Dr. Jovo Toshevski-zenska manipulacija
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 76

Tema: Dr. Jovo Toshevski-zenska manipulacija

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Talking Dr. Jovo Toshevski-zenska manipulacija

"Spoljasnja bogata fizicka i verblna zenska ekspresivnost u stalnom sukobu sa neocekivanim ponasanjem, koje se od devicanskog izgleda i glasa ne bi mogla ocekivati, naveli su naravno, neuporedivo veci broj muskaraca nego zena da pisu i razmisljaju o zenama....neverovatno je koliko stvaralacke muske energije je potroseno na rasvetljavanje zenskog ponasanja i njegovih efekata....izgleda da se istina o zenama jedva provlaci kroz mozak muskarca, jer je on tako evolutivno programiran da slabije percipira....termin ljubavnik je nesumnjivo vezan za muskarca, o ljubavniku svi govore dok ljubavnica nije opsti pojam, i dok je ljubavnik to samo ako je zena za njega zainteresovana, zaljubljeni je bez zenskog ucesca takoreci niko...Krojcerova sonata je delo prepuno istina o zeni...kada anonimni starac kaze da zena treba da ima "strah od muza" danas zvuci kao eho minulih vremena..zato muskarac treba da insistira na svom stavu pa makar on bio i pogresan..."

i jos nesto "felacija je izgleda primatski obrazac koji je kod coveka napredovao, kod felacije simpanza najcesce nema erekcije i ejakulacije sto nije slucaj u poredjenju sa covekom...po nasim zapazanjima felaciju koju je sprovodila zenka uvek je doprinosila smanjivanju agresije muzjaka ...to je bio slucaj u svim posmatranim ekperimentima...kod coveka je felacija odlican brzi nacin za ostvarivanje zenskih zamisli, bez ikakvih poznih reakcija za zenu kao sto je nezeljena trudnoca..a takodje se predupredjuje eventualna buduca agresija ili druga reakcija nepovoljna za zenu..."
    A STA KAZETE? ZNA SI COVEK ZNANJE!!
    I

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

Podrazumevano Re: Dr. Jovo Toshevski-zenska manipulacija

oh no random je dobio sestricu
    I'm a whisper in water...a secret for you to hear...

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

A da sam to ja rekao prosao bi ko Isus.
    Piti da, delat ne.

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    84

Kakav bulshhit od teksta. Opet neke lez filozofije. Kao muskarci su glupi i ovakvi onakvi.

Sad da imam vremena sad bi ceo taj tekst samo zamenuo muskarac sa zena i obrnuto i opet bi sve bilo ispravno.

Jednostran pogled na svet, samo neko bespotrebno (a ja bi rekao i glupavo) razdvajanje polova.

Sve je to isto pakovanje ....

Nesvidja mi se sto si napisala. Tu ima tolikjo gluposti da bi bilo suludo i objasnjavati ti koje su sve i zasto. Bukvalno svaka recenica ima po par neistina i pogresnih pogleda....

Cista glupost...
    Poslednji put ažurirao/la Pera_Zdera : 21.09.2005. u 22:54

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

jooooooooj kako mrizm ovakve textove....nemam snage da razmisljam sada...kasnije cu

Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    84

Ova tema je cista uvreda za muski rod i mislim da bi trebala da se zakljuca.

Vredjanje po polnoj osnovi.

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

oce neko da objasni perici (poshto mene ne vidi)
    da znaci navoda podrazumevaju citiranje nekog texta

u ovom sluchaju u naslovu navedenog autora
    ebote kakav lidbo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Exclamation Re: Dr. Jovo Toshevski-zenska manipulacija

Citat Original postavio raindog
    oce neko da objasni perici (poshto mene ne vidi)
    da znaci navoda podrazumevaju citiranje nekog texta

u ovom sluchaju u naslovu navedenog autora
    ebote kakav lidbo
    Upravo , ali imajte u vidu da je ovo odlomak iz knjige "Skrivena seksualnost" i da ju je napisao muskarac a ne zena kao sto i pise u naslovu teme, i to ne bilo kakav nego dr.mr.zr.drk.prk. za emocionalnost, seksualnost i memoricki sistem mozga

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

ma sad ce pera da kazhe da je i jova u stvari chlan lez lobija tj lezbejka i da je djavo doshao po svoje , a on ce se svim silama truditi da ukine choveka ( ili u najmanju ruku bar da ga umlati chelichnom shtanglom )
    ili mozhda nece hmmmm?

