je li ISIL prava slika islama ?

Cak su lose i namestili smaknuca....

Na slici se vidi jedan maskirani tip, bas onakav sa kakvima se Ameri plase, sa nozinom i engleskim naglaskom...

Osudjeni je u istoj uniformi kao zarobljenici u Guantanamu, narandzastoj, cistoj i ispeglanoj, bez i jedne crte panike na licu....

Ko da je to tamo sve tako cisto, fino, sredjeno....

Samo teske budale mogu na to da nasednu.
 
http://www.visionofhumanity.org/sites/default/files/Global Terrorism Index Report 2014_0.pdf

6mTJU3T.png
 
Ujka Sem i mladji bata gazda Isak zajedno sa Turskom i Saudijskom Arabijom su napravili,osnovali i finansiraju dzihadiste IS ili ISIS ili ISIL.Bas sam sinoc gledao dokumentarac o njima i o gradu Raki u Siriji koji su osvojili i gde su proglasili svoj Kalifat odnosno prestonicu.Tamo ima IS-lova policija pod imenom Hizba koja terorise i vrse represiju nad ljudima u Raki 24 h,ulazeci im u njihov zivot odnosno privatnost odnosno u intimu,da proveravaju da li se pridrzavaju njihovih sunitskih-serijatskih zakona i pravila.Strasno,ti ljudi su toliko zatupljeni da ne vide dalje od svog nosa,bukvalno.Mrze skoro ceo svet a u fazonu propagiraju mir i njihov pozdrav je koje li ironije mir sa tobom i Alah ekber odnosno Alah je veliki.Najzesca njihova izjava mi je da je jedan od njihovih ciljeva osim kao da uniste USA,da zatru sve evropske-hriscanske zemlje,tu su naglasili decidirano sta im je kranji cilj a to je totalno unistavanje Bele-Hriscanske-Evrope a ne unistavanje USA,kao sto kao propagiraju,to je samo njihova krinka ili maska.
 
Naravno da nije prava slika Islama. Jer su primitivci a pogotovo bolesnici.
Oni koji odputuju da se bore za ISIS su vecinom bivsi kriminalci, narko-dileri, narkomani i tako dalje.
Ako ikada dodju do naprimer bivse Jugoslavije pa poklali bi sigurno pola muslimana bivse Jugoslavije jer rade sta hoce.
 
Ultra Boys najzesce je sto vrbuju dosta i mlade ljude,pogotovo maloletne odnosno decu,ja sam se zaprepastio u toj emisiji o IS,kako su nalozili klince od 13,14 sa kalasem da ce ubijati sve odmetnike i nevernike na svetu odnosno skoro ceo svet.Cist primer su ti one 2 bicarke-Bosanke iz Austrije koje su krisom otisle u Siriju da se bore za dzihadiste IS a jedna ima 15 a druga 16 godina,klinke.

- - - - - - - - - -

Dzihadisti IS i ostali sunitski ekstremisti-teroristi su tipicni CIA,MOSSAD,BNAI BRITH,AIPAC,KOMITET OD 300,ILUMINATSKI,MASONSKI,CIONISTICKI,USA,IZRAEL,TURSKA,SAUDIJSKA ARABIJA PRODUKT.Glavni i krajni cilj im je da nam seme satru,svima nama u Evropi.CRISTO-EUROPEO PARA SIEMPRE,BLANCO PODER,MADRID EN LA SANGRE,33,88.
 
