KAV i ZoneAlarm Pro

Salac

Obećava
Poruka
70
Instalirah pre neki dan ZoneAlarmPro 60_631_003 i od tada počeše da se javljaju problemi sa ažuriranjem Kasperskog.Naime, dok je aktiviran ZA, nije moguće ažurirati KAV-a, dok se ne izgasi ZA.Što je najčudnije, ZA i ne vidi KAV-a ?!?!
Prethodna verzija ZA 55_062_011 je sasvim normalno radila u kombinaciji sa Kasperskim.
Da li je neko imao isti problem i šta raditi.Da li da batalim novi ZA i da se vratim na staru verziju.Ne moram valjda svaki put kad ažuriram Kasperskog da gasim Zone Alarm ?????
 
bas dobro pitanje i ja nemogu da ti pomognem,tj.hocu da kazem isti problem sam imao i promenio sam AV program(sada mi ja Avast)i sve radi normalno.
Takodje da napomenem ZA 60_667_000 i KAV nisu radili kako treba,a prethodni ZA je radio sa KAV i stvarno nemam pojma...........
Javi sta si uradio
pozz8)
 
Ja sam imao isti problem. Umesto ZA sam poceo da koristim Kaspersky Anti Hacker. Kompatibilnost se podrazumeva jer je isti proizvodjac. Zadovoljan sam.
untitled0au.png
 
Mozilla:
Ja sam imao isti problem. Umesto ZA sam poceo da koristim Kaspersky Anti Hacker. Kompatibilnost se podrazumeva jer je isti proizvodjac. Zadovoljan sam.
untitled0au.png


:lol::lol::lol:
A jel pita taj Zone Alarm kojoj aplikaciji dozvoljavate da ode na internet?
A da niste štiklirali ZABRANU updateru?

Dakle:
Zone Alarm, udjite u ZA Control Centre, Program Control, Programs ...
Na spisku aplikacija nadjite AVP UPDATER i štiklirajte prve dve kolone sa allow

Kad se setim da neki kukaju za isti problem sa Outlook Express-om...
:idea:

DOPUNA:
Ako KAV neće da se update-uje, onda niste platili zaštitu ljudima...
Da se ne lažemo!
Inače u toj kompaniji rade dr, mr, fr, pr matematike!
RUSKE matematike!

:razz:
 
Dlakava_Strvina:
:lol::lol::lol:
A jel pita taj Zone Alarm kojoj aplikaciji dozvoljavate da ode na internet?
A da niste štiklirali ZABRANU updateru?

Dakle:
Zone Alarm, udjite u ZA Control Centre, Program Control, Programs ...
Na spisku aplikacija nadjite AVP UPDATER i štiklirajte prve dve kolone sa allow

Kad se setim da neki kukaju za isti problem sa Outlook Express-om...
:idea:

DOPUNA:
Ako KAV neće da se update-uje, onda niste platili zaštitu ljudima...
Da se ne lažemo!
Inače u toj kompaniji rade dr, mr, fr, pr matematike!
RUSKE matematike!

:razz:

Ma platio sam, časna pionirska reč.
Nego, vratio sam stari ZoneAlarm i sve šljaka u 16.
Jbga, poleteo da probam kako radi novi a odličan mi i stari.
 
Salac:
Instalirah pre neki dan ZoneAlarmPro 60_631_003 i od tada počeše da se javljaju problemi sa ažuriranjem Kasperskog.Naime, dok je aktiviran ZA, nije moguće ažurirati KAV-a, dok se ne izgasi ZA.Što je najčudnije, ZA i ne vidi KAV-a ?!?!
Prethodna verzija ZA 55_062_011 je sasvim normalno radila u kombinaciji sa Kasperskim.
Da li je neko imao isti problem i šta raditi.Da li da batalim novi ZA i da se vratim na staru verziju.Ne moram valjda svaki put kad ažuriram Kasperskog da gasim Zone Alarm ?????
Kod mene je bio Kaspersky i ZoneAlarm zajedno bar godinu i po dana i nikad nijedan nije pravio probleme drugome.
 
