Da li je vikendom lepse?

Uzgred kumo, nemojte me brisati posto cu odstupiti malo od teme, ali ti rece da nemas nikakve veze sa moderatorima.(a ispade da si i ti sama moderator) Kumo,kumo... :? Al necemo sada o tome, ja zapoceh temu drugu.
 
Pa, nemam nista s moderatorima na Svastari... :wink:
A, sexy vikende volim bas zbog te opustenosti... Ostavis posao u petak, kad izadjes iz firme i ne mislis vise o njemu... Subota divna, nema jurnjave na posao, vec naprotiv, polako te budi neciji dodir... Onako jos u polusnu si, dok igra pocnje i zahuktava se...
I cijeli dan mozes da provedes u krevetu... Red seksa, red price, red mazenja...
Nema zurbe, nema stresa... Samo cisto uzivanje...
 
Gazdarica:
Pa, nemam nista s moderatorima na Svastari... :wink:
A, sexy vikende volim bas zbog te opustenosti... Ostavis posao u petak, kad izadjes iz firme i ne mislis vise o njemu... Subota divna, nema jurnjave na posao, vec naprotiv, polako te budi neciji dodir... Onako jos u polusnu si, dok igra pocnje i zahuktava se...
I cijeli dan mozes da provedes u krevetu... Red seksa, red price, red mazenja...
Nema zurbe, nema stresa... Samo cisto uzivanje...

Da,da.. to je to
 
Zamislite ja samo je8em vikendom, tad mi je bas onako najtvrdji a i obozavam miris ribice bas u Subotu tako da obavezno jezikom prosetam po pici...I ja bih voleo da sam blizu vas dve opasnice pa da opicimo jedan grupnjak. Sta kazete na predlog....
 
:shock: ma ti si car... dok sam čitala tvoj post zadovoljio si me... ti si sve što ženi treba... fak-avtomat... evo nagutala sam se tvog..... EGA :twisted:

e gde su hrabri likovi koji se ne kamufliraju iza nekih falš nikova 8)
 
A mislis sto se ne uclanim, pa isto ti je i onda bih se mozda predstavio pravo ili lazno kao i svi na ovom forumu, ali svaka rec koja je mojom rukom napisana je ziva istina i prica iz zivota mog, dalje ili blize... tesko je zenu zadovoljiti i to ono pravo, znas ja se trudim i uspeva mi a i drago mi je sto ni svaki put nije isto, nekad postoji period pauze pa zenu zadovoljavam onako prosecno a onda dodje period kada ludimo zajedno i uvek je jace i bolje...najlepse mi je kad dobijem poljubac uz reci -jebacu moj ili -muskarcino moja a oci joj cakle od srece a i moje posle toga...Seks vikendom je prava stvar...I majke mi tad mi je najtvrdji cak i kad drkam a jos ako je njenim ustima uhhhhhh....neznam dal se to zove EGO ali to ti je to pa ti vidi...
 

Back
Top