Duge veze...i josh po neshto.....

plavusho... eh, plavusho ( :lol: )

generalno tezhim dugim vezama.
kakve trebaju da budu?
OMG...pa duge (8


posle koliko treba da dodje do sexa?
ma u prvih nedelju dana. ni manje ni vishe.
shto me je stariji kolega nauchio, i po tome cju da se vodim, prvo kresnesh pa se onda zaljubish, tako je ispravno (:
 
pa samo jednom imash i 32, zar ne? (:

samo hocju da kazhem... nemoj ti sad izbegavati neshto ozbiljno samo zato shto ti imash 16. to je glupo opravdanje. jeste, ima vremena, al ako ti sebe naviknesh na neozbiljnost, kad ti bude vreme bicje ti malo zajebano (;
 
Keeper:
pa samo jednom imash i 32, zar ne? (:

samo hocju da kazhem... nemoj ti sad izbegavati neshto ozbiljno samo zato shto ti imash 16. to je glupo opravdanje. jeste, ima vremena, al ako ti sebe naviknesh na neozbiljnost, kad ti bude vreme bicje ti malo zajebano (;

Ma kapiram te.
Ne izbegavam ja nista ozbiljno,ali isto tako ne bih volela da budem kao moja drugarica,koja je sa deckom,evo sad ce 3 godine...ta veza je rutina i to je fuj.Nije isto kada si u dugoj vezi sa 30 i sa 16...
E i kada sam rekla da duge veze nisu za nas uzrast ,nisam mislila da treba svaki 3-ci dan da se ima novi momak,ne mora to da bude neozbiljnost :)
 
Ja mislim da su duge veze bolje nego kratke.Da,razumem zezanje,ali posle nekoliko nedelja vatrene-zavrsene u suzama veze,jedino sto imas je glavobolja.
freak6.gif

Sto se mene same tice,najduza veza mi je bila godinu i po.Ja sam raskinula,jer ga ***** li ga nisam volela!
rolleyes.gif

A sto se sexa tice mislim a definitivno treba sacekati najmanje 2 nedelje,mada ja licno praktikujem mesec i vise.Zavisi od veze.
bluewacko.gif
 
E ovako...
Ja sam za duge veze...i sam dokaz je taj sto sam u vezi oko 6 meseci...ali price o sexu nije bilo,niti ima neke potrebe,posto sam ja jos uvek ovako zadovoljna,a on se nije nista ni bunio,ni javljao u vezi toga i slicno...a i da se javi,ja mislim da jos uvek nisam spremna za to,pa ako zeli neka priceka,a ako ne... :cry:
Tako da sam svakako za duge veze,posto iz njih moze mnogo toga da se sazna ;)
 
Duga veza za tinejdzera? Odavno nista gluplje i debilnije nisam cuo............. ******, pa niste zasli u pozne 30-e............ Potrosite mladost na jednu osobu i zajebacete se za ceo zivot,... na zalost to je jedina greska koja se ne moze popraviti, jer jos niko nije izumeo spravicu koja vraca vreme u nazad........... Zivite zivot, nemojte ga samo prezivljavati kao najgori prosjaci po ulici..........
 
Mozda cu drugacije pricati kada je dozivim,a verovatno je i ne dozivljavam jer ne zelim,ali stvarno nemam nameru da se umrtvim u neku vezu recimo dve godine sada.....Evo gledam neke parove u mojoj skoli,zajedno su od pocetka prve godine-ej 3 godine!I sta?....bice zajedno jos dva meseca i jos 6 godina,mozda ce se i vencati....i sta onda?
Neka hvala,gledajuci ljude oko sebe,oni postaju zavisni jedan od drugoga i sta se desava kad se rastanu-nesposobni da budu sami i uzivaju u tome!
 

Back
Top