najgori aspekt u natalnoj karti?

to je individualna stvar.
svaka lepo polozena planeta u kuci i znaku, sa aspektima rastaili ponekim neutralnim nas raduje.
nasuprot tome malefik slabog digniteta najcesce je los ali nije pravilo. ako postoje recepcije i pokoji trigon sa ostalim pozicijama u karti - nekome ce kvadrat sa jakim saturnom, npr, vladarom X polja dati pojacanu snagu a nekoga unistiti.

nema iskljucivo lose pozicije, treba samo fokusirati gde je izlaz iz lose aspekture i forsirati taj "ventil". mislim da smo vec pisali o tome
 
Mady:
to je individualna stvar.
svaka lepo polozena planeta u kuci i znaku, sa aspektima rastaili ponekim neutralnim nas raduje.
nasuprot tome malefik slabog digniteta najcesce je los ali nije pravilo. ako postoje recepcije i pokoji trigon sa ostalim pozicijama u karti - nekome ce kvadrat sa jakim saturnom, npr, vladarom X polja dati pojacanu snagu a nekoga unistiti.

nema iskljucivo lose pozicije, treba samo fokusirati gde je izlaz iz lose aspekture i forsirati taj "ventil". mislim da smo vec pisali o tome
Ovo je dakle prvi revolucinarni napredak gde cu se u potpunosti sloziti sa tobom duso,uz manje dodatke... :wink:
 
onaj koji nije dobro izbalansiran...to jest...ima totalno odsustvo nekog elementa...ili enormno istaknut jedan element..a nema neki drugi ili je suvise malo da bi ga uravnotezilo.Npr. suvise vatre..ao d vode..ili malo vazduha ni ic......takodje...dzaba...vatra(volja).ako je slab Vazduh)intelekt),jos gore,,,visak vode..al manak zemlje....sukob..emocija i surove...egzistencijalisticke realnosti...itd. Kombinacija je nogo..al samo ako su u velikom disharmonitetu.

ja pogresio..ovde je bilo reci o aspektu...xm....a ja pisao...nesto drugo, e a nemogu da izbrisem....
 
MA 90 SA (to bi se i M.Dupor slozio) vrlo nasilan aspekt iz praxe znam dvoje ljudi sa ovim aspektom
i proziveli su u zivotu (detinjstvu) i fizicka i psihicka maltretiranja.
MA 0 SA daje veliku napetost (osobe koje imaju ovaj aspekt imaju utisak da drze gas i kocnicu u isto vreme); mrznju prema autoritetu da bi jednog dana postali takav isti autoritet- osobe koje ulivaju strahopostovanje, imaju dogadjaje u zivotu koji su nasilni...logicno jer se SA jos naziva veliki zloca a MA mali zloca... zar ne?
VE 90 MA u zenskom horoskopu moze da znaci da je dozivela fizicku nasilnost od strane partnera ... ili ne daj boze nesto gore. u muskom ovo je aspekt velikog ljubavnika.
MO 90 PL nema emotivne regeneracije, tj. tesko se oporavlja od slomljenog srca. sklonost usamljenistvu, netorleratnost fanaticnost. Ovo nije "zli" aspekt, vec ga imaju ljudi koji su razocarani u druge ljude....
pozzzzz
 

Back
Top