Analni kondilomi

adali

Obećava
Poruka
85
Kako se uklanjaju analni kondilomi? I jos nesto sam htela da mi razjasnite! Da li je moguce dobiti kondilome u javnom WC-u ili na neki drugi nacin osim seksualnim kontaktom? Takodje me zanima posto smo decko i ja par puta pokusavali analni sex da li je moguce i na taj nacin dobiti kondilome? (znam da se analnim seksom moze dobiti eserihija ali nisam bas sigurna za kondilome) Pokusavala sam da nadjem odgovore na ova pitanja ali bez rezultata,pa ako nije problem-pomozite!!!!
 
a odakle ti znas da ta osoba nema kondilome?trebao bi ti mikroskop da bi se u to sigurno uverila !

ali...nesto olaksavajuce za tebe : kondilomi su samo u 30 % slucajeva seksualno prenosivi i to ma gde se nalazili.
 
Vragolasta Amfibija:
a odakle ti znas da ta osoba nema kondilome?trebao bi ti mikroskop da bi se u to sigurno uverila !

ali...nesto olaksavajuce za tebe : kondilomi su samo u 30 % slucajeva seksualno prenosivi i to ma gde se nalazili.
Da li to znaci da sam ih mogla dobiti i na neki drugi nacin,a ne samo seksom? Znaci ne mora uvek biti u pitanju njegovo neverstvo ?!
 

Back
Top