Kale Gospodar vremena "Kale Džedaj"

Motorhead1

Početnik
Poruka
24
Verovatno svi znate o kome je reč.Ili bar većina...
Ukoliko neko nije upoznat sa dotičnim gospodinom i njegovim aktivnostima,predlažem da pogledate nekoliko njegovih video snimaka.

"Kale gospodar vremena" "Kale džedaj" "Džedaj Kale"

Dakle...
Prvo par reči o čoveku.Definitivno bolestan od neke psihičke bolesti što se može i primetiti na "prvu loptu".Građanin Beograda sa prebivalištem na Novom Beogradu (Blokovi).Prisutan javnosti i široj populaciji već neko vreme.Vozi se javnim prevozom naizgled iz zabave i svojom kamerom snima ljude u istom!
Peva,priča nepovezane stvari.Građani koji koriste usluge Gradskog prevoza i koji imaju prilike da sretnu "Kaleta" moraju trpeti njegovo ponašanje svidelo se to njima ili ne.Pored dnevnog psihičkog zlostavljanja od strane medija,političara,svakodnevnog života,jos moraju da trpe ovako jednu pojavu...
Ok.Neki ljudi sa "debelim" živcima će zažmuriti na jedno oko i istrpeti krajnje neprijatnu situaciju u koju ih dovodi dotični svojim ponašanjem.
Ono što nikako ne može promaći osrednjem i iskusnom posmatraču je činjenica da "gospodar vremena" u svojim video klipovima ima veoma mnogo kontakta i konverzacija sa mladim devojkama.Da budem precizniji radi se o devojčicama od 11,12,13 pa na više,godina.Snima ih postavlja intimna pitanja i fizički dodiruje.(moje mišljenje-da bi zadovoljio neku svoju bolesnu potrebu)Veoma je primetna njegova nonšalantnost prema mladim devojčicama i njegova želja da traži i snima iste.(sve ovo se može videti i zaključiti iz video snimaka)Njegova stranica na jednoj društvenoj mreži je takođe puna slika provokativnih delova tela ženskih osoba koje je on lično slikao u gradu ili javnom prevozu.Lično mislim da jedan psihički nestabilan čovek sa svojih 40 i kusur godina ne treba da bude toliko blizak i provodi vreme,snima devojke ispod 18 godina!I one iznad 18 je tabu tema,uzimajući u obzir na koj način ih sreće,prilazi,snima...
Ja lično nisam imao prilike da upoznam ili vidim gospodina "džedaja" ... Iz mog ranijeg iskustva i stava,temperamenta sigurno ne bi mogao da slušam gunđanje,urlanje na javnom mestu upućeno meni ili nekom ko je samnom od strane nama ne poznate osobe.Nikako ne bi odobrio snimanje a još manje bezobrazno nabacivanje vidno mlađim devojkama.Kratko doslo bi do konflikta.Napravio bih problem.
Iznesite svoje mišljenje,odobrava li ovo neko?!Kako vi vidite situaciju?Stari,mladi i oni najmladji,čini se da svi moraju da ga trpe ili nešto treba,može ili MORA da se preduzme?Možemo li mi pojedinci ili kao celina nešto da uradimo?
Pozdrav za sve Beogradjane i sire.
 
izadjes iz busa kad ga vidis,isto ko i ovi sto sviraju
zamisli reakciju kad bi svi izasli nema vise publike,prica pada u vodu
ljudi cute ili se upustaju u igru i time ga hrane za dalje
a i to sto kazes,to je samo produzivanje smaranja sa medija,potrebno je da se neko glupira i za to vreme dok se covek vozi u busu
 
nemam nista protiv da kale i njemu slicni sire pozitivu i ljubav na otvorenom,recimo u knezu i sl.eto,kako zika obretkovic uvek `radi` na otvorenom.pa ko zeli da ga slusa-pridje i slusa.eto,ja sam tako jednom prisla ziki,pa mi je muzicirao malo na frulici.
uzasavam se sto to radi u jednom skucenom prostoru iz kog nema beganja.prosto na silu-moras da ga slusas.meni je to uzasno maltretiranje,silovanje mozga.zao mi je sto je covek bolestan,ali putnici moraju biti zasticeni od takve vrste maltretiranja.a jos kad ga nazovu `kale,legenda beograda`:roll:
 
Једном тако возим се тролом, и седе лик поред мене, не обраћам пажњу.

