Fudbalski kviz

Pa čekaj...
Da je neko drugi počeo sa tim sa čim ste vi počeli i neko drugi uložio "žalbu", sigurno bi poruke odma bile prebačene na temu koja je za to i namenjena :think:
Ovako, pokušavate da "podignete iz mrtvih" temu koja je u neku ruku i zamrla zahvaljujući vama.
Niko više ne piše, jer se sve briše.

Nista od ovoga sto si napisala nije tacno.
Mozes slobodno da postavljas pitanja u bilo kojoj kafani i niko ti nece prebacivati i brisati poruke, ako su skladu sa Pravilnikom.
Danas smo na ovoj temi napisali 28 poruka. Obrisana je samo jedna poruka, sto je manje od 4% ukupno napisanih ;). Na temi je pisalo nas sedmoro:), mada moram da priznam da mi je zao sto Niko vise ne pise. :(

Aham onda malo preciznija pitanja da ne bi bilo zabune.

Slazem se, ali posto je pitanje bilo ko je najvise puta osvajo Ligu sampiona, najprecizniji odgovor bi bio Sedorf.
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/photos/other-galleries/gallery=2129329.html
Da je pitanje bilo ko je najvise puta bio prvak Evrope, onda bi odgovor bio Gento.

Znate li ko je fudbaler sa slike i za koji tim je igrao kada je ovo slikano? U pitanju je domaca liga, sezona 91/92. Kasnije je ovaj fudbaler igrao i za nasu reprezentaciju.
25ext04.jpg
 
Nina svida mi se kako si interesanta na ovj temi, bez zeza, samo se ja nadam bez google da mozgujemo

ok, aj da vidimo ko je u bundesligi na pregovore o ugovoru doveo frizera, igrao je u najbolje lige evrope
 
Jeste Govedarica, iz perioda dok je igrao za Proleter iz Zrenjanina.
Pre nekoliko godina je klub bio ugasen, ali su ga ponovo pokrenuli bivsi igraci Proletera.



Fergusno je bi trener junajteda skoro 30 godina, zar je moguce da je neko bio duze od njega? :think:

Znam da je bio ukinut Proleter i skoro sam video u nekim novinama Proleter pa mi nije bilo jasno. Dobro je da su ga ponovo pokrenuli.
Ja ne znam koji je taj Francuz koji je bio trener toliko duze od Vengera i Fergusona.
 

Back
Top