Piti ili ne piti pitanje je sad

Nisam ja protiv cuge, vec protiv zestoke cuge. Zestina je otupljivanje i ubijanje svojih osecaja i emocija, otupljivanje misli. Bar meni tako deluje.
Vino je takodje lose u vecoj kolicini iako je dosta blaze od zestine, dok mi pivo nikada nije smetalo da razmisljam i osecam.:)

ma ok lorde, individualno je to.
svi imamo nekog dedu il babu koji su ziveli devedeset sedam godina i svako jutro pocinjali sa cokanjcetom mucenice:lol:
 
Ja jedino moram priznati da sam kad mi se sin rodio drmnuo cirka pola litre (možda koju čašicu jače) raznorazne žestine i to mešano (mastika, šljiva, stock i ćaletova mešana voćna) i da nisam bauljao, nego sam se ispovraćao i to uglavnom sam otišao namerno da to obavim da me ne bi negde usput presrelo gde ne treba, ali da nisam gubio ravnotežu...

Možda ja preterujem kada kažem da ne mogu puno piti, kada mi na svakom davanju krvi kažu da sam punokrvan kao konj... a i nije mi se dosad dalo da se obeznanim od alkohola :think:

Ipak neću izazivati sudbinu, čuvam se za sklapanje novih poslova sa Rusima :ok:
 
Probao sam votku ali nije ni prici domacoj pravoj radzi mada mi je votka dobra za neko maratonsko cugerisanje jer mogu da je podnesem u enormnim kolicinama.
Votka je dobra kad ne zelis da se markiras sa mirisom alkohola i da se osecas kao iz bureta,:hahaha:
cq5dam.thumbnail.319.319.png


Ovo je moja omiljena
 
Poslednja izmena:
ne piti
ako pocnes moze da te uvati pa padnes u depresiju
i case lomis zbog crne zene proklete bile :(
derko, to je mit a bogami i legenda.
uz toliku trzisnu ponudu radodajki i surogat ljubavi, sumnjam da jos ima takvih koji ce u ocaju lomiti case i krvaviti ruke. ono, covek ne stigne cestito ni da ozali nesrecnu ljubav a na qurac mu vec skace neka konceptualna single mama umetnica, "tik tak bioloski sat- oplodi me" babadevojka ili kakva udata intelektualka koja gaji perverzna majcinska osecanja prema ranjenim kucicima i macicima :lol:
 
derko, to je mit a bogami i legenda.
uz toliku trzisnu ponudu radodajki i surogat ljubavi, sumnjam da jos ima takvih koji ce u ocaju lomiti case i krvaviti ruke. ono, covek ne stigne cestito ni da ozali nesrecnu ljubav a na qurac mu vec skace neka konceptualna single mama umetnica, "tik tak bioloski sat- oplodi me" babadevojka ili kakva udata intelektualka koja gaji perverzna majcinska osecanja prema ranjenim kucicima i macicima :lol:

eh kibi suptilna ko uvek :mrgreen:
pa pazi mozda on pati al vecina muskaraca pati kroz kresanje konceptualnih samohranih majki umetnica il sta vec padne pod ku...ruku
patnja boli a uz kres sve je lepse pa i patnja
 
Probao sam votku ali nije ni prici domacoj pravoj radzi mada mi je votka dobra za neko maratonsko cugerisanje jer mogu da je podnesem u enormnim kolicinama.
Votka je dobra kad ne zelis da se markiras sa mirisom alkohola i da se osecas kao iz bureta,:hahaha:Pogledajte prilog 340528

Ovo je moja omiljena

rakija je uvek najbolja, ona domaca. ovde imas samo navipovu onu maglovitu i sokolovu koja bash i nije rakija, tako da ostaje samo vodka, stolichnaja ili absolut.
ima neki lichani prave brlje po kucama, popijes dve chasice i krene migrena.
 
sugice, rogozine..braco,
kako vase kokoshi podnose tu rakijsku smradinu, jer (meni makar) to nije bas nimalo ugodno kad te zapuhne neciji etanolom obogacen zadah...jos ako se tu pomesaju cigare, losa zubna higijena i nedobog beli luk, mogu da zavrsim na urgentnom, ozbiljno:lol:
dakle, kako vas koke trpe kad se uroljate? :mrgreen:
 

Back
Top