U šta uložiti novac danas u Srbiji?

Otvoris centar za lecenje narkomana.Drogerasa u Srbiji ima u izobilju i bice ih jos vise..Za prijem tih majmuna dobijes pristojnu lovu a onda te skotove zaposlis da rintaju od jutra do mraka.Trosak su jedino tabadzije koje ces da uposlis da te smrdljivce svakodnevno odvaljujuju od zivota sa batinama.Trosak lokacije minimalan jer treba da bude sto dalje u nekoj zabiti bez puteva dakle u nekoj sumetini ili goleti gde ce narkomacine da lupaju kamen ili rade neki rudarski posao .Kesh pristize svakodnevno njih hranis nekim splacinama dakle extra profit je zagarantovan.
 
Otvoris centar za lecenje narkomana.Drogerasa u Srbiji ima u izobilju i bice ih jos vise..Za prijem tih majmuna dobijes pristojnu lovu a onda te skotove zaposlis da rintaju od jutra do mraka.Trosak su jedino tabadzije koje ces da uposlis da te smrdljivce svakodnevno odvaljujuju od zivota sa batinama.Trosak lokacije minimalan jer treba da bude sto dalje u nekoj zabiti bez puteva dakle u nekoj sumetini ili goleti gde ce narkomacine da lupaju kamen ili rade neki rudarski posao .Kesh pristize svakodnevno njih hranis nekim splacinama dakle extra profit je zagarantovan.

ludidokumenti-petar-se-puca-pajdom.jpg
 
Ne kaze se uloziti kad imas do 100.000e....Kaze se otvoriti posao, jer moraces ti da rintas....
Ima puno nasih sa dobrim idejama ali uglavnom te ideje prodaju strancima i napolju....
Bolje 10% fiksno od stranca nego zavlacenje i prevara od domaceg...
I stvarno se u praksi vise isplati prodati detalj ideje strancu uz dobrog advokata nego napraviti masan dil sa domacim a jako bogatim investitorima...
Domaci ocekuje dinar na dinar minimalno a secanje mu je par meseci...

A ovi ponudjeni projekti....svuda ti treba tim...ne mozes ovce ako nemas bar jos zenu u timu...Idealno 3.
Aronija...otkup, ako je hektar minimum 3500e u vojvodini, a treba ti malo kiselije, znaci treba ti taman sva para da posadis aroniju i da slucajno ne budes preveslan za sadnice...i moras da cekas 2 godine min...

A ako hoces nesto za sta ne postoji trziste tek tu si ga ugasio u Srbiji...otvaranje trzista prilicno kosta...
 
Ah, a tvoj predlog Umri_muški?
U pravu si za ulaganje/otvaranje. Aronija nije loša ideja(iako se slabo razumem u poljoprivredu), da se vodim tudjom nesrećom ne želim(narkomani), a ovce su više za planinski kraj. Nasledio sam desetak hektara zemlje koje su pod žitaricama i arendom.
Da u pravu ste, sam je teško, mislim da treba da nadjem partnera, poželjno ženu. :)
Još neka ideja?
 
Ah, a tvoj predlog Umri_muški?
U pravu si za ulaganje/otvaranje. Aronija nije loša ideja(iako se slabo razumem u poljoprivredu), da se vodim tudjom nesrećom ne želim(narkomani), a ovce su više za planinski kraj. Nasledio sam desetak hektara zemlje koje su pod žitaricama i arendom.
Da u pravu ste, sam je teško, mislim da treba da nadjem partnera, poželjno ženu. :)
Još neka ideja?

Ulozi u bitcoin, cena mu je danas relativni povoljna a trgovci i dalje pokusavaju da je spuste... rizik jeste ali ako krene gore racunaj na lepu zaradu

U srbistanu iskreno gde se svaki dan i dlaje otvaraju na tone fantomskih firmi gde je moral ljudi sve nizi, samo ludak moze da investira, naravno ako on nije taj sto diktiras isto propadanje
 

Back
Top