Кад лик после једно 10 мин поче да пева.Певао је једно 15-20 мин, од Крста од Теразија.

После сам сазнао да је то он, нисам имао појма пре тога.
 
Kale je skroz ok lik
te..."gluposti" koje on prica najcesce imaju vise smisla i sadrzaja nego vecina konverzacija koje samoproklamirani normalni ljudi obave na dnevnom...mjesecnom nivou
bila sam u busu jednom kad je pokusavao prisutnima objasniti da je pogresno vjerovati maji i da je maja danas posvuda; dominantna...misleci na maju; iluziju, obmanu...i u pravu je Kale postali smo bas povrsni i uzivamo u samobmani
 
nemam nista protiv da kale i njemu slicni sire pozitivu i ljubav na otvorenom,recimo u knezu i sl.eto,kako zika obretkovic uvek `radi` na otvorenom.pa ko zeli da ga slusa-pridje i slusa.eto,ja sam tako jednom prisla ziki,pa mi je muzicirao malo na frulici.
uzasavam se sto to radi u jednom skucenom prostoru iz kog nema beganja.prosto na silu-moras da ga slusas.meni je to uzasno maltretiranje,silovanje mozga.zao mi je sto je covek bolestan,ali putnici moraju biti zasticeni od takve vrste maltretiranja.a jos kad ga nazovu `kale,legenda beograda`:roll:
nije bolestan,glupira se,promovise glupiranje kao model ponasanja
bolesnih stvarno ima po prevozu ali on nije jedan od njih
 
Kale je svoju "karijeru" započeo još pre više od 15 godina, na radio Košavi.. javljao se da glasa za "Extra hit dana", bacao rime, sprdali se svi sa njim.. na kraju ga zvali u studio da gostuje.. :D bio je nezvanična maskota radio Košave... :lol:
što se mene tiče- legenda... a ovo što sada radi ne pratim baš mnogo... :)
 
Ok. Ste to stoi,čovek veseljak razbija monotoniju,mnogi ga podržavaju i vole. Ali ...
Čini mi se kao da većina ljudi namerno zažmuri na ono šta on zapravo radi.Od skoro...
Hajde da se fokusiramo samo na jedan deo njegovog ponasanja.
Ne kažem.Pre je stvarno bio "legenda" glupirao se i gledao svoja posla.
Međutim u današnje neko bolesno vreme,nesmetano se nameračio na "devojke" ... (veoma mlade devojke)
Prosto je neshvatljivo kako uopšte sme da na drzak i bezobrazan način (pod okriljem humora) prilazi nepoznatim devojčicama,snima ih,propituje,slika bez njihovog znanja ili dozvole,izlaže javnom "blamu",ponižavanju,neprijatnosti (spisak je dugačak.....).Da ne zanemarimo i starije osobe.Ali ovog momenta hoću da skrenem pažnju na omladinu.I na sve to on bez dozvole video snimke i slike objavljuje.Izlagajući tako nesretnu osobu stariju,mladju ismevanju od strane njegovih praznoglavih fanova.
Devojka koja je zbog umora zadremala u tramvaju vraćajući se kući sa predavanja,ovaj (nemam sad reč kojom bi ga pravilno opisao) parazit je iskoristio priliku i svojim fotoaparatom slikao nju kao i njene noge i pozadinu.Devojka se zgranula kada je videla te slike na njegovom profilu.Samo ću reći da je zastrašujuće mlađa od njega.Inače dotičnu poznajem (zbog nje i još mnogo drugih sam i rešio da pokrenem temu) ... I posle se propitajte 2 puta pre nego što date podršku "gospodaru vremena".
Možda danas,sutra baš vašu mlađu sestru ili staru majku sretne ovaj izrod i krene da snima ismeva i dovodi u krajnje ne prijatnu situaciju ?!...
 
