aparat za masnoću
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: aparat za masnoću

Obećava
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano aparat za masnoću

Pozdrav!
    Kupila sam mali digitalni aparat za mjerenje masnoće u krvi. Međutim, rezultat je izražen u procentima. npr. piše 45% je trenutni kolesterol. Koliko je tu u onim jedinicama u kojim je izražen laboratorijski nalaz. Znam da je granica u tim jedinicama 6,4.Hvala!

Podrazumevano Re: aparat za masnoću

Ne znam odgovor ali i mene interesuje taj aparat.Gde si ga kupila,koliko kosta -ko je proizvodjac,nacin upotrebe?Sta meri dobri ili losi kol...lol,mozda trigliceride?Pozdrav

Obećava
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio aleksandar021
    Ne znam odgovor ali i mene interesuje taj aparat.Gde si ga kupila,koliko kosta -ko je proizvodjac,nacin upotrebe?Sta meri dobri ili losi kol...lol,mozda trigliceride?Pozdrav
    Aparat sam kupila preko Neckermana( ne znam postoje li oni kod vas), košta oko 20 E . Unese se kilaža, visina , spol i godine. Na njemu postoje senzori na koje se stave palci i na taj način očitava masnoću, ne trigliceride. Ali očitava u procentima. Pa to ne znam pretvoriti u ove poznat4e jedinice.
    Pozdrav!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Ne bih previse mozgala na Vasem mestu sto se tice pretvaranja procenata u jedinice jer te vrednosti Vam ne bi priznao nijedan lekar.
    Neckerman definitivno nije kuca koja se bavi proizvodnjom medicinskih aparata i mislim da je to samo uzimanje para.

Slične teme

1. digitalni aparat
    Autor veljkolazic u forumu Multimedija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.08.2005., 16:49
  2. PLASTICNA KUT. ZA APARAT
    Autor NESAVRANJE u forumu Tehničke nauke
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.02.2005., 22:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor