~Kvizovi~

Girl next door

Ističe se
Poruka
2.117
je l' gledao neko juce milioner? bilo je pitanje za 750 000 koja je najbolja drugarica sundjer boba. pa vi meni recite da je glupo sto gledam:wink: :wink:

'ZE je za zelenu algu na dnu mora, ZA je za zabavni zur...'
ma znam da znate iako necete da priznate.8-) :lol:

da se vratimo na pricu => da li ste primetili kad god ucimo nesto idiotsko iz nekog predmeta (recimo, biologija mi prva pade na pamet - puna je gluposti, glupih izraza) nastavnicko opravdanje je da nikad ne znas kad ces biti u milioneru pa ce ti to zatrebati..:rolleyes: :rolleyes:
elem, jedino se u kvizovima mogu upotrebiti takve gluposti, koje samo zaludjenici znaju (opet - da ne bi ti neki vlasnici izgublili pare...)


ajmo opet na sustinu. omiljeni kviz?
ja volim da gledm milioner zbog veeeelike sume novca koju mozes da osvojis (mislim, ne mogu ja, ali zanimljivo je gledati...) iako e glupo sto se jedno pitanje otegne na tri sata... e, zato mi je super sam protiv svih, sve ide jako brze.
najslabija karika je okej kad gledam provale voditeljke... jeste se nekad pitali zasto takmicari nikad ne odgovaraju na njene provokacije? ja jesam. verobatno su potpisali nekinugovor. ha, lepo smisljeno...
eh, volim i zlatnu zicu. dobra je.
 
Ja gledam koji stignem...
Milioner cesto gledam i bas mi se svidja,iako me Zeka malo nervira,ali jbg....
Najslabija karika je najbolja po pitanju odvala voditeljki,znaci ne verujem :lol:
Zlatna zica nije losa ali je retko kada uhvatim na tv-u...
Ruski rulet volim da gledam,zato sto mi je Milan bas gotiva lik,i onda to jednostavno tako ide...
E,sad mi trenutno ne pada jos neki...da,i ona praistorijska Slagalica na rts-u nije losa,ali malo me je smorila....:)
 
Ma Milioner je Ok kviz ali SpongeBob Squarepants rulz!!!!
Mrzim Ruski rulet kao i Milana Kalinica grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....aaaa dobih napad kad sam ga spomenula....
 
Kvizovi su sranja, taj Milioner jos i djene djene, ali Zlatna zica? neeeeeeeee
Pitanje za milion funti ( cini mi se, kada je u pitanju bila ona prevara sa kasljanjem u Milioneru )
Koliko nula ima broj google?
Hehe... I am so smart :)
 
Ja volim Milionera i Sam protiv svih bas su mi opusteni kvizovi,moze i nesto pametno da se cuje,a onaj ruski rulet je s....:roll: Onaj na pinku mislim da se zvao Pravo lice,ne znam dal ga i sad ima,i on je ok laka su pitanja, ali voditeljka mnogo smara:roll:
 
najslabija karika mi je extra...mada bas retko gledan tv i nikad skoro ne uhvatim...a kao sto neko vec rece...mrzim milana kalinica i njegove glupave fore tako da ne podnosim ni onaj njegov kviz....
 
Ne znam,ja gotivim Milana Kalinica....a Pravo lice tako ne podnosim,strasno!Ali mi je Najslabija karika ubedljivo najbolji,evo veceras sam gledala i ona voditeljka ne da ih proziva,nego ne znam :lol:
 

Back
Top