A sad adiJo...

Jooockey

Ističe se
Poruka
2.007
E pa moji forumashi.ja vas pozdravljam,,,,,za ovo kratko vreme shto smo se druzili shvatio sam da vas ima raznih....
napr:
bilderi[mare],chepulje[stefan i hanibalka],sportisti[avesic],smaraci[nebi stalo u jednu temu]
onda idu pijandure[alkoholicar],ultra smorovi[svi modovi osim kad LupimLupim i lilu],ninfomani[Gazdarica[heh svrstana u dve kategorije]],sa viskom energije[lav],ok tipovi[nara yan i master chif],lepotani[svi oni likovi sa ankete]

A sad ja vas pozdravljam i zalim vam lep ostanak na forumu..kao sto sam rekao ne cigaram i alkoholu sad sam rekao ne i forumu....
Mozda,ponavljam mozda,se jednog dana vratim ali to nece bito joockey nego neko sasvim drugi...Pa kome je drago kome nije.....Siguran sam da ce biti onih sto ce reci i bilo je vreme,i oni kojima je svejedno,i onih kojima ce iti krivo.............aj vidimo se...........
 
auuu
ma..ko je tebe ovde tako napenalio??
i mene je jedan lik bash poshteno ozracio..ali ko je on? naspram mene?
gledaj tako na stvari....
niko te ne tera sa svima ovde ni da pricas ni da se druzis....
hmmm
???
 
E ovo moram da napishem od kutje.....
Kako bwe mozhesh da odesh odavde...zar niJesi stekao prijatelje u VR...
Ja jesam ;) ...a sve ih je vishe....
I kako posle da ti ne bude zhao... ????? :?
 
Jooockey...citaj ovo...[size=+2]Sve sto radis,nasem Svetu daje boje..i tuga nestaje!!!Hajde da budimo usnuli grad,zajedno kada mozemo sve...sive oblake,menjamo,za suncan dan...Negative-Zajedno...odslusaj pesmu,i razmisli da li se povlacis sa ovog foruma...[/size] :!: :!: :!:
 
znam da su ponekad vremena teshka...i da se chini kao da je sve tako uzalduno...kad nema vishe nikoga da podeli vreme na dva...kad je dah kratak i kad je grlo usko...ali to je pravo vreme da se bude jak i odluchan...to je pravi trenutak da stisnesh grchevito pesnicu...i da otresesh prashinu sa sebe...nek tovj glas pocepa ushi usnulih..............a mozhesh i da isqlirash
 
Decko, zelim ti sve najbolje! Idi... radi na sebi. Potpuno te razumem... i sam sam se vise puta povlacio u keliju. Vratices se... znam. Odlazis kao gusenica, a docekacemo prekrasnog leptira.
 

Back
Top