni koji se dosta bave ps-om verujem da bi bilo perfektno :lol:

Mozda budes imao vise srece sa Reefer-om :lol:


Imas 4 fajla 2x *.png i 2x *.psd Kompresovane u *.rar arhivi.

2 su originalne rezolucije od 1600 x 1200 piksela 72 dpi , dok su 2 vestacki rezamplovane i povecane na 6666x5000 300 dpi . Metodom bicubic smooth i smart blur-a Koliko je to korisno s obzirom da su "na silu" nabudzene stvarno ne znam ali mozda bude imalo nekog efekta ( bar nekih 20 - 30%) s obzirom da sam time teoretski sabio piksele .

Link:

http://www.megafileupload.com/en/file/582200/export-rar.html

ps .

Tek sad videh da neces ni led :dash:

Kralju ovo moze 300 puta bolje da se uradi znam da moze. jos sam te zaista lepo ljutski i bratski zamolio :sad2: :sad2: Imas dosta gresaka, skoro savkaivica je kockasta narocito tamo kod onih drvenih drzalja, sve iseceno u stepenice pa se sve vidi... Bez zuma nekako je stavrno loshe ispalo, prekinjem te da se ne ljutis na mene, ko boga oca te molim zaista. Ili Vidi tamo za 10-tak dana ako budes zaista imo vremena da mi stvarno lepo i super uradis da sednes pa lagano. Ipak hocu da to bude zaista perfektno :(:(:confused::confused:
Ili ti da pokusas Jos jednom da ispadne zaista super perfektno, ili da Preklinjem @Reefer-a Da mi to uradi Bas u detalj perfekto ...E sad Jedno mogu da se uzdam u njega Pa pono ondak u tebe. Mogu samo svetog boga da molim da @Reefer uradi to bas bas Perfektno nema mi druge:dash::sad2:
moj P.S HOCU LED! Led ostaje !!! ono sto visi kao na dole led ili kao paucina sta je vec TO OSTAJEEE!!!!
 
Poslednja izmena:

Mislim ovo je super al sto ga ovoliko plavo sto ga nisi stavio kako sa reko u koja 2 formata mi treba koja sam pomenu u prvom postu , i nerazume sto ovoliko plavo zasto si ga oplavio ovoliko nekapiramm zasto i jos gore ne kapiram sto nisi uradio Dva fajla U : PSD formatu i PNG interlaced Formatu.... Al ni ovo cak nije al ipak ocu ono pravo ;)
 
Kralju ovo moze 300 puta bolje da se uradi znam da moze. jos sam te zaista lepo ljutski i bratski zamolio :sad2: :sad2: Imas dosta gresaka, skoro savkaivica je kockasta narocito tamo kod onih drvenih drzalja, sve iseceno u stepenice pa se sve vidi... Bez zuma nekako je stavrno loshe ispalo, prekinjem te da se ne ljutis na mene, ko boga oca te molim zaista. Ili Vidi tamo za 10-tak dana ako budes zaista imo vremena da mi stvarno lepo i super uradis da sednes pa lagano. Ipak hocu da to bude zaista perfektno :(:(:confused::confused:
Ili ti da pokusas Jos jednom da ispadne zaista super perfektno, ili da Preklinjem @Reefer-a Da mi to uradi Bas u detalj perfekto ...E sad Jedno mogu da se uzdam u njega Pa pono ondak u tebe. Mogu samo svetog boga da molim da @Reefer uradi to bas bas Perfektno nema mi druge:dash::sad2:
moj P.S HOCU LED! Led ostaje !!! ono sto visi kao na dole led ili kao paucina sta je vec TO OSTAJEEE!!!!

:rotf: Dobro , prvi macici se u vodu bacaju , pa kazem ti nisam toliko dobar sa ps-om , mislim ja radim u njemu ali totalno neke sekundarne stvari , super ako ima toliko vremena , pokusacu jos par puta , opusteno samo ;) , vidis da si animirao pola foruma k'o konkurs da si otvorio, sta se bunis :rotf: Salim se ja malo sredicemo vec nesto ;)

ps.

Ovo sto je georgejune uradio u stvari i nije los trik , ako zanemarimo to sto je promenio kontrast. Ja imam neki stari acd see pa ne mogu da provalim sta je tacno uradio .
 
Stevo99, može li ovako, ili treba ono svetloplavo svetlo iza?

2vsqk9c.png

Neeeeeeeee ne svetlo plavo iza kakviiiiii jok! PERFEKTNO JE OVO !!!

samooooooooooooo ceakj bre :D Treba mi dva Fajla ...nisi cito moj prvi post ...hehhe

"jednu slku u Dva fajla U : PSD formatu i PNG interlaced Formatu" zanci uploaduj m negde da mogu da skinem oba fajla a i ajd nekao ako mozes malo da povecas slku al da kad budem stampao da se uopste ne primete pixeli :):cool:
Unapred najepse hvala!
 
Poslednja izmena:

Back
Top