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio ketis
    Upravo , ali imajte u vidu da je ovo odlomak iz knjige "Skrivena seksualnost" i da ju je napisao muskarac a ne zena kao sto i pise u naslovu teme, i to ne bilo kakav nego dr.mr.zr.drk.prk. za emocionalnost, seksualnost i memoricki sistem mozga
    hå hå.tim gore.Taj tehnicki pristup obradi ove teme je krajnje smesan i jadan.
    Ajde ti lepo procitaj sta nam je lepo napisao Johan August Strindberg o zenama.
    To je mnogo normalnije i licnije nego ova tehnicka opcija pokusaja razumevanja.
    Lokk dine øya å tænk, sommeren fall så fort, det virka så laingt oinna, eller va det i går, da tida itt betydd nokka.
    Og da du møtt din vinter, dansandes me hænnes døtra, te du trøitt og kaild vi e mytti smartar einn modi, du vente te imorra me å ring.

Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    84

Ma pricam ti pricu.

Lock!

PS Jel sad mi muski treba da otvaramo teme o ovakvim onakvim zenama...naravno citirano odnegde?
    MP3 predlog
    Ne budali...pacove mali...
    Poslednji put ažurirao/la Pera_Zdera : 21.09.2005. u 23:22

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Ma zar ne vidite da covek samo hoce da vam pomogne da povratite uzdrmanu vam muskos' ili vi to tako ne kapirate?!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Strindberg se zenio TRI PUTA!!! Verovatno zbog velikog poznavanja zenske psihe!

Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    84

Da je znao bilo sta o zenama verovatno bi se zenio samo jednom...a ne imao promasaj za promasajem, neuspeh za neuspehom...

Ja sam svoje rekao
    Good night.

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Ma zar ne vidite da covek samo hoce da vam pomogne da povratite uzdrmanu vam muskos' ili vi to tako ne kapirate?!
    Ne kapiram.
    Ne kapiram njega, a tebe jos manje.

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Citat Original postavio raindog
    ma sad ce pera da kazhe da je i jova u stvari chlan lez lobija tj lezbejka i da je djavo doshao po svoje , a on ce se svim silama truditi da ukine choveka ( ili u najmanju ruku bar da ga umlati chelichnom shtanglom )
    ili mozhda nece hmmmm?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Jel ovo malo previshe komlikovana tema pa niko nishta ne argumentuje , obrazlaze...a ovamo kad je tema npr. Jasna volim te , svi nesto raznezeni pa cile - mile, pa pile,mako, duso....fuj

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

ma da....chovek je suvi genije...mora da ti je neki stric il neshta pa ti sad propagirash njegove misli (:{

sve u svemu...postigao ono shto je na pochetq rekao....razmishljao o zhenama...poor bastard....el svi stvarno misle da to mozhe da se napishe?...el postoji neshto u ovome svetu(shto bi naGlasiO) shto nije za pisanje...shto je za dozhivljavanje i razumevanje i na svakom od nas je da otkrijemo sve to sami za sebe...a ne da nam neki mozak-bilderi kreiraju nashe impresije...pogotovo ne ovi shto lepo pishu...pa sve deluje tako realno da pomislish da je sve to neverovatno lako i prosto...a u sushtini mozhemo da razglabamo o tome josh 18 vekova i nikom nishta...al doooobro vezhbamo mozak
    Voistinu.

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Jel ovo malo previshe komlikovana tema pa niko nishta ne argumentuje , obrazlaze...a ovamo kad je tema npr. Jasna volim te , svi nesto raznezeni pa cile - mile, pa pile,mako, duso....fuj

a izvini....kakvi to argumenti mogu postojati na zadatu temu?...mislim shta tjemo izneti kao argument u jednoj vishe filozofskoj polemici...shto se tiche teme...previshe je komplikovana i za tog jovu a kamo li za nas obichne smrtnike...shto se tiche raznezhivanja...ljudi ovdi mahom dolaze da rasterete mozak....to si do sad trebo skapirati...al doooobro ima vremena....u medjuvremenu....chitaj i citiraj
    Voistinu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Neki od nas, zapravo citanjem rasterecuju mozak!*ebemliga sta nam je!A tom logikom, daj da lepo ukinemo sve teme u forumu pa da se lepo drzimo za ruke i vicemo OMMMMMM

