Black Magic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koji naučnici ? Ne fantaziraj !
Što je društvo primitivnije tim je plodnije tlo za kojekakve magove ( Afrika i Jamajika )
Vidiš li neku razliku izmedju magova i vračara ?.

она је у праву. Ако не можеш да је видиш, не значи да не постоји. Зар си мислио да је неко толико луд да обзнани како може да направи магију? Анаука се бави тиме...још како. То је у ствари енергија која путује.
 
она је у праву. Ако не можеш да је видиш, не значи да не постоји. Зар си мислио да је неко толико луд да обзнани како може да направи магију? Анаука се бави тиме...још како. То је у ствари енергија која путује.

Ja ne verujem u to,sve dok se ne dokaze suprotno,nasa zemlja je puna kojekakvih vracara,crnih i belih magova,sve je to prevara,a nasa zemlja je i dalje primitivna pa veruje u to.
 
Verujete li u postojanje crne magije?Da li ste se ikada sretali sa zamotuljcima u uglovima kuce, da li ste culi da kazu za nekoga da u porodici nosi "prokletstvo"?Da li biste posegnuli za magijom, jeste li ikada nekoga mrzeli u toj meri?

Nemam sta da verujem znam da postoji iza toga stoje Demoni pali ajdeli, Djavo...
Ljudi koji se time bave su pod njihovom vlascu

dakle ko je kod Boga na njega ne moze uticati dejstvo demona

- - - - - - - - - -

a ko mrzi i cini zlo je na strani Djavola
 
Verujete li u postojanje crne magije?Da li ste se ikada sretali sa zamotuljcima u uglovima kuce, da li ste culi da kazu za nekoga da u porodici nosi "prokletstvo"?Da li biste posegnuli za magijom, jeste li ikada nekoga mrzeli u toj meri?

Nit' verujem, nit' sam se susretala sa tim. A i da verujem u crnu magiju kontam da ne bih posezala za njom jer nikoga ne mrzim toliko (msm bar do sada nisam nikoga toliko mrzela).
 
Evo kako sam se sreo sa magijom a ne znam da li je crna.
Pronašao sam neki grm i procenio da bi bilo dobro da ga zasadim na tetkinom grobu. Razmnožava se prutićima. Uzmem šest prutića i zabodem svih šest - valjda će se neki primiti.
Posle dva dana, dolazi rođaka i kaže: "Bila sam na grobu tvoje tetke. Neko je bacio neke mađije i zabio šest prutića u grob. Sve sam ih počupala i bacila!":dash::dash::dash:
 
Crna, mracna, energija kojom se naucnici trenutno bave nema ama bas nikakve veze sa ovim primitivizmom.

pa imash gde se bave paranormalnim, ali magija bi bila mozda nekakvo delovanje na neku osobu koje nije dobro za nju na neki nachin. veshtice jer su veshte da te nekako zbune. u stvari vesto delovanje psihom. verovatno nekakav imunitet kao kod bolesti da li si manje ili vise podlozan. odnosno ono vazi za crnu magiju a bela bi bila da je dobro. a ne mora se tako gledati na stvari ali ponekad se bas kroz forum moze imati takav utisak
 
pa imash gde se bave paranormalnim, ali magija bi bila mozda nekakvo delovanje na neku osobu koje nije dobro za nju na neki nachin. veshtice jer su veshte da te nekako zbune. u stvari vesto delovanje psihom. verovatno nekakav imunitet kao kod bolesti da li si manje ili vise podlozan. odnosno ono vazi za crnu magiju a bela bi bila da je dobro. a ne mora se tako gledati na stvari ali ponekad se bas kroz forum moze imati takav utisak

Mislim da se ovde mislilo na krila slepog misa, zube vuka i veliki kotao za dug zivot i puno para.....(karikiram)...Paranormalno=propaganda
 
pa mislim da se bave proucavanjem paranormalnih aktivnosti, pa mozda nekad zahvate i tradicionalnu magiju
ne znam ni da li je to skroz tajno ili se pretpostavlja, ali sto se neki naucnici ne bi time i bavili. doduse najcesce se bave time da opovrgnu al mislim da se npr ovi bave proucavanjem medijuma i slicnih ljudi

- - - - - - - - - -

postoji fakultet za tradicionalnu medicinu npr u rusiji... mozda mu to dodje blisko

haha a da li ima kao skola za magiju pa ima valjda i to :confused:
 
Poslednja izmena:
Naucnici se time itekako bave i ne samo oni,tu se radi o svojevrsnoj moci,znaci da imas konkretnu moc na nesto,ali opet i tu se placa cena,jer nista nije za dz.

Slazem se sa Arijadnom to nije od Gospoda,i po meni nije tu nista senzacionalno,povrediti nekoga,a da ostajens neprimecen,jadno,cak negde nadjoh u jednoj grupi na fb lik reklamira svoje "black magic" uluge bez imalo blama.
 
E da...I to nema veze s vašim religijskim shvatanjima...
Duh sveti ili kako ja kažem "Determinirajuće tenzije i sile nepoznatog porekla",stvaraju i te
"crne magijske fenomene"...
Ako je boža tvorac,onda je svega jer je univerzalan po vama!
Univerzalnost boga je teološka istina koja ne dozvoljava lupetanja-čini ih smešnim...:mrgreen:
Naime,ako je stvorio i anđele pa se neki odmetnuo-on je to smislio i svaka đavolska misao od njega
je stvorena!:hahaha:
Malkice studija teologije neće naškoditi-manje će biti šuketanja...:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top