Drage devojke, zene...

RaDoSnA

Zainteresovan član
Poruka
199
Da li vam se dogodilo da se rasplacete posle vodjenja ljubavi?
Kako je vas partner reagovao, a kako ste vi reagovali?

Meni jeste, i to nedavno... Prvi put. Bilo me je stid. Ne volim da me neko vidi da placem, a kamoli u takvoj situaciji.
On me je zagrlio. Rekao da me voli ( priznajem to me je jos vise rasplakalo ) i mazio me ....
 
RaDoSnA:
Da li vam se dogodilo da se rasplacete posle vodjenja ljubavi?
Kako je vas partner reagovao, a kako ste vi reagovali?

Meni jeste, i to nedavno... Prvi put. Bilo me je stid. Ne volim da me neko vidi da placem, a kamoli u takvoj situaciji.
On me je zagrlio. Rekao da me voli ( priznajem to me je jos vise rasplakalo ) i mazio me ....

Jeste...kad sam bila jako ganuta (glupo zvuci, ali sam bivala ganuta vodjenjem ljubavi)...desilo mi se samo sa jednim tipom....mojim sadasnjim (i buducim) dragim...
 
jao sto je simpa ovaj topic !

jeste,meni se to stalno desava kad mi je mnogo lepo.bogami plakala sam sa svima...ok ne bas sa svima ali gde je ljubav umesala prste,plakala sam.
 
to je normalno. citala sam u nekim novinama, djevojka je imala isti problem. psiholog joj je odgovorio da to nista nije strasno, samo pokazatelj koliko ti je bilo lijepo tokom sexa. ne mislim samo fizicki, vec i psihicki, ono.. ljubav,... tra. la la la la.... :-)
 
RaDoSnA:
Da li vam se dogodilo da se rasplacete posle vodjenja ljubavi?
Kako je vas partner reagovao, a kako ste vi reagovali?

Meni jeste, i to nedavno... Prvi put. Bilo me je stid. Ne volim da me neko vidi da placem, a kamoli u takvoj situaciji.
On me je zagrlio. Rekao da me voli ( priznajem to me je jos vise rasplakalo ) i mazio me ....


prvo da te pitam..jel to onaj isti? kuku:-(

a da odgovorim na pitanje..jeste , desilo se...kad osetim ono, kako se kaze, karmicku vezu i te fore...
i da..bilo me je sramota...jer to otkriva koliko je neko uspeo da te gane...dusa je to, jbg...
 
Da,slazem se...Ne treba da te je sramota.Njima je drago kada USPEJU da zadovolje zenu,tj. kada osete da si zadovolj(e)na.U to sam sigurna!Licno sam se uverila,samo budi prirodna i nemoj glumiti i bice ti jos lepse,pa i neka potekne koja suzica :))
 
Usamljena mala:
Da,slazem se...Ne treba da te je sramota.Njima je drago kada USPEJU da zadovolje zenu,tj. kada osete da si zadovolj(e)na.U to sam sigurna!Licno sam se uverila,samo budi prirodna i nemoj glumiti i bice ti jos lepse,pa i neka potekne koja suzica :))



hahahahahahhahah..e, hvala na savetu:wink:

nije mi palo na pamet da glumim, ali svako otkrivanje dubokih osecanja cini nas izlozenim..na neki nacin...sto se nikad ne pokaze dobrim, na zalost:?
 
a..... a vi ženske kao glumite orgazam i onda se hvalite kako smo mi muški neki glupanderi što se primamo.... :lol:
da... znam tu priču.... ali... važno je da smo mi obavili naš posao i boli nas uvo.... :lol:
da ne kažem da nas boli nešto drugo.... :lol:
 
RaDoSnA:
Da li vam se dogodilo da se rasplacete posle vodjenja ljubavi?
Kako je vas partner reagovao, a kako ste vi reagovali?

Meni jeste, i to nedavno... Prvi put. Bilo me je stid. Ne volim da me neko vidi da placem, a kamoli u takvoj situaciji.
On me je zagrlio. Rekao da me voli ( priznajem to me je jos vise rasplakalo ) i mazio me ....


To je bas fino... Kada imas nekoga da zagrlis i da mazis, ili kad tebe ima neko...

Meni je to bas romanticno...
 

Back
Top