Poslednja izmena:
Vidim ovdje, vecinom shije odgovaraju u ime Islama. I vidim da isil pripisuju sunijama, saudiji i turskoj.
1. isil nema nikakve veze sa islamom
2. po islamskim propisima neide glava za pijenje alkohola
3. stvarnost je ta da ni Amerika, ni Rusija ti tzv shije se ne suocavaju sa isilom. ISIL se slobodno krece po Siriji i danasnje nove teritorije koje osvaja od sirijske slobodne vojske PREDAJU shijama.
4. isil je izmisljen kako bi svijet uplasili od muslimana (sunija opcenito). Oni to sto rade, rade u ime sunneta, ali sunnet nema nikakve veze stim sto oni rade.
5 Rusija + Iran + Irak + ISIL svi se zajedno bore protiv pravih i iskrenih pobunjenika. Nemojte zaboraviti da u Siriji postoji pored esadovog rezima i ISILA slobodna vojsa. ISIL je napravljen kao izgovor da bi neprijatelji muslimana mogli ubijati muslimane nemilosrdno svom snagom uz podrsku svijeta, a svijetu suu zamazali oci ISILOM. I da vam kazem, nece ISIL u evropu, ako to Rusiji i Iranu ne bude u interesu. ISIL ubacuju sao tamo gdje ima muslimana, kako bi isilovci pravili nered, a jadni obicni muslimani fasovali.
6 zasto kazem Rusija i Iran? Rusija, jer je zinula da prosiri svoje grance pa mora prvo izmisliti zvjeri koje ce strasiti svijet od Islama pa onda da s "razlogom" bombarduju neke drzave. Naravno, ovo se odnosi na drzave u kojima ima vecina muslimana. Za ukrainu im nije trebao ISIL. A zasto Iranci odnosno shije? Zato sto su to ljudi prodane duce. Osnovni stub njihovog vjerovanja je tukja, a to je licemjerstvo. Dok u Islamu licemjerstvo je mnogo vise osudjeno nego nevjerstvo. Te stub islama je namaz, klanjanje Allahu s.w.t.a. Posto je tuqja odnosno licemjerstvo kod njih osnova vjerovanja, onda su oni spremni svakog izdati prevariti..... Za njih, njihov prvi neprijetelj su suniti i po njihovom vjerovanju i glasnogovornicima sunije su najopasniji i prvo njih treba poubijati. Ono sto je vazno za napomenuti je to da je njima i ISILU to zajednicka ideja. Njima smo samo neprijatelj mi muslimani, sunije. Sto ukazuje na to da ISIL radi shijska posla pod sunijskom zastavom. Istina je da shije ne ratuju nikad nego samo s muslimanima. I istina je da isilovci neubijaju nikog drugog do muslimane sunite. A videi u kojima imaju snimci o gubitku ovog i onog nevjernika su namjesteni snimci. Nijedan snimak nije pravi. To je samo radi propagirande. Oni tj. shije vjeruju da ako ubiju jednog suniju da ce uci u dzennet (raj). Njima ako je njihova krv jeftina i ako bicuju sebe licno dok im krv nepocne teci, mozete onda zamisliti kakve su oni zvijeri tek prema drugima. Kakva je to vrsta ljudi?
7 tako da postojji vjerovatnoca izmisljenog isila sa shijskim receptom na sunijsko ime, ako nekom bude u interesu da ponisti muslimane Balkana. A balkanski muslimani su u velikoj vecini sunije, pripadnici hanefijskog mezheba.
 
Zelim jos dodati da su muslimanski omladinci izmamljeni i prevareni. Mladici koji se dobrovoljno pridruzuju ISILu su slabo informisani o Islamu ili nevjeruju da su ISILOVCI dosita zlocinci, jer nevjeruju medijama, posto inace lazu i oduvjek propagira se protiv Islama upravo preko istih medija. Pa sad i kad istinu govore, nevjeruju nikom. To su vecinom mladici i djevojke maloljetnici ili jako mladi, jos im vjetar puse kroz glavu. Namamljeni su kao sto je mis namamljen u kavez. Misu u kavez su stavili sir, a danasnjim naivnim omladincima Islamsku drzavu, serijjat itd itd, nekakav hilafet i ovo i ono. Tako da obicne ribice u isilu jesu sunije naivne namamljene prevarane, ali glavesine sigurno nisu. Nikakve veze s Islamom to sto rade nema.
 
zapravo za sve sto ISIS cini se moze naci opravdanje unutar islamskih spisa i ucenja... oni su selafije, a selafije slede samo ucenja i delaovanja prve tri generacije muslimana...

dakle u pitanju je prvobitan (originalan) Islam i upravo zbog toga je selafizam najbrza rastuca podsekta unutar Islama sto bi zaista trebalo da zabrine ceo svet
 
zapravo za sve sto ISIS cini se moze naci opravdanje unutar islamskih spisa i ucenja... oni su selafije, a selafije slede samo ucenja i delaovanja prve tri generacije muslimana...

dakle u pitanju je prvobitan (originalan) Islam i upravo zbog toga je selafizam najbrza rastuca podsekta unutar Islama sto bi zaista trebalo da zabrine ceo svet
Ja sam selefijka, sljedim taj originalni Islam, ali nisam idishovka. Da je problem u originalnom islamu, bila bi i ja idishovca. Ali, problem je u telecim tintarama.
Velis, za sve sto islil radi, moze se naci opravdanje u izvornom ucenju islama?
Kakvo opravdanje imaju u ubijanju neduzne djece?
Kakvo opravdanje imaju u sprovodjenju kazni, za vrijeme rata?
Kakvo opravdanje imaju za bicovanje zene, za koju je dokazano da je pocinila blud iz pouzdanih izvora?
Kakvo opravdanje imaju za mucenje i mrcvarenje ljudi?
Kakvo opravdanje imaju za spaljivanje zivog covjeka?
Imam kisu pitanja da postavim, al odgovori mi na bar jedno pitanje. Kakvo opravdanje imaju u selefijskim ucenjima za svoju zvjernost?
 

Back
Top