All-in

nisam trebao to da vam ispričam :worth:

Sto nisi trebao? Bas simpaticno:ok:

- - - - - - - - - -

...............
Pa sto si obrisao?

- - - - - - - - - -

Хаха, видим да овде има коментара неких сајбер фрајера, интернет мужјака, да не кажем интернет ј****ча, па да ти одговорим :) сваки мушкарац ће на прво место да стави оргазам жене, јер ако јој сексуално одговара, а још га воли, тај лик ће у очима партнерке бити једини и најбољи :) ето, зато.
Поздрав.

Pozdrav i tebi:ok:
 
Тачно. :)

Зато што је осечај и задовољство потпуно код мушкарца у том случају, у супротном, ако није тако, све док не задовољи жену неки други пут, носи у себи негативан осечај па чак и горчину, која јако смета мушкарцу и неможе да функционише како треба у животу, позитивност опадне психолошки/душевно... :)

Човек и жена су једно тело, један дух... :)
Znaci zena se mora predati 100% muskaracu da bi ste bili srecni?
 
Ajd....nisam odavno...mislim postavljala temu:).Pa evo jedna ozbiljna tema:cool:
Danas sam cula od iskusnijih od mene :), da muskarci obozavaju da zadovolje svoju zenu, skroz do kraja..do orgazma.Cak i ako ga zena moli da stane malo i odmori, muskarac nastavlja skroz all-in.
Muskarcu, kazu, je vece zadovoljstvo da dovede zenu do orgazma, nego da i sam uziva u svom. E sad pitanje: zasto vam je stalo da dovedete vasu zenu do orgazma? Sta je to kod zene, sto vas tera da nastavite do iznemoglosti samo da bi ona dosla do tog slatkog uzitka?

pa zato shto je meni lakshe da dodjem do orgazma nego njoj...
a ne zhelim da moja partnerka bude nezadovoljena...
 
Ustvari men je najsladje kad je ona zazhmirila u toku organizma, pa josh jedared jache zazhmirila i ondak kase nasvrshavala otvara jedno okce a ono drugo ne mozhe josh koko ga je jako zazhmirila.

E onkad kazhem sjebi: mission accomplished! :ok:

Verujem, to je onaj trenutak kad ona Gubi kontrolu nad svojim telom :)

- - - - - - - - - -

pa zato shto je meni lakshe da dodjem do orgazma nego njoj...
a ne zhelim da moja partnerka bude nezadovoljena...

Jasno mi je.Mada je to zadovoljstvo obostrano. Moras priznati da je zadovoljstvo veliko i kod tebe. da se nekako osecas kao superman :), ako si je doveo do orgazma.

- - - - - - - - - -

Nije se kresala 2 god :lol:

:zcepanje:
 
Verujem, to je onaj trenutak kad ona Gubi kontrolu nad svojim telom :)

- - - - - - - - - -



Jasno mi je.Mada je to zadovoljstvo obostrano. Moras priznati da je zadovoljstvo veliko i kod tebe. da se nekako osecas kao superman :), ako si je doveo do orgazma.

- - - - - - - - - -



:zcepanje:

to u mnogome zavisi od same zhene...
malo si preterala sa tim supermen, al ajd...pesnichka sloboda...
neke su lako i dosta svrshavale, neke malo tezhe, a neke nisu uopshte...
sama struktura vagine, prethodno iskustvo, sam trenutak sexa i predaje to odredjuje...
takodje i sam nash odnos...
ako je neka usput, nije mi stalo..
ako je stalna partnerka, onda jeste...
 
Ja ne znam zašto to zvuči neverovatno, samo što je veliki problem ljudi to što nisu sa ljudima koji ih privlače 100%, svaki dan je sasvim normalna seksualna potreba, doduše, čuo sam da postoje ljudi koji mogu jednom dnevno, nisam verovao da to uopšte postoji, ali očigledno ima svega.

Navika je ako je cela zajednica navika, ako nije onda i nije navika. :)

Hoces reci da je sexulna potreba kod ljudi svaki dan...ili sam ja nesto pogresno razumela?:think:
 
to u mnogome zavisi od same zhene...
malo si preterala sa tim supermen, al ajd...pesnichka sloboda...
neke su lako i dosta svrshavale, neke malo tezhe, a neke nisu uopshte...
sama struktura vagine, prethodno iskustvo, sam trenutak sexa i predaje to odredjuje...
takodje i sam nash odnos...
ako je neka usput, nije mi stalo..
ako je stalna partnerka, onda jeste...

Pa dobro, mozda sam malo preterala sa supermanom:)....znaci sto vam je vise stalo do odredjene zene, vise se trudite da je dodvedete do orgazma...?
 
Orgazam zblizuje. Naravno da zene vole orgazam:).

Naravno, oksitocin i dopamin rade svoje nakon orgazma, samo je pitanje, mada mozda je to cak i za drugu temu,kako se osecaju zene ako ne mogu da sa trenutnim partnerom dozive vrhunac? :think:
Jeste da ima hemije, i da se slazu, ali ona nikako u krevetu nije potpuno zadovoljena.

Tj. da li je strah muskaraca da ako ne mogu da zadovolje zenu u seksu opravdan ili ne?
Kao sto rekoh, mislim da muskarcima opadne samopouzdanje ako ne uspeju da zadovolje zenu kako treba, a verujem da bi i zene imale slican problem sa muskarcima.

I mali muzicki dodatak temi:


It's not fair and I think you're really mean
I think you're really mean, I think you're really mean
Oh, you're supposed to care
But you never make me scream, you never make me scream
 
nego kad smo kod toga...
jel tebi drago kada se tvoj partner potrudi da dodjesh do orgazma?

Rec "drago" nije bas odgovarajuca:D....kad imam partnera, nekako mu to dodje kao normala, bez toga ne ide. Ne ocekujem da me dovede do orgazma, mada znam da se muskarci trude da zadovolje zenu, jos vise ako je muskarcu stalo do te doticne zene. To mu je valjda zbog tog hemjskog procesa Koji se stvara prilikom orgazma u nasim telima.Ti hormoni nastali orgazmom vezuju muskarca i zenu u jacu i cvrscu ljubav.
 
Naravno, oksitocin i dopamin rade svoje nakon orgazma, samo je pitanje, mada mozda je to cak i za drugu temu,kako se osecaju zene ako ne mogu da sa trenutnim partnerom dozive vrhunac? :think:
Jeste da ima hemije, i da se slazu, ali ona nikako u krevetu nije potpuno zadovoljena.

Tj. da li je strah muskaraca da ako ne mogu da zadovolje zenu u seksu opravdan ili ne?
Kao sto rekoh, mislim da muskarcima opadne samopouzdanje ako ne uspeju da zadovolje zenu kako treba, a verujem da bi i zene imale slican problem sa muskarcima.

I mali muzicki dodatak temi:

Ti i ja istovremeno o hormonima :lol:


Mislim da jeste strah kod muskaraca opravdan,Svaka zena zeli orgazam, naravno nemora biti kod svakog sexualnog odnosa , moze povremeno proci i bez orgazma ali imati neki dublji odnos sa zenom a ne dovesti je do orgazma je za zajednicku buducnost...katastrofa :D
 
Ti i ja istovremeno o hormonima :lol:


Mislim da jeste strah kod muskaraca opravdan,Svaka zena zeli orgazam, naravno nemora biti kod svakog sexualnog odnosa , moze povremeno proci i bez orgazma ali imati neki dublji odnos sa zenom a ne dovesti je do orgazma je za zajednicku buducnost...katastrofa :D

Upravo to, nema orgazma tj. dobrog seksa, pa nema ni veze iako sve drugo funkcionise. Zato se muskarci trude da zadovolje potpuno, prvo da ocuvaju vezu, jer ako on sa njom nije kompatibilan tesko da veza moze opstati, a opet, i hrani ego kada on nju moze da dovede tri puta uzastopno do orgazma, a i ona se sigurno nece buniti, vec naprotiv volece ga vise ;)
 
Ajd....nisam odavno...mislim postavljala temu:).Pa evo jedna ozbiljna tema:cool:
Danas sam cula od iskusnijih od mene :), da muskarci obozavaju da zadovolje svoju zenu, skroz do kraja..do orgazma.Cak i ako ga zena moli da stane malo i odmori, muskarac nastavlja skroz all-in.
Muskarcu, kazu, je vece zadovoljstvo da dovede zenu do orgazma, nego da i sam uziva u svom. E sad pitanje: zasto vam je stalo da dovedete vasu zenu do orgazma? Sta je to kod zene, sto vas tera da nastavite do iznemoglosti samo da bi ona dosla do tog slatkog uzitka?


meni je stalo da je zadovoljena zbog ponavljanja radnje jer ako kiksaš nema repeta
 
Hoces reci da je sexulna potreba kod ljudi svaki dan...ili sam ja nesto pogresno razumela?:think:

Da... Doduše, ne kod svih, neću reći da je to pravilo, kao što rekoh, čuo sam i za primere koji mogu jednom u par dana.

