Koliko i kako radimo na sebi?

a ja ne mogu da se otmem utisku da je ceo ovaj topik samo masa nabacanih fraza....

rad na sebi - kako to robotski zvuci....sad cu da odfikarim jedan deo sebe za koji sam sigurna da ne valja, ubacim ga u radionicu, radim na njemu i lepo ga zasijem nazad :)

mislim da je ova tema u sustini mnogo intimnija od ovakve razmene formula za uspesan zivot....
 
anakin:
a ja ne mogu da se otmem utisku da je ceo ovaj topik samo masa nabacanih fraza....

rad na sebi - kako to robotski zvuci....sad cu da odfikarim jedan deo sebe za koji sam sigurna da ne valja, ubacim ga u radionicu, radim na njemu i lepo ga zasijem nazad :)

mislim da je ova tema u sustini mnogo intimnija od ovakve razmene formula za uspesan zivot....

naravno..ali, sta god pokusas da kazes na tu temu, zvuci kao fraza...zar ne?:wink:
 
anakin:
a ja ne mogu da se otmem utisku da je ceo ovaj topik samo masa nabacanih fraza....

rad na sebi - kako to robotski zvuci....sad cu da odfikarim jedan deo sebe za koji sam sigurna da ne valja, ubacim ga u radionicu, radim na njemu i lepo ga zasijem nazad :)

mislim da je ova tema u sustini mnogo intimnija od ovakve razmene formula za uspesan zivot....

E, neka si nam rekla. Moram da priznam da sam kao zacetnik ovog topica smrtno pogodjen. Ali barem sam se izgadjao frazama. True... :lol: Pazi samo kada se sastavljas da ti ne ostane visak delova... :lol:
 
pade mi na pamet onaj film, gde tip visi naglavacke i uci..sta bese?japanski?

sjajno! sustina optimizma u zivotu je bas ta-da negde sagledas sta jos nisi uradio, i da bacis u to..kao albatros...
a ima tako mnogo toga, covece:D :D :D
 

Back
Top