Nagradna igra!

Incognito

Poznat
Poruka
8.226
Svojevremno mi je rasta dao ideju da organizujemo kladionicu 'Kad ce Svastara prestici LJiS po broju postova'... Pa ajde da vidimo ;)

Propozicije:

Pogadja se datum kad ce se to desiti. Svako ima pravo da samo jednom pogadja datum. Osoba koja bude najbliza dobija glavnu nagradu... A utesne idu hronoloski...

Pravo ucestvovanja imaju svi izuzev:
- Moderatora Svastare i LJiS-a
- Administratora foruma
- Osobe koje se rese da budu nagrade, ili dele nagrade u nagradnoj igri

Za vreme nagradne igre, zabranjeno je brisanje sopstvenih postova, dodavanje postova bez znacenja i sl. kako bi se pogodio datum... Takvi postupci vode ka direktnoj diskvalifikaciji.

Pozeljno je da moderatori ne brisu postove samo da bi nekome pokvarili prognozu...

Rok za prijavljivanje:

01. Novembar, 2003.

Nagrade:

Sto se nagrada tice, jos nisu definisane... Evo, ja cu sebe pokloniti na dan ili dva ako osoba koja dobije glavnu nagradu bude zenskog pola ;)

Pozeljno je da i ostali moderatori sa ova dva foruma ucine takav 'ustupak'. ;)

Predloge za nagrade slati iskljucivo meni na private!

Balans nagrada je promenljiv, ali ce svi ucesnici nagradne igre biti blagovremeno o tome obavesteni.

Ukoliko vise ucesnika kaze isti datum, i pri tom budu u pravu, svoju 'nagradu' ce deliti po dogovoru ;)


Eto... pa, neka igre pocnu! ;)
 
Nismo odgovorili kako se postaje moderator...
Meni je administrator ponudio moderatorsko mjesto, na forumima po mom izboru...
Koliko znam, i njega mogu da kontaktiraju clanovi foruma krstarice zainteresovani da obavljaju moderatorski posao...
 
Nema tu 'negde oko...' ... tacan datum!

Mali dodatak: Ukoliko se desi da dve osobe pogode tacan datum, a pritom su istog pola (odnosno, konkurisu za istu nagradu), nagrada ce se realizovati po dogovoru ;)
 
Onda nek igre pocnu. Ja cu da odvalim prvi, pa sta bude...
Evo, lep datum, 27. januar... Sveti Sava, skolska slava. Molim da me upisete gde treba...i nadam se da cu ja da pobedim...i da ce biti mir u svetu...i da ce gladna deca dobiti paketice sa hranom...i da ljudi nece vise da lazu jedni druge...da nam svima bude bolje...
 
e, Inco, samo mala sugestija.Moras odrediti i datum do kada mogu da se prijavljuju opklade, jer oni sto kasnije budu davali svoju procenu, mogu biti u prednosti u odnosu na one sto su svoje predpostavke dali na pocetku. Valjda razumes sta sam htela da kazem :roll:

Inace moja procena je 15.januar 2004.

8)
 
kety:
e, Inco, samo mala sugestija.Moras odrediti i datum do kada mogu da se prijavljuju opklade, jer oni sto kasnije budu davali svoju procenu, mogu biti u prednosti u odnosu na one sto su svoje predpostavke dali na pocetku. Valjda razumes sta sam htela da kazem :roll:

Inace moja procena je 15.januar 2004.

8)

U pravu si... evo, promenicu pravilnik...
 

Back
Top