NBA 2K15,ZVEZDA i PARTIZAN u novom NBA 2K15

To su bebi koraci, možda će već u sledećem malo više pažnje obratiti na lica igrača.

Inače, smatram da je bio i red da ubace naše klubove. Ipak smo mi petostruki svetski prvaci i aktuelni viceprvaci sveta, Partizan je više godina redovan učesnik Evrolige... Jeste, igra promenljivo, ali opet.

A nevezano za samu temu: gledam minimalne zahteve igre, i vidim da moj komp ima dovoljno jak procesor i grafu da pokrene igru, ali sistem mora da bude 64-bitni, a moj je 32-bitni. Dobro je da je to jedina prepreka. :)
 
To su bebi koraci, možda će već u sledećem malo više pažnje obratiti na lica igrača.

Inače, smatram da je bio i red da ubace naše klubove. Ipak smo mi petostruki svetski prvaci i aktuelni viceprvaci sveta, Partizan je više godina redovan učesnik Evrolige... Jeste, igra promenljivo, ali opet.

A nevezano za samu temu: gledam minimalne zahteve igre, i vidim da moj komp ima dovoljno jak procesor i grafu da pokrene igru, ali sistem mora da bude 64-bitni, a moj je 32-bitni. Dobro je da je to jedina prepreka. :)

Ako mislis na konfiguraciju koju sam JA naveo,to je komp na kome sam igrao igru ovih par minuta.
A minimum je 2x core CPU, 4GB RAM, i DX 11 video kartica + 64oro bitni sistem.
Ja sam koristio WIN 7x64.
Inace,2K,standardno ODLICNO optimizuje igre pa tako i 15a koja izgleda neuporedivo bolje od prethodnika radi dobro sa mojim racunarom a sve je ukljuceno na maximum osim rezolucije koja je 1024x768.

- - - - - - - - - -

Jel ima koledz timova

Mislim da nema,ali se nesto prica da ce vec u sledecem biti,bice cak i zenskih timova iz WOMAN NBA.
Tako se prica po forumima?.
 

Back
Top