Ok. Ste to stoi,čovek veseljak razbija monotoniju,mnogi ga podržavaju i vole. Ali ...
Čini mi se kao da većina ljudi namerno zažmuri na ono šta on zapravo radi.Od skoro...
Hajde da se fokusiramo samo na jedan deo njegovog ponasanja.
Ne kažem.Pre je stvarno bio "legenda" glupirao se i gledao svoja posla.
Međutim u današnje neko bolesno vreme,nesmetano se nameračio na "devojke" ... (veoma mlade devojke)
Prosto je neshvatljivo kako uopšte sme da na drzak i bezobrazan način (pod okriljem humora) prilazi nepoznatim devojčicama,snima ih,propituje,slika bez njihovog znanja ili dozvole,izlaže javnom "blamu",ponižavanju,neprijatnosti (spisak je dugačak.....).Da ne zanemarimo i starije osobe.Ali ovog momenta hoću da skrenem pažnju na omladinu.I na sve to on bez dozvole video snimke i slike objavljuje.Izlagajući tako nesretnu osobu stariju,mladju ismevanju od strane njegovih praznoglavih fanova.
Devojka koja je zbog umora zadremala u tramvaju vraćajući se kući sa predavanja,ovaj (nemam sad reč kojom bi ga pravilno opisao) parazit je iskoristio priliku i svojim fotoaparatom slikao nju kao i njene noge i pozadinu.Devojka se zgranula kada je videla te slike na njegovom profilu.Samo ću reći da je zastrašujuće mlađa od njega.Inače dotičnu poznajem (zbog nje i još mnogo drugih sam i rešio da pokrenem temu) ... I posle se propitajte 2 puta pre nego što date podršku "gospodaru vremena".
Možda danas,sutra baš vašu mlađu sestru ili staru majku sretne ovaj izrod i krene da snima ismeva i dovodi u krajnje ne prijatnu situaciju ?!...

jasno je zašto tebi to smeta... međutim, to rade i mnogi drugi ljudi... i to oni koje smatramo normalnim.. pa čak i novinari to rade, zar ne?
a to što se ljudi sprdaju sa tim fotkama koje Kale postavi, mnogo više govori o tim ljudima, nego o njemu...
ako je već toliko normalnih ljudi, naspram njega "nenormalnog", zašto ti ljudi koje smatraš normalnih ne prijave i te slike i njegovu stranicu/profil? mislim da je dovoljno oko 200 prijava da bi reagovala fb administracija... znači da ovde nije problem Kale, nego izopačenost naše omladine...

razumem ja na šta ciljaš, ali pored gomile drugih problema koji se tiču nasilja(psihičkog/fizičkog), smatram da je Kale bezopasan...
 
i da je on stvarno neki pedofil ili šta već, sa skrivenim namerama, sigurno ne bi objavljivao te slike i aktivnosti na fb..
mislim da mnogo više treba da nas brinu oni koji napadaju direktno na fb, spopadaju devojčice preko privatnih poruka, gde niko ne vidi šta se dešava...

Mislim da je ovo mnogo gori vid "spopadanja" ... 01 : 30 -
. (samo jedan u okeanu klipova)
A što se tiče privatnih nastranih poruka putem "četa" skoro sam 100% siguran da se gpspodin i time bavi.Provokativnih slika mlađih devojaka već ima na profilu.
Lično moje mišljenje o dotičnom je naišlo na "Kineski zid" u svakom smislu.Zaista žalosno.Verovatno i izbog izopačenosti te naše omladine koja mu daje za pravo da se tako ponaša.
Ruglo grada!Verujem da bi u nekoj zapadnoj,severnoj zemlji evrope ma koliko ona "bolesna" bila,ovom čoveku već uskratila šikaniranje građana.I verovatno bi ljudi ranije shvatili da je dotični sklon pedofiliji.Te bi istog sklonili na neko njemu srećnije mesto.
 

Back
Top