Ruske krstarice se priblizavaju Australijskim vodama

lacabec

Domaćin
Banovan
Poruka
3.683
http://www.newsweek.com/russian-warships-head-australia-ahead-g20-summit-283942

http://fullcomment.nationalpost.com/2014/11/12/matt-gurney-russia-sends-warships-to-shirtfront-australia/


http://www.independent.co.uk/news/world/australasia/russian-warships-heading-for-australia-as-putin-prepares-to-attend-brisbane-g20-summit-9855308.html

Britanska kolonija u panici

Posle pretnje Australijsog premijera Tony Abbotta da ce se fizicki obracunati sa Putinom ,oko srusenog Malezijskog Aviona iznad Ukraine, cela Australijska media u panici javlja da se nekoliko Ruskih krstarica sa nuklearnim bojevim raketama peiblizava teritoriji Australije samo dve dana pre G20 samita u Australijskom gradu Brisbenu u kome treba da ucestvuje i Ruski predsednik Putin.
 
ШТЕТА...што није као ..Вучић понудио своју оставку...АКО ЈЕ ЛАГАО...:(

Sad su u panici.

Russian warships ‘heading to Australia’
077712-4372c368-6a5a-11e4-acb0-c10dc8236620.jpg
 
Tako se to radi.
"A, ti bi na Putina? Ok..." pa pravac Australija nuklearnim krstaricama.

Ja sam lepo rekao, da me samo Putin slusa, treba Rusi samo da upute iste te krstarice na Saudi Arabiju pod pretnjom uvodjenja omiljene im (NWO-ovcima) demokratije - ima da das prava zenama, deci, gejevima, nemuslimanima, da se kupa go ko 'oce itd, itd, ili uvodim demokratiju USA milosrdnim metodama iza kojih trava ne raste. Isto za Katar.

A moze i za sva ona ostrvca-banke pod optuzbom podsticanja medjunarodnog kriminala, pranja novca itd. Pa im s%^&bes banke pa da vidim sta ce NWO-ovci da rade (prvo im sredis komunikacije da nema prenosa sa/na racune).

I to sve DEMOKRACKI!
 
Tako se to radi.
"A, ti bi na Putina? Ok..." pa pravac Australija nuklearnim krstaricama.

Ja sam lepo rekao, da me samo Putin slusa, treba Rusi samo da upute iste te krstarice na Saudi Arabiju pod pretnjom uvodjenja omiljene im (NWO-ovcima) demokratije - ima da das prava zenama, deci, gejevima, nemuslimanima, da se kupa go ko 'oce itd, itd, ili uvodim demokratiju USA milosrdnim metodama iza kojih trava ne raste. Isto za Katar.

A moze i za sva ona ostrvca-banke pod optuzbom podsticanja medjunarodnog kriminala, pranja novca itd. Pa im s%^&bes banke pa da vidim sta ce NWO-ovci da rade (prvo im sredis komunikacije da nema prenosa sa/na racune).

I to sve DEMOKRACKI!

Da ali, Rusi posle takvog glupiranja obično budu našamarani.

Pogledaj "Cold War" u enciklopediji.
 
Australijski državljani su pobijeni u onom civilnom avionu

I mnoge druge zemlje su se isto žalile na rusa, npr. Švedska.

Vreme je da se pusti šinter na rusiju i na rublju.

Ne mogu da provalim da li si Sonja Biserko ili Nataša Kandić, mada mislim da si Bi-serko (duploser).
 
Poslednja izmena od moderatora:
Tako se to radi.
"A, ti bi na Putina? Ok..." pa pravac Australija nuklearnim krstaricama.

Ja sam lepo rekao, da me samo Putin slusa, treba Rusi samo da upute iste te krstarice na Saudi Arabiju pod pretnjom uvodjenja omiljene im (NWO-ovcima) demokratije - ima da das prava zenama, deci, gejevima, nemuslimanima, da se kupa go ko 'oce itd, itd, ili uvodim demokratiju USA milosrdnim metodama iza kojih trava ne raste. Isto za Katar.

A moze i za sva ona ostrvca-banke pod optuzbom podsticanja medjunarodnog kriminala, pranja novca itd. Pa im s%^&bes banke pa da vidim sta ce NWO-ovci da rade (prvo im sredis komunikacije da nema prenosa sa/na racune).

I to sve DEMOKRACKI!
Ovo treba ponavljati svakodnevno .

Sto se tiče teme, da sam na mestu Putina prisao bih onom pevcu i zlepio mi takvu samarčinu da sve zvoni i onda ga upitao jel oće jos.



putin-abbott.jpg
 
Poslednja izmena:
Najnovija vest kaze da su Ruski brodovi usli u Australijske vode i da je Australijski ministar priznao da ne moze nista da uradi u vezi toga.

Australian Navy Struggling To Tow Back Russian Warships

http://www.sbs.com.au/comedy/article/2014/11/13/australian-navy-struggling-tow-back-russian-warships

By The Backburner

13 NOV 2014

In a prepared statement, Scott Morrison, Minister for Immigration and Border Protection, admitted that underpowered Australian naval ships were “struggling” to tow back the four Russian warships headed to Australian waters.
“Quite frankly, these ships are larger, have more powerful engines and certainly have more firepower than their Australian equivalents. As such, our ‘tow back’ technique has been reduced to a polite request. At this time, the Russian military is not obeying that request. If this continues, we will request ever harder.”
Mr. Abbott did admit that his cabinet had been planning for the worst case scenario.
 
Najnovija vest kaze da su Ruski brodovi usli u Australijske vode i da je Australijski ministar priznao da ne moze nista da uradi u vezi toga.

Australian Navy Struggling To Tow Back Russian Warships

http://www.sbs.com.au/comedy/article/2014/11/13/australian-navy-struggling-tow-back-russian-warships

By The Backburner

13 NOV 2014

In a prepared statement, Scott Morrison, Minister for Immigration and Border Protection, admitted that underpowered Australian naval ships were “struggling” to tow back the four Russian warships headed to Australian waters.
“Quite frankly, these ships are larger, have more powerful engines and certainly have more firepower than their Australian equivalents. As such, our ‘tow back’ technique has been reduced to a polite request. At this time, the Russian military is not obeying that request. If this continues, we will request ever harder.
Mr. Abbott did admit that his cabinet had been planning for the worst case scenario.

Како се оно каже.... А, да, ОШТРО ПРОТЕСТУЈУ! :rotf: :rotf: :rotf:
 
Ovo treba ponavljati svakodnevno .

Sto se tiče teme, da sam na mestu Putina prisao bih onom pevcu i zlepio mi takvu samarčinu da sve zvoni i onda ga upitao jel oće jos.



putin-abbott.jpg


Tony Abot nije niakav pevac vec HIDIOT koji nema s cim da misli i onda prica gluposti i sramoti citavu naciju.
Izgleda da su se Australci previse smijali drugoj Hudali Bushu junioru pa i oni dobili jos goreg.
A o kome se radi i sta Australci misle o Abotu mozete vidjeti


- - - - - - - - - -

A Abbott se ne glupira.

Ne moze on da se glupira jer je rodjen glup
 

Back
Top