sta je vama zenama ?!?!?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: sta je vama zenama ?!?!?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano sta je vama zenama ?!?!?

Zasto ceznete da vam neko pridje i izjavi sve najlepse (tako prica ogroman broj zena), a kad to neko uradi onda je jednostavno najeb** od najrazlicitijih varijanti "kaljenja" (zagrevanje pa hladjenje).
    Zar se nemoze pregaziti ego i na iskrenost odgovoriti iskrenoscu? Ako ti neko kaze da mu je stalo do tebe (na bilo koji nacin: veza, sex ...), zasto je problem da se jednostavno odgovori na ponudu sa najobicnijim DA ili NE? I zasto je rezultat necijeg otvaranja u najblazem obliku siguran promasaj, a neretko i apokalipsa?

Ovo pitanje mi se namece zadnji period jer imam dosta drugara koji su pokusali takav prilaz i nijedan nije nista uradio. Necu da kazem da ja nisam pokusao tako. Jesam, ali sam prosao isto kao i oni.

I MOLIM VAS!!!!!! Ako cete iznositi neke tvrdnje koje nemaju veze sa pamecu, sakrivene iza kilometara zica, onda bolje nemojte nista ni pisati !!

AJMO SADA, PALJBA PO MUSKARCIMA :-) :-) :-) :-) :-)
    (iskreno se nadam da cu dobiti iskrene odgovore)

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano Re: sta je vama zenama ?!?!?

[font=Comic Sans MS]Kad se meni moj dragi "otvorio" ja sam se rasplakala i zagrlila ga...kome si ti bio iskren...ne znam..[/font]

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Isti odgovor ces dobiti i danas i da si postovao ovo pre dvadeset vekova. Zena je zena. A ima ih razlicitih. Meni se cini da si ti odnosno tvoj drug :grin: naleteo na pogresan tip.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Mammy rec je zasnivanju nove veze. Znaci prilazi ti tip sa kojim nisi u vezi i kaze ti da mu znacis (na bilo koji nacin i za bilo koju stvar :-) ), a ne kada si vec u vezi. To je onda neka druga stvar.

Marlon, ISKRENO bi hteo da verujem u to samo mi se cini iz iskustva raznih tipova, da je suvise veliki broj, tih "pogresnih" :-(

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio boom94
    Mammy rec je zasnivanju nove veze. Znaci prilazi ti tip sa kojim nisi u vezi i kaze ti da mu znacis (na bilo koji nacin i za bilo koju stvar :-) ), a ne kada si vec u vezi. To je onda neka druga stvar.

Marlon, ISKRENO bi hteo da verujem u to samo mi se cini iz iskustva raznih tipova, da je suvise veliki broj, tih "pogresnih" :-(

A zapitaj se da li je takodje veliki broj nas "pogresnih". A da "tipova i prica" ima i to svakakvih, to znas. A i povredjene sujete kad dobije sut kartu, isto. Covek treba da bude prirodan, to sto jeste. Ako prodje, prodje...ako ne... zapalis na drugo mesto pa trazi dalje.

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

[font=Comic Sans MS]Pa mi do tada nismo ni bili u vezi[/font]
    Poslednji put ažurirao/la mammy : 19.09.2005. u 00:08

Iskusan esperanca137 (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

Talking Re: sta je vama zenama ?!?!?

Ja sam uvek iskrena.Kad mi neko pridje sa ok pricom, kad se vidi da je iskren - a to se brzo provali i ja sam iskrena.Ma iskrena sam uvek. Kod mene se zna sta znaci rec DA a sta NE. Sto bih zavlacila nekog, nisam u tom fazonu.
    "život je more,
    pučina crna,
    po kojoj tonu mnogi što brode,
    nije mi srce plašljiva srna,
    ja se ne bojim velike vode......"

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

[font=Comic Sans MS]A lepo sam znala da ne treba da otvaram teme sa ovakvim naslovima:? [/font]
    [font=Comic Sans MS]Idi druži se sa Luciferkom:razz: [/font]

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    194

Citat Original postavio marlon
    Isti odgovor ces dobiti i danas i da si postovao ovo pre dvadeset vekova. Zena je zena. A ima ih razlicitih. Meni se cini da si ti odnosno tvoj drug :grin: naleteo na pogresan tip.
    e pa bravo. stvar je dobre procene. nije problem u onome drugom uvek je problem u nama i nasem shvatanju stvari. posle ove marlonove izjave mozes i da zakljucas temu.
    shta ovo bi? verovatno neka vrsta reakcije na nervnoj bazi.

