Šta se to čuje tamo, izunutra?

gospodjica M.

Zainteresovan član
Poruka
122
U sobi televizor trešti, ne mojom voljom. Boli me glava. Odlazim u drugu sobu da pobegnem od galame. Mrak. Sve se čuje i dalje. Bacam se na krevet, stavljam jastuk preko glave. Ne pomaže. Guram prste u oba ušna kanala. Ne čujem više izvor iritirajućih zvukova. Čujem nešto drugo. Koncentišem se da ustanovim neobične umirujuće zvuke. Blago pištanje pomešano sa nešto jačim brujanjem, kao unutrašnji odjek. Zatvorim oči, osećam kao da sam u svemirskom brodu, putujem daleko na neku drugu planetu. Čitav svemir preda mnom.

Dakle, kad zapušite uši jako, da spoljnji zvuci više ne dopiru do vas i kad se skoncentrišete na zvuke koji dolaze iznutra, šta čujete i na šta vas oni asociraju?
Ko nije probao, neka proba, pa nek kaže. :-D
 
gospodjica M.:
U sobi televizor trešti, ne mojom voljom. Boli me glava. Odlazim u drugu sobu da pobegnem od galame. Mrak. Sve se čuje i dalje. Bacam se na krevet, stavljam jastuk preko glave. Ne pomaže. Guram prste u oba ušna kanala. Ne čujem više izvor iritirajućih zvukova. Čujem nešto drugo. Koncentišem se da ustanovim neobične umirujuće zvuke. Blago pištanje pomešano sa nešto jačim brujanjem, kao unutrašnji odjek. Zatvorim oči, osećam kao da sam u svemirskom brodu, putujem daleko na neku drugu planetu. Čitav svemir preda mnom.

Dakle, kad zapušite uši jako, da spoljnji zvuci više ne dopiru do vas i kad se skoncentrišete na zvuke koji dolaze iznutra, šta čujete i na šta vas oni asociraju?
Ko nije probao, neka proba, pa nek kaže. :-D


ap to je tvoj zvuk unutrashnji

ahahah jesi isla na meditaciju uvodni chas...hahaa
 
Dah_andjela:
Chuje se neshto poput grmljavine... :?

Suljpa?

eck28.gif
eck28.gif
eck28.gif
 
nabik prste u ushesa...glup potez moram priznati...zvuchi ko oluja....mora da ima veze s vazduhom koji je vetj unutra....al nisam bash za tako neshta....mislim....sigurno ima ljudi koji su to zaista ispitivali...a ja sam umoran i pospan....treba raniti ujutru....sutra tju da odgovorim....mozhda
 
Uvek čujem šuštanje... U stvari sada ne... Ali često i da... Povreda na radu... Iz vremena dok sam još svirao u jednom bendu... :lol:

E, izgleda da je napokon prestalo (posle 3 godine)... Sada više ne čujem to šuštanje. Ql. 8)
 

Back
Top