donacija organa-maticna, P3, kuler otkazali
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: donacija organa-maticna, P3, kuler otkazali

Početnik
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano donacija organa-maticna, P3, kuler otkazali

Masina (P3 933Mhz original, maticna neki alatin esc ATX-pga pc 133 ata 100 3DIMM, graf Geforce MX400 64Mb, 20G HD) mi je dozivila elektroshok i treba mi maticna, procesor i kuler. Bila je odlicna- sa 128m memorije radio sam bez nekih većih trzavica grafiku i slusao muziku. Memorija je prezivela (SDRAM pc 133). Procesor bih uzeo isto oko 1GHz ali obavezno intelov (zbog brzine u Photoshopu). Maticna bi mi trebala sa USB2 ako takve postoje za P3. Koji kuler a da je sto tisi? Gledao sam buvljak po oglasima pa ne znam šta ni gde da uzmem (povoljno+malo vise) jer nisam bas i upucen u hardver. Pomoć? Hvala Vladimir, Novi Sad.
    -0-0-

Aktivan član Maxy (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: donacija organa-maticna, P3, kuler otkazali

Citat Original postavio biter
    Masina (P3 933Mhz original, maticna neki alatin esc ATX-pga pc 133 ata 100 3DIMM, graf Geforce MX400 64Mb, 20G HD) mi je dozivila elektroshok i treba mi maticna, procesor i kuler. Bila je odlicna- sa 128m memorije radio sam bez nekih većih trzavica grafiku i slusao muziku. Memorija je prezivela (SDRAM pc 133). Procesor bih uzeo isto oko 1GHz ali obavezno intelov (zbog brzine u Photoshopu). Maticna bi mi trebala sa USB2 ako takve postoje za P3. Koji kuler a da je sto tisi? Gledao sam buvljak po oglasima pa ne znam šta ni gde da uzmem (povoljno+malo vise) jer nisam bas i upucen u hardver. Pomoć? Hvala Vladimir, Novi Sad.
    Ovo su ti cene tvojih komponenti.

Mislim da bi ti bilo najbolje da kupis neko polovnog Atlona na 2000.neku plocu,i ram.
    I sve te to polovno otprilike izadje oko 100 evrica.
    Ljudi Vai dolazi u Beograd:-P .I najvaznije od svega,ipak sam ja genije:!:

Početnik
    Učlanjen
    14.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: donacija organa-maticna, P3, kuler otkazali

Stotka mi je previse i necu da kupujem ram jer ga imam. Kakve cene komponenti?
    -0-0-

Slične teme

1. donacija jajne celije
    Autor vesela011 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 08.03.2006., 23:01

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •