PROKAZUJEM BUDUCNOST MATEMATICKOM VEROVATNOCOM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NIje bitno sta ce da ti se desi, vec kaa ce ti energija ponovo biti u usponu ikada ces moci da donosis prelomne odluke. Rodjenje deteta je najlepsi start za novi ciklus energije. Do kraja ove godine energija ti posustaje. Sledece godine ti naglo raste. Ukratko bez datuma tvog rodjenja ne mogu nista vise da ti kazem. Pogledaj u svoju proslost i pokusaj da uspostavis ciklus pada i rasta zivotne energije, povezanu sa uspehom i neuspehom. NIjedan neuspeh nije neuspeh vec samo trenutni pad energije. Energiju ne gubis dok si ziv. Moras verovati u njen ciklus.
 
Otvori profil pa se identifikuj, moj profil je otvoren. Smrtno sam ozbiljan. Malo obrazovanja i citanja, gramatike pa ces shvatiti da JA DAXTARA moze a bude i musko i zensko, znaci unipolarno. Net ne shvatam kao nesto za gubljenje vremena jer vreme je brze od svetlosti. Razmisljaj o onome sto sam ti napisao. To je samo vrh ledenog brega koji je potopio TITANIK. TITANIK=SVEST=COVEK=KULTURA=OBRAZOVANJE=BUDUCNOST??
 
DAXTARA:
Niko to ne moze da ti kaze. Za tebe barem nema problema. Govorim ti kao za sebe, jer smo u istom znaku. Mogao bih da ti kazem ali ovo je samo tema koju pokrecem da bi se popularisala. Pogledaj u svoje snove, dobices sve sto pozelis. Pazi, uvek imaj pozitvne misli i energiju.
malo tebi obrazovanja i memorije,u zenskom rodu ne mozes da kazes "mogao bih da ti kazem"
hehe prvo osmisli rolu koju ces da igras,ili si se navikao na manje sumnjicave klijente?
 
ma kakvo bre matematicko gatanje :lol: ja verujem u energije ali to nema veze sa matematikom vec sa istreniranoshcu nasheg mozga za prikupljanje informacija i slanje. :lol: Ima veze i sa magnetnim poljem koje se stvara izmedju mozgova dve osobe koje provode vishe od 10h nedeljno zajedno.I implusima mozga,srca i verovanja u sebe.jer to je jako bitno da bismo otvorili kanale za bilo kakvu energiju....bla,bla..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top