Zene da li ste nekada delile istog muskarca?

verbatim1:
Kazu psiholozi da je to poseban vid (pomalo cudnog) zadovoljstva za zene, zato sto im ujedno stvara osecaj zadovoljstva i ljubomore.

Hm. Moguce, kako za koga i zavisi sa cije strane se gleda.
Elem, ja nisam znala da delim svog muskarca sa svojom drugaricom, ali ubrzo sam saznala...... i........ prekinula sam sa deckom a i sa doticnom "drugaricom. Bilo je to davno. :!:
 
Nisam sinnketov klon, on je sa Saturna a ja s Jupitera, nego se on naljutio zbog nepravednog bana, pa je rekao da se nece vise nikada vratiti na forum.
I dozvolio mi je da koristim njegove fore i da uzmem njegov avatar.
Mi se znamo iz svemirske vojske, ali istina ipak je pisao gluposti.
To je bilo normalno ipak je on sa Saturna a tamo su puno napredniji, nego mi sa Jupitera.
 
evi:
Hm. Moguce, kako za koga i zavisi sa cije strane se gleda.
Elem, ja nisam znala da delim svog muskarca sa svojom drugaricom, ali ubrzo sam saznala...... i........ prekinula sam sa deckom a i sa doticnom "drugaricom. Bilo je to davno. :!:

Nisi dobro razumela pitanje. Stvar je bila u tome da dve drugarice u toku seksa s jednim tipom dozivljavaju dva, tri mozda cak i vise osecaja. Dva su sigurna ljubomora i strast u jednom.
 
verbatim1:
Slazem se s tvojom odlukom, ali cesto covek nezna da li nesto voli dok ne proba, posle probe tek imas iskristalisanu sliku o necemu.....

Ok, prihvatam upravu si.. ali...opet ali.... Ovo se ne odnosi samo na ovu temu, ali kad neke stvari nisu uredu i nisu bas normalne onda bolje iskontrolisati sebe i ne probati neke "zabranjene" stvari bas zbog toga da ti se nebi dopale.
Samokontrola!
 
evi:
Ok, prihvatam upravu si.. ali...opet ali.... Ovo se ne odnosi samo na ovu temu, ali kad neke stvari nisu uredu i nisu bas normalne onda bolje iskontrolisati sebe i ne probati neke "zabranjene" stvari bas zbog toga da ti se nebi dopale.
Samokontrola!

Samokontrola je puno puta bila izigrana kod svih ljudi u raznim situacijama.
Zamisli ovako nadjes se sa prijateljicom i njenim prijateljem koji izgleda tako dobro da ti odmah padas na dupe i pri tom ti karakterno na prvi kontakt savrseno odgovara.
I dobijes kao onaj cudni osecaj blage opijenosti, (kad se na sve pristaje) i dodje do seksa u kojem beskrajno uzivas, cak toliko da dovodi do takvih nedostiznih orgazama za vecinu zena, i u tolikoj strasti ti njega pozelis za sebe vidis da je tu tvoja drugarica i pocinje ljubomora zato sto ga delis sa njom...to je taj cudan osecaj.
 
verbatim1:
Nisam sinnketov klon, on je sa Saturna a ja s Jupitera, nego se on naljutio zbog nepravednog bana, pa je rekao da se nece vise nikada vratiti na forum.
I dozvolio mi je da koristim njegove fore i da uzmem njegov avatar.
Mi se znamo iz svemirske vojske, ali istina ipak je pisao gluposti.
To je bilo normalno ipak je on sa Saturna a tamo su puno napredniji, nego mi sa Jupitera.


Ne seri da su te banovali??/

E vidis , ja sam izgleda bio dobar, meni se to nije desavalo!
 
verbatim1:
Samokontrola je puno puta bila izigrana kod svih ljudi u raznim situacijama.
Zamisli ovako nadjes se sa prijateljicom i njenim prijateljem koji izgleda tako dobro da ti odmah padas na dupe i pri tom ti karakterno na prvi kontakt savrseno odgovara.
I dobijes kao onaj cudni osecaj blage opijenosti, (kad se na sve pristaje) i dodje do seksa u kojem beskrajno uzivas, cak toliko da dovodi do takvih nedostiznih orgazama za vecinu zena, i u tolikoj strasti ti njega pozelis za sebe vidis da je tu tvoja drugarica i pocinje ljubomora zato sto ga delis sa njom...to je taj cudan osecaj.


Mozda ti zvuci smesno, ali nema sanse. Verujes li mi da se nije pojavio takav baja "na jedan", ili bolje reci uopste nisam u toj prici. Ok, ajde da uzmemo u obzir da je baja, ali nema sanse faza "kad se na sve pristaje" Prosto ne mogu ni da zamislim.
Nema "cudnih osecaja", kod mene je sve "crno i belo".
Ono sto je moje to samo moje. :twisted:
 

Back
Top