Ali ne vidim da je nešto nenormalno kada neko ima seksualne potrebe svaki dan. :)
 
Rec "drago" nije bas odgovarajuca:D....kad imam partnera, nekako mu to dodje kao normala, bez toga ne ide. Ne ocekujem da me dovede do orgazma, mada znam da se muskarci trude da zadovolje zenu, jos vise ako je muskarcu stalo do te doticne zene. To mu je valjda zbog tog hemjskog procesa Koji se stvara prilikom orgazma u nasim telima.Ti hormoni nastali orgazmom vezuju muskarca i zenu u jacu i cvrscu ljubav.

Tachno. Zhenski svrsh tj. lubrikanat mooshkaratz upija preko kozhe nispeta. Tam se nalazu sve potrebne invormacije otom kak njegovo telo treba da razvija vishe dlaka na licu (brada) kak njegov organizam treba da loochee veeshe mushki ormona, a sadruge strane zhemsko tijelo dobijanjem mushkog svrsha dobija sve potrebne invormacije o bujanju grudi shirenju kukova i proljepshavanju litzeta :heart:

Grch vagiene i pulas nispeta su fizichke rejakcije koje jedno drugom shalju taktilnu invormaciju otom kak su telad svrshla i uzhivala. To je daklen posle kemijske, elektromagnetni prenos (preko nerava u nispetu i vagieni).

Glasovna komanda je ona invormacija koja na vishim nivojima svesta i pruzha onaj vishi osjetjaj povezanosti. Iliti kase mushkaratz i zhena dreche kada orgazmishu. Ondak sledi: injao ljubavi moj!
 
Poslednja izmena:
Da... Doduše, ne kod svih, neću reći da je to pravilo, kao što rekoh, čuo sam i za primere koji mogu jednom u par dana.

Ali ne vidim da je nešto nenormalno kada neko ima seksualne potrebe svaki dan. :)
Pa tacno, tinejdzeri to najbolje znaju :)...ovi u godinama rekla bih ne bi se slozili sa tobom...
 
Tachno. Zhenski svrsh tj. lubrikanat mooshkaratz upija preko kozhe nispeta. Tam se nalazu sve potrebne invormacije otom kak njegovo telo treba da razvija vishe dlaka na licu (brada) kak njegov organizam treba da loochee veeshe mushki ormona, a sadruge strane zhemsko tijelo dobijanjem mushkog svrsha dobija sve potrebne invormacije o bujanju grudi shirenju kukova i proljepshavanju litzeta :heart:

Grch vagiene i pulas nispeta su fizichke rejakcije koje jedno drugom shalju taktilnu invormaciju otom kak su telad svrshla i uzhivala. To je daklen posle kemijske, elektromagnetni prenos (preko nerava u nispetu i vagieni).

Glasovna komanda je ona invormacija koja na vishim nivojima svesta i pruzha onaj vishi osjetjaj povezanosti: injao ljubavi moj!
pa zar mora ovako tesko razumljivo napisati:dash:
 
pa zar mora ovako tesko razumljivo napisati:dash:

Moa lutko, mora. Da svi vide koliko glupavo izgleda целава латиница.

Јеси ли видела да неко некад писхе целавом циритзом, а?

То је принцип. Немој се много нервирати, свакако ускоро следи гашење овог профила, јер сам и самом себи већ досадио овде :ok:
 
Pa tacno, tinejdzeri to najbolje znaju :)...ovi u godinama rekla bih ne bi se slozili sa tobom...

Па и ја сам матор (мада многи моји вршњаци не мисле још о браку) али мени је секс, помисао која се дневно понавља неколико стотина пута, а без две мастурбације ни не живим нормално.

Чим друго дете прохода и крене у вртић и ми ћемо имати више времена за међусобно натапање соковима љубави :heart:
 

Back
Top