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    112

Zašto misliš da neko čezne da mu neko drugi priđe i izjavi sve najlepše? I zašto posle ovakve uvodne rečenice postavljaš pitanje zbog čega se na iskrenost ne odgovara iskrenošću? Eto ti odgovora - u dva pitanja
    Što čitaš kad ti škodi?

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Citat Original postavio mackica ns
    [font=Comic Sans MS]A lepo sam znala da ne treba da otvaram teme sa ovakvim naslovima:? [/font]
    [font=Comic Sans MS]Idi druži se sa Luciferkom:razz: [/font]
    ubedljivo najbolji odgovor na temi.
    tako nesto sam i ja pomislila kada sam procitala o cemu se radi.
    you make me sick because i adore you so

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio mammy
    [font=Comic Sans MS]Pa mi do tada nismo ni bili u vezi[/font]
    Pa mamy, moramo se upoznati da mogu bar reci kako ZNAM JEDNU devojku koja je prihvatila takav prilaz! :-)
    (ne mislim nista ruzno)
    Imas moj glas na izborima. :-) :-)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

A zapitaj se da li je takodje veliki broj nas "pogresnih". A da "tipova i prica" ima i to svakakvih, to znas. A i povredjene sujete kad dobije sut kartu, isto. Covek treba da bude prirodan, to sto jeste. Ako prodje, prodje...ako ne... zapalis na drugo mesto pa trazi dalje.
    Ma svakako da ima svakakvih muskaraca sa raznim pricama. Ponekad kad cujem sta je tip pricao (kad je u pitanju ramena iskustava) i na koji nacin je prisao devojci, mene bude sramota. :-)
    Ne pricam upravo o tome kad lik iskreno pridje.
    I duzan sam ti pojasnjenje za komentar gore!!! Pazi kad me nije sramota pricati o svojim neuspesima. Pa ako sam rekao da se desilo mom drugaru onda sam tako mislio, a i pri postavljanju teme sam rekao da sam i ja proplivavao sa takvim prilazima. Sta ima veze, pa i neuspesi su deo zivota koji prethode uspehu. zar ne?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio esperanca137
    Ja sam uvek iskrena.Kad mi neko pridje sa ok pricom, kad se vidi da je iskren - a to se brzo provali i ja sam iskrena.Ma iskrena sam uvek. Kod mene se zna sta znaci rec DA a sta NE. Sto bih zavlacila nekog, nisam u tom fazonu.
    Super ako si takva. Moje misljenje i jeste da "DA" ili "NE" rese i tebe i tog momka citavog perioda losih procena, a MOZDA i raznih neprijatnosti.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma svakako da ima svakakvih muskaraca sa raznim pricama. Ponekad kad cujem sta je tip pricao (kad je u pitanju ramena iskustava) i na koji nacin je prisao devojci, mene bude sramota. :-)
    Ne pricam upravo o tome kad lik iskreno pridje.
    I duzan sam ti pojasnjenje za komentar gore!!! Pazi kad me nije sramota pricati o svojim neuspesima. Pa ako sam rekao da se desilo mom drugaru onda sam tako mislio, a i pri postavljanju teme sam rekao da sam i ja proplivavao sa takvim prilazima. Sta ima veze, pa i neuspesi su deo zivota koji prethode uspehu. zar ne?
    Sam znas da ima jako malo muskaraca da kada im se desi takav blam sa iskrenim pristupom, zele da se nekome ispovedaju. Obicno su to dvolicni tipovi koji kad dobiju sut kartu, saspu sva sranja na zensku osobu koju su startovali u nadi da ce pred drustvom biti cisti kao bebina ******. Pa prodji samo ovim forumima pa vidi simpatije i antipatije koje se javljaju izmedju nekih, koje kada se razviju ili ne nasta to lici. Kad se pukne, ne izlazi se sa istim drustvom u RL a ovde se uzima drugu nick. Ma cirkus...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio antihrista
    e pa bravo. stvar je dobre procene. nije problem u onome drugom uvek je problem u nama i nasem shvatanju stvari. posle ove marlonove izjave mozes i da zakljucas temu.
    Zahvaljujem.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio antihrista
    Moje skromne intelektualne mogucnosti mi ne dozvoljavaju da shvatim da li se ti slazes sa ovo izjavom ili ne.

xpajamacax
    Guest

situacija je obostrana
    baš tako i žene naiđu na budalu koja im se smeje kada se "otvore" kako ti kažeš...

nisi imao sreće, nisu sve žene tako ledene

u ostalom možda se tako brane, ako im se momak ne dopada...
    nemam pojma,nije moj stil.

