Šta privlači žene?

oby wan kenoby

Ističe se
Poruka
2.055
Šta mislite šta na muškarcu privlači današnje žene?
Da li je to osmeh? Oči? Telo?
Ili možda intelekt?
Da li je danas ženama važno da je muškarac dobro građen?
Ili duhovit?
Dakle, šta je uopšte današnjim ženama privlačno na muškarcu?
 
LOVA SINE,BUNDA,...RUCKOVI,SOKOVI,JEDU I PIJU KAO PREKRUPACHI...A ZA OBLACHENJE DA TI NE PRICAM!ROMANTIKA DOLAZI IZ NUZDE!!!
18.gif
 
Da, da, sve je to OK (sad sam ti pohvalio ćevape iz Čačka na Kultnim stvarima
20.gif
), ali pitanje ne podrazumeva sponzoruše. Ipak njih ne uzimam kao prototip savremene žene. Kod njih su u pitanju kompleksi. Dakle, šta privlači normalne devojke i žene?
 
celokupna pojava u paketu sa intelektom.
ne vredi ako mi je neko intelektualno jako blizak a ne privlaci me fizicki.i obrnuto.
inace na muskarcima uvek prvoprimetim kosu :roll:
ne znam zasto,ali volim da vidim lepu kosu.
uzgred,zilote ne lupetaj zivota ti :lol:
 
ovo je muska tema1/1...dakle ja sam dr za ovo pitanje,u teoriji!Dakle,pogled,nastiman prema karakteru ciljane ....osmeh,od Mona Liza osmeha do onog"od uva do uva"...START...nonsalatno bez uvoda ulazis sa nekom temom...trosak tj. ponudis pice...PRICA...moras da verglas i gestikuliras i sve to sa smekom i naprestanim nabacajima,vibrirajucim bez pipanja,,e,sad napad.Ples je prevazidjen,ides direktno!DUUUbok pogled,bajagi ozbiljan,unos i pljus,poljubac je pao!!e sadsto si trazio to si i dobio nisam ti ja kriv...
28.gif
 
ZILOT IZ CACKA:
LOVA SINE,BUNDA,...RUCKOVI,SOKOVI,JEDU I PIJU KAO PREKRUPACHI...A ZA OBLACHENJE DA TI NE PRICAM!ROMANTIKA DOLAZI IZ NUZDE!!!
18.gif

nisam ovo vido do sad....al sad kontam tvoj trip sa religijom....da ja tako mislim....verovatno bi se okrenuo nekom utochishtu....mada ne znam dal bi to bila religija....al neshto bi vetj nasho....a el se ti lozhish na brza kola i motore?....kako mozhesh tako u dve rechenice da strpash sve u jedan kosh....a posle da pishesh o ne znam kakvoj religiji i chemu sve ne?....mislim gde je tu razumevanje?....generalishesh a shatro si duboko religiozan....pih....al valjda to i jeste neka pricha religije....tipa svi smo bozhija deca i te fore...pa kao sve su plitkoumne budale kojima ochi svetle na parfeme i shljokice....huh
 
Sta privlaci zene....hmm,,,kakve veze ima spoljasnji izgled sa inteligencijom.
Pre bih rekao da zene vole harizmaticnost (nisam skroman,pa cu reci da sam takav),ali se ujedno ustrucavaju i beze od takvih,,jer ocigledno da muskarac koji ima Karakter nije podobona vrsta za vecinu devojaka.
Svaka cast izuzecima.
 
Gazdarica:
DBTO, pitala bih te nesto...

Ukupno gledajuci, da li tebe zene vole???

To je malo slozenije.One koje vole i zive za to da trenutci provedeni sa mnom (ne mislim na sex) budu maksimalno opustajuci i da svaki minut se zaista osecaju zenom,,,da,takve me vole.Zato sto znam da stvorim atmosferu koja je totalno van vremena,,,,i prosto ne znam da caskam tek tako.Volim dublje razgovore,bajke,sage,,,sta god.
Mnoge uzivaju u mom drustvu,ali to su iskljucivo prijateljice,a nije poenta da se zadrzim na tome.

Ja samo hocu Princezu.
 
Nda, zato sam te i pitala... Bojim se da na taj nacin, nikada neces naci ono sto zelis...
Znas, princeze ne postoje... Pa, cak i one sa takvom titulom, istinski nisu princeze... (Za ilustraciju pogledati Grimaldijeve)...
Mozda je vrijeme da se probudis... Cini mi se da bi tako bio srecniji, u svom mikrokosmosu, koji bi mogao da stvoris, zajedno sa ljubljenom zenom od krvi i mesa...

Pozzz
 
Gazdarica:
Nda, zato sam te i pitala... Bojim se da na taj nacin, nikada neces naci ono sto zelis...
Znas, princeze ne postoje... Pa, cak i one sa takvom titulom, istinski nisu princeze... (Za ilustraciju pogledati Grimaldijeve)...
Mozda je vrijeme da se probudis... Cini mi se da bi tako bio srecniji, u svom mikrokosmosu, koji bi mogao da stvoris, zajedno sa ljubljenom zenom od krvi i mesa...

Pozzz

Ona koja bude bila sa mnom bice moja Princeza....I daleko je moje razmisljanje o mirkrokosmosu,naprotiv,ja se jesam odavno probudio i bas zato necu povrsne obicne veze u kojima je dosada presudna.
Sve sto sam ja izneo ovde jesam ostvarivao u praksi i poenta je samo u jednome:
Ako volis,,,neka se ta pozitivna energija prenese na sve aspekte zivota.
I to bas da volim zenu od krvi i mesa.
 


Pre svega mora biti vaspitan i odmeren.Iskren, odan,visok i pametan. Prijatne spoljasnosti. Da zna da me voli i ceni i ne dozvoli sebi da to spozna tek kada me izgubi.Da je mastar, romantican i originalan. Znaci svoj .Razlicit od drugih.
 

Back
Top