Mozilla:
Ja sam imao isti problem. Umesto ZA sam poceo da koristim Kaspersky Anti Hacker. Kompatibilnost se podrazumeva jer je isti proizvodjac. Zadovoljan sam.
untitled0au.png

Mislim da je ovo najbolji izbor i ja ga korictim odavno

Kaspersky Anti Hacker 1.8.180
Kaspersky Anti Virus 5.0.388

Nema nikad nikakvih problema a perfekna zastita!
 
Svako ima drugačija iskustva. Evo meni šljaka ZoneAlarm 6 sa Kasperskym kao švajcarski sat. Po meni je to dobitna kombinacija. Treba sve lepo podesiti i nema frke. To je to. E sad tu sigurnost i zaštitu povećava i Firefox. Trojka bez premca. Samo mogu da pitam: Šta to beše virus? A surfujem gde god stignem.
 
FLUID:
Svako ima drugačija iskustva. Evo meni šljaka ZoneAlarm 6 sa Kasperskym kao švajcarski sat. Po meni je to dobitna kombinacija. Treba sve lepo podesiti i nema frke. To je to. E sad tu sigurnost i zaštitu povećava i Firefox. Trojka bez premca. Samo mogu da pitam: Šta to beše virus? A surfujem gde god stignem.


Nemoj baš svuda.
hehe

Elem, desilo se i meni ovo sa KAV-om i Zone Alarmom!
U prvom trenutku bih zbunjen, pa pročačkah šta je to što zeza naše koke a nije pevac?
E u kom čuču grmi zec?
Prilikom promene verzije ZA!
Jednostavno treba obrisati iz C:Windows/Internet Logs (tu se nalazi i spisak programa koji (ne)mogu na internet od ZA)
Probaj sad...
Naravno proveri i Security Center te dodaj KAV updater na spisak dozvoljenih...

Pozdrav!
 
Moze.
Kaspersky AntiHacker= Zone Alarm ,sto se funkcija tice .E,sad, koji je bolji?
Obe imaju i prednosti i mana i po koji problem sa nekompatibilnoscu sa drugim programom.
Licno koristim KAH 1.5.119 i KAV 5.0.384 bez ikakvih problema vec skoro godinu dana.
Prethodno sam koristio KAV i ZA do neke verzije pa su poceli neki problemi (restartovanje, pusti-nepusta na net) pa me je mrzelo da vracam predjasnju nego sam instalirao KAH i sve je OK.
 
Ja sam takodje ubacio verziju 6*** zone alarm-a i nece da se updejtuje kasperski. E sada lepo uzmem i dopustim mu da se updatuje u zone alrmu cekiram gde je kaspersky update, i opet nece! E onda uzmem i totalno izbrisem zone alarm deinstaliram ga, i probam i opet nece da se updejtuje?? Reinstaliram kasperski i ubacim kav. key i sve kako treba i opet nece?? Da li neko zna da mi pomogne?
 
Genije:
Ja sam takodje ubacio verziju 6*** zone alarm-a i nece da se updejtuje kasperski. E sada lepo uzmem i dopustim mu da se updatuje u zone alrmu cekiram gde je kaspersky update, i opet nece! E onda uzmem i totalno izbrisem zone alarm deinstaliram ga, i probam i opet nece da se updejtuje?? Reinstaliram kasperski i ubacim kav. key i sve kako treba i opet nece?? Da li neko zna da mi pomogne?

a sta se desava kad ides na update?
 
zokky:
Moze.
Kaspersky AntiHacker= Zone Alarm ,sto se funkcija tice .E,sad, koji je bolji?
Obe imaju i prednosti i mana i po koji problem sa nekompatibilnoscu sa drugim programom.
Licno koristim KAH 1.5.119 i KAV 5.0.384 bez ikakvih problema vec skoro godinu dana.
Prethodno sam koristio KAV i ZA do neke verzije pa su poceli neki problemi (restartovanje, pusti-nepusta na net) pa me je mrzelo da vracam predjasnju nego sam instalirao KAH i sve je OK.

Instalirala sam anti hacker...podesila ali je poceo da mi pravi problem....sve jedno, deinstalirala sam ga, vratila najobicniji zone alarm...a i pravo da ti kazem vise mi je sve jedno...nemam zivaca da se nerviram zbog kompjutera
cim nesto skinem,narezem...pa ako crkne crkne
 

Back
Top