Lepe žene u slici

da, u pravu si, ne možeš reći za plavušu koja ima naglašene atribute da nije rasna, ali temperament je bitan, ta energija, ove plavušice, nekako nisu te džambas žene, nekako to mnogo svileno
...
traži se malo agresivniji nastup ipak, čini mi se, ajde nek momci kažu :lol:

- - - - - - - - - -



a ja sam crvena :lol:
sad mi se bas pije kafa..
makar bila i iz crvene solje :malav:
 
da, u pravu si, ne možeš reći za plavušu koja ima naglašene atribute da nije rasna, ali temperament je bitan, ta energija, ove plavušice, nekako nisu te džambas žene, nekako to mnogo svileno
...
traži se malo agresivniji nastup ipak, čini mi se, ajde nek momci kažu :lol:

- - - - - - - - - -



a ja sam crvena :lol:

crvene su itekako rasne..pogle irkinje ili skotlandjanke, naravno mislim na one lepse medju njima: ))

da, rasna se cesto veze i za temperament, u pravu si...plavuse su ili svilene ili hladne
ili pamela anderson:rotf:
 
crvene su itekako rasne..pogle irkinje ili skotlandjanke, naravno mislim na one lepse medju njima: ))

da, rasna se cesto veze i za temperament, u pravu si...plavuse su ili svilene ili hladne
ili pamela anderson:rotf:

gledaš ti tu pamelu u najboljim danima, dobro telo, ali kad progovori onim unjkavim glasićem, ne može da očekuješ od nje neku sad inicijativu
..
mada jeste imala onaj film Barb Vajer, ali opet to je film...jednostavno mazna je suviše :lol:

- - - - - - - - - -

:rotf:
jaoo.... sta sve znam o tim sitnim :mrgreen:

gukni ptico da čujemo :lol:
 
...meni se čini
da je to ona Žena
koja je u svemu sebe uložiti
kako bi ljudska rasa
životinje,-nadrasla...

pozdrav prijatelju moj :zag:

pričamo o lepoti žene u ove sitne sate :lol:
..
ženi rasnoj, što prevazilazi obline Miloske Venere
pred čijom pojavom muškarci uzdišu
čije obline plamenim jezicima svojim miluju
pored čijih nogu bi svoje strasti da umiruju
...
noć je ova F a r a o n n u....za veličanje žene
 
Ovakva zena je bas po mom ukusu da je negde blize otisao bih i ukrao bih je samo tako.Mislim da bi pala u nesvest kad bi videla u kakvo bih je izobilje doveo.Ovom salabajzeru takva zena uopste ne prilici.
 
Poslednja izmena:
evo sta su rasne zene sa coporom dece i manjkom kg
Victoria-Beckham-321.jpg
1398163358_162574644_heidi-klum-560.jpg
 
gledaš ti tu pamelu u najboljim danima, dobro telo, ali kad progovori onim unjkavim glasićem, ne može da očekuješ od nje neku sad inicijativu
..
mada jeste imala onaj film Barb Vajer, ali opet to je film...jednostavno mazna je suviše :lol:

- - - - - - - - - -
gukni ptico da čujemo :lol:

ima dva filma jedan u auto i jedan na jahti, ne videh tamo da nema inicijativu :per:
 
da ne ispadne da se hvalim, moja bivsa koja je inace bila model ruku i nogu, noge dugacke 107 cm, al je bas imala te sire kukove, uvek se zezala za to da je pogodna za oplodjenje sto je i dokazala, trebali su blizanci da budu na zalost jedo je izgubila ostala samo jedna predivna devojcica :)

ovakva svabica, kibi?

002Neubauerneu.jpg


cn008.jpg
 

Back
Top