Kako su propale bivse zemlje - SFRJ i naslednice

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Kako su propale bivse zemlje - SFRJ i naslednice.
Pisanjem losih ustava. Na primer:

"Vrijedjanja drugih ucesnika u rasprava na osnovu nacionalne, vjerske, rasne ili seksualne pripadnosti nisu dozvoljena."

Jedna ubacena mala rec koja na prvi pogled deluje sasvim na mestu i ok. Ali kad se covek malo zamisli oko te reci videce neke druge stvari.

Kao sto su te sitne male reci u ustavima omogucile: korupciju, bezakonje, secesiju, separatizam, lazi u stampi, paravojne formacije, inflaciju i sve ostalo pa i sam raspad citavih zemalja.
Tako je i ova mala rec omogucila da ovaj forum postane seciste i sediste nekih gey grupacija, koje ovaj forum koriste kao licnu arenu za svoja muvanja, vrbovanja, agresivna i neagresivna nametanja svojih ideja drugima. Kao i za sprovodjenje svojevrsne propagande i kampanje u tom kontekstu.

Gde ti pogresni ustavi vode...korupciji i kvarenju drustva. Socijalni aspekt i razvoj nase zajednice kao normalnog drustva je ovde ugrozen.

Apelujem na vas politicare jer verujem da vi imate takvu moc.
Promenite ustav!
:!:
 
Не разумем??? овде на форуму "седиште неких геј групација"???

п.с. УСТАВ НЕ МОЖЕ ДА СЕ МЕЊА ДОК СЕ НЕ РЕШИ КОНАЧАН СТАТУС КОСМЕТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Да, да, да... сад разумем шта си хтео рећи... али немој заборавити да је овај форум, бар по речима админ. регистрован негде у САД... према томе они фурају своје идеје... а докле су они дошли бар у "сексуалним припадностима" то је трагедија... да човек помисли да се ближи смак света... постали су као Содом и Гомор...
... иначе, мислим, да сваки човек ВЕЋИНУ СВОЈИХ СТАВОВА У ЖИВОТУ ФОРМИРА ПУТЕМ КУЋНОГ, тј: ДОМАЋЕГ ВАСПИТАЊА... е, сада ако су родитељи ово или оно... таква су и деца, што каже народ: ИВЕР НЕ ПАДА ДАЛЕКО ОД КЛАДЕ...
 
32.gif
 
eremita:
Да, да, да... сад разумем шта си хтео рећи... али немој заборавити да је овај форум, бар по речима админ. регистрован негде у САД... према томе они фурају своје идеје... а докле су они дошли бар у "сексуалним припадностима" то је трагедија... да човек помисли да се ближи смак света... постали су као Содом и Гомор...
... иначе, мислим, да сваки човек ВЕЋИНУ СВОЈИХ СТАВОВА У ЖИВОТУ ФОРМИРА ПУТЕМ КУЋНОГ, тј: ДОМАЋЕГ ВАСПИТАЊА... е, сада ако су родитељи ово или оно... таква су и деца, што каже народ: ИВЕР НЕ ПАДА ДАЛЕКО ОД КЛАДЕ...

И ја верујем Нексусе6 да се ниси испавао... али зар не мислиш да је ово лагани спам???
 
Ако мислиш Арнолде, на Краљевину СХС - јесте, крив је Александар Карађорђевић... хтео је уједињење, "ујединитељ" са онима који Србима раде о глави... у праву си... а ако је то веза са овом темом... онда, хм... ок...
 
Ustav 74-e, čista lakrdija: Draža je smaknut jer je bio protiv onakve juge-pljuge, a tim Ustavom su političari stvorili uslove za razbijanje te države...da je ta država valjala, ekipa koja ga je izradila je trebala pred preki sud i BOOM....