P.S. ako ti je tema komlikovana bolje nemoj nista da komentarises....nego da....mada net trpi sve

Aleksej_BASO
    Guest

"Spoljasnja bogata fizicka i verblna zenska ekspresivnost u stalnom sukobu sa neocekivanim ponasanjem, koje se od devicanskog izgleda i glasa ne bi mogla ocekivati, naveli su naravno, neuporedivo veci broj muskaraca nego zena da pisu i razmisljaju o zenama....neverovatno je koliko stvaralacke muske energije je potroseno na rasvetljavanje zenskog ponasanja i njegovih efekata....izgleda da se istina o zenama jedva provlaci kroz mozak muskarca, jer je on tako evolutivno programiran da slabije percipira....termin ljubavnik je nesumnjivo vezan za muskarca, o ljubavniku svi govore dok ljubavnica nije opsti pojam, i dok je ljubavnik to samo ako je zena za njega zainteresovana, zaljubljeni je bez zenskog ucesca takoreci niko...Krojcerova sonata je delo prepuno istina o zeni...kada anonimni starac kaze da zena treba da ima "strah od muza" danas zvuci kao eho minulih vremena..zato muskarac treba da insistira na svom stavu pa makar on bio i pogresan..."

i jos nesto "felacija je izgleda primatski obrazac koji je kod coveka napredovao, kod felacije simpanza najcesce nema erekcije i ejakulacije sto nije slucaj u poredjenju sa covekom...po nasim zapazanjima felaciju koju je sprovodila zenka uvek je doprinosila smanjivanju agresije muzjaka ...to je bio slucaj u svim posmatranim ekperimentima...kod coveka je felacija odlican brzi nacin za ostvarivanje zenskih zamisli, bez ikakvih poznih reakcija za zenu kao sto je nezeljena trudnoca..a takodje se predupredjuje eventualna buduca agresija ili druga reakcija nepovoljna za zenu..."
    A STA KAZETE? ZNA SI COVEK ZNANJE!!
    I

Auuuuu do jaja!

Lik je bas dobar.

Covek je ocigledno proucavao neke stvari, i vrlo dobro zna!

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

om je demode...nisi u toq...isus se vratja na velika vrata...sad tjesh mi retji da nisam razumeo temu i da je previshe komplikovana...el zato shto sam glup?....il zato shto si ti previshe pametan?...da net zaista trpi sve...mada moderatori i ne trpe...neprestano imam 3p da moram da budem ljubazniji sa narodom...to me pomalo gushi i sputava...al da nije toga verovatno bi se ljudi ubijali po ulicama...il ne bi...mozhda bi zhiveli svi zajedno sretjno na nekoj livadi i pevali ooommmm

svako dobro...prijatno...puno sretje and svega lepog...dragi sagovorniche...nek ti od ruke sve ide...puno te volim cenim i poshtujem tvoj stav...iskreno tvoj

boodak
    Voistinu.

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio Pera_Zdera
    Ova tema je cista uvreda za muski rod i mislim da bi trebala da se zakljuca.

Vredjanje po polnoj osnovi.

Ne slazem se da je uvreda... Cinjenica je da zene manipulisu muskarcim sexom!

Obećava Just Me (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2005.
    Reputaciona moć
    45

E jednom sam procitala jednu njegovu knjigu (sad ne mogu da se setim naslova )ali toliko gluposti na nekih 150 strana tesko je ponovo sabrati-mislim da on ni samog sebe nije ubedio u to sto je pisao,a jos teze je to obrazlozio-prilicno lici na ovu gore zadatu temu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Kao prvo JA SAM DEVOJCHICA, kao drugo jel ja to naslucujem sputavanje agresivnosti, impulzivni bes zna bas da bude *ajeban takvi ljudi kad prsnu, oni bas prsnu mozda bi trebalo lichno da poprichas sa doktorom Jovicom mada sumnjam da moze da ti pomogne oko te gluposti (to nisam ja rekla)

Slične teme

1. jovo tosevski
    Autor random_cloud_form u forumu Psihologija
    Odgovora: 184
    Poslednja poruka: 24.02.2009., 16:23
  2. ...ženska manipulacija....
    Autor Fang u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 98
    Poslednja poruka: 17.04.2008., 09:58
  3. ja sam Bosanac,aferim Jovo..
    Autor ca-mu47 u forumu Politika
    Odgovora: 195