Problem...help

L

Logitech

Gost
Problem je sledeci,nadam se da neko zna resenje.Naime,kada se nakacim na net,browser mi lepo funkcionishe neko vreme.Kursor odmah registruje linkove,stranice se lepo skroluju,desni klik lepo radi i sve druge stvari lepo rade.Ali,nakon nekih par minuta sve se nekako uspori.Sstrane se jako usporeno skroluju,desni klik se registruje neon par sekundi,linkovi isto..Sve je nekako jako usporeno.Komp nije zarazen virusom,nema trojanaca,browser reinstaliran sa brisanjem registryja,..ma sve sam uradio ali nista nije pomoglo.Ako neko zna u cemu je problem bio bih mu zahvalan da mi pomogne.
 
Win 98---Awant browser---256 rama---MA sve je bre sljakalo do pre dva dana...Taj browser koristim skoro godinu ipo dana,nemam frke sa memorijom..dok sam na netu nemam neko pokrenut proces koji ce mi jesti memoriju...Ma sve je bilo ok do pre dva dana..:((((
 
Logitech:
I niko ne zna?....Kakav je ovo forum....c c c c....ILi niko nece da kaze...
Instaliraj na svoju masinu ADAWARE (npr. v.6) pokreni ga i kad on bude ocistio masinu od gomile kojekakvih zezalica koje si pokupio sa neta mislim da ce sve biti OK.
Prosto sam siguran da je to u pitanju ...

Poz.
 
:)..I to je radjeno...reinst win-a...jedino ostaje FDISK ali nema poterbe za time jer je sve ostalo u redu.A sto se tice browser-a,isti je odlican,cak je bolji i od opere tako da ni njega nema potrebe menjati...
 

Back
Top