Šta se tiče raspada juge-pljuge, ja sam naučio ovo: Hrvatima se nije smelo dati toliko prava, ali to je već JeBoTito zahebao, dobro je znati, eventualno za neka buduća vremena, niko ne tvrdi da će RH biti primljena u EU/NATO.....
 
Tortura se nastavlja....niste niste poduzeli...pravi politicari...
Aleksej_BASO:
Zasto na forumu neki imaju pravo da otvaraju bezvezne teme koje 'traju' i po 3 strane, a neciji postovi se brisu, a da pri tom cak nisu ni opsovali, ili vredjali nekoga???

Da li to ima veze sto je neko musko a neko zensko, neko shlihtara a neko ne voli autoritete? (ali voli tete!?)

Ja sam mislio da je forum javni, a ne necija licna svojina.

Majku mu, jel' ovaj forum stvarno postao mesto za izzivljavanje dokonih zena, i za propagiranje feministickih stavova!?

Da li sve to ima veze sa tim sto su zene admini? Ili je sve samo slucajnost...

Znas sta, gadzarice, tpolo ti preporucujem da ne izbrises ovo, i ne banujes me kako si mi pretila, jer cemo imati ozbiljan problem, a to ne bi bilo lepo.

Jednom sam iskulirao pristrasno ponasanje jednog admina ali sad sam stvarno van takta kad sam video ono ... na onoj temi, gore pomenutoj....

S postovanjem, Aleksej.
Btw zakljucala mu je temu...kao i neke moje anti gey karaktera ...A teme pro gey tipa su pustene neometano...

Oce neko preduzeti nesto...ili cemo da palamudimo i dalje?
 
gigule:
gejizam je opasan ... širi se mnogo brže od ptičijeg gripa po forumu ... ali evo našeg viteza, našeg spasioca!
...smiri se Pero, ovde nema lezbejki...
i nemoj cmizdriti nad jednom zaključanom temom ... valjda si muško a ne neka sekapersa!

Tako je, opasan je! Kuda je otišla tema, zaključujem: Gay grupica nije bila zadovoljna poštivanjem svojih prava u jugi-pljugi i odlučila je rasturiti to leglo ne-demokracije sa trećom Armijom u Evropi, koje bruke i sramote za tiletovu slavnu vojsku koja je 'pobedila' i Hitlerovu armadu....
 
gigule:
gejizam je opasan ... širi se mnogo brže od ptičijeg gripa po forumu ... ali evo našeg viteza, našeg spasioca!
...smiri se Pero, ovde nema lezbejki...
i nemoj cmizdriti nad jednom zaključanom temom ... valjda si muško a ne neka sekapersa!

Ma i nisu to samo lezbejke, nego i isfrustrirane matorke feministkinje koje su svesne kao im je proslo vreme, klinke sui ih pregazile, pa se sad ovde istresaju nad svakim ko im ne viri iz doopeta...
 
el to meni?....znak pitanja?....aham!....tus mo dakle...nisam ti na ignore listi......voleo bih biti....jer su ti stavovi totalno hhhhmmm kako da kazhem a da ne bude sirovo i prosto....paaa recimo da tvoji stavovi imaju shupljine....vishe pukotine...tj grotla....al dobro niko nije savrshen....siguran sam da imash velike brkove i da si ponos familije

uzdravlju
 
AntunTun:
el to meni?....znak pitanja?....aham!....tus mo dakle...nisam ti na ignore listi......voleo bih biti....jer su ti stavovi totalno hhhhmmm kako da kazhem a da ne bude sirovo i prosto....paaa recimo da tvoji stavovi imaju shupljine....vishe pukotine...tj grotla....al dobro niko nije savrshen....siguran sam da imash velike brkove i da si ponos familije

uzdravlju


Da bas tebi. Nije mi jasno to sto si napisao, ali nije ni bitno.

Ne znam zasto me zelis na ignore, ne secam se da sam ti se zamerio, ali ako imas zelju smatraj je ispunjenom, bices prvi!

Poz! :wink:
 

Back
Top