Sex nakon ...

E stvarno mi je dosta ovih polupitanja.................
 

Prilozi

  • 16.gif
    16.gif
    1,4 KB · Pregleda: 538
pa... cinis to kada ti smatras da je potrebno.... ukoliko se dobro osecas pored njega i nema blama i sve te moralne prpreke... samo udri... so pre skontas kakvi ste u krevetu znaces kakva je on licnost i da li cete se slagati u svemu drugom... to je i moj problem delimicno... naravno tu malo sta ima da se pita mozak, nego intuicija
 
ljepotica_mini:
Samo vase misljenje o tome sta mislite da li je sve to suvise rano za osobu koju ste tek upoznali?

Nije... Mada, nikad to nije isto... Neki put treba duže, neki put skoro odmah... Zavisi od mnogo čega...


Iako je ovakvih i sličnih pitanja već bilo na desetine stotina na ovom forumu. :roll:
 
E, da.. Kažeš "tek upoznali"... To mi nešto ne štima... Ima osoba s kojima se skapiraš na prvu loptu... Tada nemaš taj osećaj... Osećaš kao da ih znaš dugo, dugo...
 
Mozda je to pitanje : da li je moralnije posle dva dana poznanstva ili tri sata druzenja??? hehehehe
Seko, ako si imala takvo iskustvo a kajes se, neka ti to bude za nauk da to vise ne radis. Ako ipak smatras da je to ok, udri brigu na veselje i ne ponavljaj se sa temama.
 

Back
Top