Lepe žene u slici

Direktno bre na izvor da se napojiš... u Budimpeštu.
Ove ovde iskvarile ove naše :D

Beograd Budimpešta ti je 25€ povratna karta. Nađeš neki hotelčić da prespavaš i malo parica za gulaš...kava bre poslanička plata...jeftino a kvalitet zagarantovan :heart:
:lol:
razmislicu o tome :hahaha:

- - - - - - - - - -

Ma gledaj je u oči, šta gledaš u lanac :lol:

- - - - - - - - - -



Ajde Hero ne cicijaši, vidiš da i nije neka investicija, kaže Fortes :lol:
za početak cu nasu..sto ima nesto madjarsko u sebi :rotf:
 
Ajde ne zezaj, nego baci neku rasnu da vidimo :lol:
Daj neku Nemicu, što se slikuje tamo kod vas po tim časopisima :lol:

drugi put sad nemam volumen mnogo traje nestao mi kontigent internetprotoka :(

verona_steckbrief.jpg


.

181022074_5d09c3879e.jpg
 
i taj chileanski je ujedno i onaj lepsi deo,
slatka je:)

Ajde Kibic daj i ti jednu rasnu, evo pomažemo svi zdušno Heru, da nađe nešto za svoju dušu :lol:

- - - - - - - - - -

To je Latina...jbt. baci neku Bavarku sa Oktoberfesta.

jes' vala, kako se toga ne setismo.
..
do sada smo birali uglavnom crne i rasne, vreme je rasne plavuše ili riđokose :lol:
 
palvuse za mene nemaju epite rasne tako da
a vinslet nikad nije bila moj tip
a nema ni lepe bradavice :ljutko:

e to, i meni nekako taj termin za rasne, odnosi se samo na crnke, ali ima i farbane plavuša koje su onako egzotične i rasne, ali onda ipak se svodi da negde ipak moraju biti crnke, pa čak i kad se prefarbaju
...
izgleda da se tu svi slažemo..
..
crnke, latine, mediteranke, dobro tu bi ušle i crnkinje, meleskinje ja mislim...jednostavno sve što je negde temperamentno
..
plavušice jednostavno imaju drugačiji senzibilitet, one su mačkice, a crnke su tigrice, čini mi se

- - - - - - - - - -

ni ja ne smatram plavuse rasnim zenama
nekako uvek ih zamisljam kao tamnije, temperamentne sa oblinama

evo baš napisah i ja tako isto mislim
 
to sam i reko

evo vam edna plavusa, heidi klum

papa

Hajdi je slim i fit, moraju kukovi biti ipak jači i grudi, te rasne žene moraju da imaju manje sportsko telo, ili da imaju onu animalističku snagu, poput Brazilki
..
Brazilke isto izgledaju kao da su napucane, zategnute, ali one imaju ipak nabudžene te ženske atribute...moraju da budu jače mere grudi i kukova ipak, bar po meni

- - - - - - - - - -

a bogte, sve neke zamerke.

Kejt je meni iskreno i sa Harvi Kajtelom u onom filmu kad je on odvikava od onog sektašva, baš žensko
..
Ona je prava žena, bez fotošopa, sa oblinama, ali senzibilitet te divljine i rasnog nema...
..
to je ono kad razmišljamo o crnkama i plavušama.
 
e to, i meni nekako taj termin za rasne, odnosi se samo na crnke, ali ima i farbane plavuša koje su onako egzotične i rasne, ali onda ipak se svodi da negde ipak moraju biti crnke, pa čak i kad se prefarbaju
...
izgleda da se tu svi slažemo..
..
crnke, latine, mediteranke, dobro tu bi ušle i crnkinje, meleskinje ja mislim...jednostavno sve što je negde temperamentno
..
plavušice jednostavno imaju drugačiji senzibilitet, one su mačkice, a crnke su tigrice, čini mi se

- - - - - - - - - -



evo baš napisah i ja tako isto mislim

a bogte, sve neke zamerke.


to mislim tessa

kibic nemam al nije moj tip a i vidi se na slici os te lazem :lol:
 
Šta će vama dvema rasne?...:D


Naravno da su Latine lepše i mom...pa...da kažemo srcu milije :)...ali ne može predstavnica nemačke lepote da bude naturalizoivana Čileanka ili Turkinja... zna se šta je Švabica.
 
Poslednja izmena:
Hajdi je slim i fit, moraju kukovi biti ipak jači i grudi, te rasne žene moraju da imaju manje sportsko telo, ili da imaju onu animalističku snagu, poput Brazilki
..
Brazilke isto izgledaju kao da su napucane, zategnute, ali one imaju ipak nabudžene te ženske atribute...moraju da budu jače mere grudi i kukova ipak, bar po meni

- - - - - - - - - -



Kejt je meni iskreno i sa Harvi Kajtelom u onom filmu kad je on odvikava od onog sektašva, baš žensko
..
Ona je prava žena, bez fotošopa, sa oblinama, ali senzibilitet te divljine i rasnog nema...
..
to je ono kad razmišljamo o crnkama i plavušama.


bas taj film mi je pao na pamet, ali sam pronasla drugu slicicu..ne znam,
meni je rasna nekako uvek vezano iskljucivo za naglasene zenske atribute, uopste nevezano za boju kose, tena...sta znam, rasna je i merlinka ali i ta brazilka koju opisujes,
ostalo su sve nijanse kako ko od nas razume taj pojam.
rasna...najbolje od svoje "rase", kojegod.
 
Šta će vama dvema rasne?...:D


Naravno da su Latine lepše i mom...pa...da kažemo srcu milije :)...ali ne može predstavnica Nemačke lepote da bude naturalizoivana Čileanka ili Turkinja... zna se šta je Švabica.

Pa volimo i mi da vidimo lepu ženu, tu nema ništa loše :lol:
..
ma da, mora Leon da baci neku pegavu Nemicu, jednostavno neku njihovu naturales, ne ove što su tek došle :lol:
 
bas taj film mi je pao na pamet, ali sam pronasla drugu slicicu..ne znam,
meni je rasna nekako uvek vezano iskljucivo za naglasene zenske atribute, uopste nevezano za boju kose, tena...sta znam, rasna je i merlinka ali i ta brazilka koju opisujes,
ostalo su sve nijanse kako ko od nas razume taj pojam.
rasna...najbolje od svoje "rase", kojegod.

da, u pravu si, ne možeš reći za plavušu koja ima naglašene atribute da nije rasna, ali temperament je bitan, ta energija, ove plavušice, nekako nisu te džambas žene, nekako to mnogo svileno
...
traži se malo agresivniji nastup ipak, čini mi se, ajde nek momci kažu :lol:

- - - - - - - - - -

kibic_f
moze da pomogne i te kako :mrgreen:
jer i sama spada u navedenu kategoriju :rotf:
a ti si :per:

a ja sam crvena :lol:
 

Back
Top