Obećava
    Učlanjen
    08.09.2005.
    Reputaciona moć
    45

Lako je reći ne,ali poneke žene žele da i dalje zadrže pažnju pa očijukaju sve u stilu ne znam,možda,razmisliću i sl.Ma sve su to vještice,vjeruj.
    Neznanje je blaženstvo!

xpajamacax
    Guest

mmm novi kolačić
    pa tako, žene-veštice....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio majcheki
    Zašto misliš da neko čezne da mu neko drugi priđe i izjavi sve najlepše? I zašto posle ovakve uvodne rečenice postavljaš pitanje zbog čega se na iskrenost ne odgovara iskrenošću? Eto ti odgovora - u dva pitanja
    Zasto mislim da neko cezne za tim? Pa to je covekova potreba. Neracunajuci izjave ljudi svugde oko tebe, (koje mozes da cujes ako hoces) i psihologija i religija i cini mi se cak i
    filozofi (znaci jos od anticke grcke) pricaju da je to covekova potreba i zelja.
    Dobro slazem se da je termin "ceznuti" suvise jak. Mozda bi bilo prikladnije upotrebiti "imponovati". "Izjaviti sve najlepse" - ne mislim pricati bajke, nego ono najobicnije:
    1. da mu se dopadas ILI
    2. da zeli sex sa tobom ILI
    3. da zeli vezu sa tobom ILI
    4. da zeli brak sa tobom ILI
    5. da zeli decu sa tobom ILI
    6. da si mu privlacna na ovaj ili onaj nacin

Mislim da sam ti uspeo pojasniti o cemu se radi, mada sam siguran da ti nisam nista trebao objasnjavati i da dobro znas o cemu se radi i sta sam pitao.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Moje skromne intelektualne mogucnosti mi ne dozvoljavaju da shvatim da li se ti slazes sa ovo izjavom ili ne.
    Evo vidis, ista situacija kao sa iskrenim pristupom. Nema veze sa inteligencijom takodje. Znaci, ili se odmah razumete ili ne. Fluid bato. :grin:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio xpajamacax
    mmm novi kolačić
    pa tako, žene-veštice....
    Znam da je situacija obostrana i da zene cini mi se, cak vise od muskaraca, nailaze na kojekakve, u najmanju ruku, cudne likove. Imam dosta PRIJATELJICA koje mi pricaju sta im se dogadje kad izadju u grad. Pa, ne znam, ja ne bi izlazio.

Mene interesuje stav zena po pitanju otvorenog prilaska muskarca. Meni se cini da je tip koji se odluci na takav korak vec samog sebe osudio na neuspeh. Nisam cuo da je neka devojka prihvatila takav prilaz. i umesto da kazu "DA" ili "NE" pocne zavlacenje tipa.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio novi kolačić
    Lako je reći ne,ali poneke žene žele da i dalje zadrže pažnju pa očijukaju sve u stilu ne znam,možda,razmisliću i sl.Ma sve su to vještice,vjeruj.
    Da li moda volis da gledas Duska-dugouska? :-) :-) :-)
    Ako ga nisi gledala da znas da su to njegove reci.

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    194

Evo vidis, ista situacija kao sa iskrenim pristupom. Nema veze sa inteligencijom takodje. Znaci, ili se odmah razumete ili ne. Fluid bato. :grin:
    bravo ponovo. lol. sledeci put kad me bude mrzelo da kucam zamolicu marlona da istipka odgovor.
    shta ovo bi? verovatno neka vrsta reakcije na nervnoj bazi.

Slične teme

1. Ženama
    Autor Brajan Koen u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 09.03.2009., 14:07
  2. o zenama:)
    Autor NovaIsta u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 23.02.2009., 22:25
  3. sta ce kupite zenama...
    Autor PETAR PAN u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 193